Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.444
Cevap
785
Favori
6.092.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 43374338433943404341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bourne watford maçına bak bildiğin fifa 19 santradan gol frikikten gol her yerden gol dakika 40 skor 3:3 böyle maç mı olur len.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Ocak 2019; 23:40:36 >
  • totw satılamaz paket sakladıydım gele gele diagne geldi.cengiz geleydi bari yedekte kullanırdık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1913

Eksik yönlerimi göreyim diye wl top 100 maçlarını izliyorum.İlk yarıdan skor 3-3 4-4 maç sonu 7-5.Yahu bu gözler kondogbiayı forvete koyanı gördü.Kimya için değil ortasahası da bildiğin önliberolardan kurulu.Sırf top kapıp karambole atmak için.Benim gibi 25+ olup şu oyuna vakit harcayanın akli dengesi yerinde değildir yerindeyse de çok durmaz delirir. Hayır eskiden rakibi kitlerdin gol atamazdı sorun bende mi deyip proları izliyorum adam 3 yeyip 5 atıyor.Defans yapsan da yiyorsun.Ki yediğinden fazla atan adamın kadro full icon.Ortasahadan forvete icon olunca her oyuncu potansiyel plaseci dolayısıyla skor üretmek zor olmuyor.

Önliberom olsun,forvetim pivot olsun oyun kurup çıkayım yok kanatta şu adamı seviyorum oynatayım yok.Tamamen moron gibi oyunun açıklarını anlayıp beynini kullanmadan omiriliğinle oynayıp dragback plase bu kadar.Sırtı dönük isabetli pasların yerini,sırtı dönük isabetli plaseler aldı.Öyle timing ile de değil agüero,hazardlar düz plaseyle de atıyor.Futbol zevki değil kazanma hırsı aşılayan oyuna harcadığımız zamana yazık.

Fotodaki adamın kadro icon,potm hazard reus ikinci yarı bi tane daha attı maç 3-3.Güler misin ağlar mısın?

Hocam harika tespitler. Demekki sorun bende degilmis demekki herkesin derdi bu sıkıntılar.Koca Ea bunu nasıl goremez nasil goremiyor ben anlamiyorum. Gecende bende prolarin bir mac izledim adamin yaptigi tek hareket var ileroye ikon besti koymus arkada iki destekleyen tek lasla.topu beste veriyolar.bestle gelisone vuruyor. Rakibini 7-5 yendi uzatmalarda va attigi 7 golun 5i gelosone sut! Gelsiine sutta nasil sut ceza alani ici yakin mesafe desem hadi eyvallah hepsi ceza sahasina adami sokturmadan tek pas adam zaten ceza sahasi onunde caorazda kesin oluyor top ayagina gelirken daha suta basiyo ve gelisine hemde sirti donuk ! yani kaleye bakmadan bir vuruyor top 90'a gidiyor. Hadi 1 olur 2 olur 5 tane birbirinin kopyasida olmaz oha derler adama. Maci izledim ama rakibi ben oynuyormusum gini resmen delirdim. Gerceklcilik 0. Normal modlari bu oyunun guzel ama Wl ye gelince bu kadar sacmalanmaz. Nette gezinirlen fifada atilan gollwre bakiyorum agzim acik.kaliyo. biz bu oyunu gercek oyun diye aliyoruz afamlar skill yapa yapa gol ayiyo resmen tek hareketciler resmen akil disi goller. Oyini gerceklokten kopartip sova dondurmusler. Fifada cok gol.olmazdi malesef bununyerle bir etmisler. O.skillciler hele resmen delirme sebebi. Bende skil yaomaya calisigorum da dk.basi skille ve tek.harketle nasil.zevk alip ohnuyolar ben anlamiyorum. Ben gercek gibi oynuyorum.mac sonu istatistiklerimde rakibi eziyorum.ama sonuca bakinda yenilmisim. Nerde benim hakkim ? Yandi bitti ama tek hareketci adam 75lik gucsuz siradan forvetiyle beni hattrick yaparak skil yaparak yeniyor. Benim suoer oyuncular tirt. Olmuyo boglede malesef paket acmak olmasa oynanilmaz bu mod ama uyusturucu gibi iste bakmadan edemiyorsun.

Pes.oynayam diyorsun pes bundanda kotu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SePHiRoTHBJK -- 2 Ocak 2019; 23:47:14 >

• Polisic chelsea ye transfer oldu normal karta ya da samp ligi karti var markette. Guncelleme gelir mi alinir mi.?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan1913

Eksik yönlerimi göreyim diye wl top 100 maçlarını izliyorum.İlk yarıdan skor 3-3 4-4 maç sonu 7-5.Yahu bu gözler kondogbiayı forvete koyanı gördü.Kimya için değil ortasahası da bildiğin önliberolardan kurulu.Sırf top kapıp karambole atmak için.Benim gibi 25+ olup şu oyuna vakit harcayanın akli dengesi yerinde değildir yerindeyse de çok durmaz delirir. Hayır eskiden rakibi kitlerdin gol atamazdı sorun bende mi deyip proları izliyorum adam 3 yeyip 5 atıyor.Defans yapsan da yiyorsun.Ki yediğinden fazla atan adamın kadro full icon.Ortasahadan forvete icon olunca her oyuncu potansiyel plaseci dolayısıyla skor üretmek zor olmuyor.

