Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.608
Cevap
786
Favori
6.097.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43384339434043414342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de fifa14 de 5.2.3 ile division 2 oluyordum.O zaman momemtumun hareketleri daha barizdi(oyuncunun boşluğa takılıp koşamaması kalecinin ayağının altından kaçırması gibi) Ama oyun daha bi taktikseldi.Fifa18 e kadar kolay gol olmuyordu oyunda direnebiliyordun.Fifa18 le defans futbolunu öldürdüler.Vu sene de zananlamalı şut ile tüy diktiler.İyice casualoldu.Başta direndim zamanlamalı şut olmadan da oynayabilir miyim diye olmuyor.Sen vurmasan adamlar 5 tane sallıyor.Ben de kullanmayq başladım.

Bu sene hep Cl lisansı gazıla aldık oyunu keşke almasaysım.Bırakılmıyor da bağımlılık resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 3 Ocak 2019; 9:21:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler,

şimdi bu toty ler ne zaman paketlere gelecek? paketleri biriktirmeyi düşünüyorum, açmayacağım. ama ocak ortası falan gelecekse beklemeye gerek yok..
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    4-1-2-1-2 taktiğinden bu taktiğe geçmeyi düşünüyorum. Custom taktik özelde atabilirmisin.
    Teşekkürler
  • Günlük görevlerde penaltı görevini yapın mutlaka. Ödül olarak gölge kartı veriyor, sanırım satılabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rivals ve wl ödüllerinden yine abidik gubidik oyuncular çıktı.

sizlere kimler çıktı?

• Gold 1'den gelen 2 pakette de çöp hatta 1 tanesinde board açılmadı 100 k lık paket olacak bir de. Kırmızılar da çöp. Yazık valla emeğe
  • Arkadaşlar oyunda tespit ettiğiniz en iyi taktik hangisi? Ben 4-4-2 oynuyorum ama oda atakta biraz zayıf kalıyor. Olabilecek en iyi atağı yapacak ve savunmada da fire vermeyecek taktik hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Gold 1'den gelen 2 pakette de çöp hatta 1 tanesinde board açılmadı 100 k lık paket olacak bir de. Kırmızılar da çöp. Yazık valla emeğe
    TOTW oyuncuları bu kadar iyiyken çöp kim geldi merak ettim ? Dün oyuncuları görünce "keşke oynasaydım" diye bir düşünmüştüm ama gelecek olanlar yine dandikler, ona şüphem yok.
  • Elimde 7-8 paket var açmak için Toty beklemek mantıklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

Elimde 7-8 paket var açmak için Toty beklemek mantıklı mı?
    Toty tam olarak ne oluyor? Mevcuttaki elimizde olan paketler için değişiklik söz konusu oluyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokko -- 3 Ocak 2019; 11:49:53 >
  • Bune şimdi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

TOTW oyuncuları bu kadar iyiyken çöp kim geldi merak ettim ? Dün oyuncuları görünce "keşke oynasaydım" diye bir düşünmüştüm ama gelecek olanlar yine dandikler, ona şüphem yok.

Alıntıları Göster
    55 yaşında kaleci var ya İtalyan, bir de Belçikalı Kutsi mi ne
  • Totw paketlerini açmak için bu hafta ideal mi?

• Bune şimdi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 6 satılamaz 4 satılabilir TOTW paketim vardı. Dün gece açtım hepsi çöp.. Bazıları aynı oyucular geldi.
    Sadece Rashford çıktı şansa o da satılabilir olanından gelmiş, hemen sattım 170 k ya, neyse dedim buna da şükür.

Diğer paketleri açmayın beyler biriktirin, TOTY şurada 4 gün kaldı, ozaman açılır belki bişey yakalarız.
  • El Valiente kullanıcısına yanıt
    Banada 7 coins vermiş Geçen hafta katılmamıştım halbuki
  • Arkadaşlar 1 Milyon Coins'im var elimde sizce nasıl bir yatırım yapmam lazım önerileriniz var mı
  • çöp vermeye devam.kırmızı cengiz seçecektim 83 ratingli adamı aldım sbc gelir diye.diger seçimde çöp.bir tek kolubali geldi oda 30k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 3 Ocak 2019; 11:59:20 >
  • thiago + 2tane IF kartı çıktı bir paketin içinden.

kırmızı olanlar çöp.

rivals'da parayı seçmediğime yine pişman oldum.
  • mokko kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı cevabı arıyorum hocam. Bilgisi olan varsa memnun oluruz.

• 
Sayfa: önceki 43384339434043414342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.