Önliberom olsun,forvetim pivot olsun oyun kurup çıkayım yok kanatta şu adamı seviyorum oynatayım yok.Tamamen moron gibi oyunun açıklarını anlayıp beynini kullanmadan omiriliğinle oynayıp dragback plase bu kadar.Sırtı dönük isabetli pasların yerini,sırtı dönük isabetli plaseler aldı.Öyle timing ile de değil agüero,hazardlar düz plaseyle de atıyor.Futbol zevki değil kazanma hırsı aşılayan oyuna harcadığımız zamana yazık.

Fotodaki adamın kadro icon,potm hazard reus ikinci yarı bi tane daha attı maç 3-3.Güler misin ağlar mısın?

adam az ve öz çalışmış sanırım morinho ile karşılaşmışsın pek tabi aykut kocamanda olabilir bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

Polisic chelsea ye transfer oldu normal karta ya da samp ligi karti var markette. Guncelleme gelir mi alinir mi.?
    Pulisic avrupa ligine döndü.Eğer dortmund olurda ilk eleme turunda avrupa ligine düşerse pulisic oynama imkanını kaybedecek tamamen
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Pulisic avrupa ligine döndü.Eğer dortmund olurda ilk eleme turunda avrupa ligine düşerse pulisic oynama imkanını kaybedecek tamamen

Alıntıları Göster
    Pulisic'de dönme filan yok, adam bu sezonu almanyada tamamlayacak kiralık olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rousteern

sağ tarafa teselli ikramiyesi olarak rashford koymuşlar.
  • Malesef oyuna sağlam bi update gerekiyor.Plase şut olayını kökten kaldırmalılar.
  • KcRasco K kullanıcısına yanıt
    Transferi gelecek yaz hocam bu seneki kartı değişmez.Dortmundda devam edecek
  • Arkadaşlar bu tots ayın 7 sinde çıkıyor otw kartlı oyıncunun kartı çıkarsa otw kart güncellenecekmi peki örneğin alissonun kartı gibi

• update gerekiyor.
  • Bronze online macta rakibi 12-0 yendim heralde fifa tarihinde trolluk yapmayan (kendi kalesine alip alip atan) ciddi oynayan rakibe karsi en farkli galibiyetimi aldim online modlarda. sutu 40 olan sol acik bronze oyuncu tek yildiz olan ters sag ayagiyla kaleye 45 derece aciyla 40 metreden plaseyle gol atti daha birinci dakikadan. Hepsi zamanlamali sut sayesinde. Gercekten abartmislar tamam yapabilmeye basladim galibiyetler aldim fln ama ben bu kadar sacma oldugunu kullanana kadar farketmemistim.

Ufak bir tavsiye erken basmaktansa biraz gec basin erken sari ve kirmizida kalinca ya pas gibi ya stadin disina gidiyor ama yesil disinda cok az zaman kaybedip gri olunca da gol oluyor pozisyona ve oyuncuya bagli olarak.
  • Plase sutlardan kusucam artik.Yeter

Kaleciyi oynatmaktan sıkıldım.Buna da yeter

Hayatimda oynadigim en rezil futbol oyunu olabilir.Bunu pes 4’ten beri her oyunu denemis biri olarak soyluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Alma kesinlikle benim de bu sene son. Pro Club icin bile almam artik. Fifa 11 den beri online oynuyorum fifayi hala santra golleri, 45+2 golleri. Hadi bunlara tahammul ettin diyelim oyun seni pahali kadro kurrmaya tesvik ettiriyor. Kurunca da 100 k takim yeniyor.

Oyun zevkli buna lafim yok inanin bagimlilik yapiyor ama birakmasini bileceksin. Bu oyun sayesinde iyi insanlar da tanidim muhabbet ettik hala ediyoruz ama dedigim gibi oyun olmaktan cikmaya basladi. Kac yasinda adamlariz kendimizi yumruk atiyoruz Biri kameraya cekse inanin ifsalarin en kotusu olur su oyunu oynarkenki halim

Alıntıları Göster
    Aynen hocam alt tarafı bir oyun için strese giriyoruz. Ben en çok ds4’ü ekrana atmaya yelteniyordum ama sonra o kadar zengin olmadığım aklıma gelip kendimi koltuktan yere atıyordum.

İşin şakası bir yana 5-2-3 3-1-4-2 gibi çılgın haz veren taktikler varken oyunun hatalarından faydalanarak sadece kazanmak için oynamak ne kadar eğlenceli olabilir ki.

• loading__ L kullanıcısına yanıt
    Fifa 13, 3-5-2 der giderim

• Bir sorum olacak auta taça vs goden topa oyuncum ısrarla koşuyor geri cekiyorum adamimi ama zaman zaman carpiyor vs korner taç oluyor..bunun icin koşu desteğinimi kapatmaliyiz ben bulamadim.

• hakan1913 H kullanıcısına yanıt
    Ea herşeyi görüyor biliyor ama düzeltmiyor misal dikkat edin 80dk olmuş rakip onde gelip sizin korner direğinin orada L2 yapip duruyor açıyorsun squat battle oynuyorsun yapay zeka bile ayni şeyi yapıyor ona bile kodlamislar bunu. Gerisini siz düşünün.

@SePHiRoTHBJK

• 4-1-2-1-2 taktiğinden bu taktiğe geçmeyi düşünüyorum. Custom taktik özelde atabilirmisin.
    Teşekkürler
  • Bu akşam lig sbc leri gelir mi sizce arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 43374338433943404341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.