Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wolfbul Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.608
Cevap
786
Favori
6.097.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42854286428742884289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Şimdi bu kartlar Şubat'a kadar değer kazanmayacağı için ama bazen onun kimyasının uyacağı adam geliyor sbc ile bu kartlar da uçuyor mesela kimpembe dani alves gelince uçtu.

Neyse bence tahmini 100 k falan düşebilir ama tersi de olabilir 1-2 Pro oyuncu kullanırsa daha da uçar ki kullanacaktır. +2-3 alırsa bu kadar Prime Butragenyo olur resmen.

Alıntıları Göster
    Ben yedderin ifini kullanmadım ama çok beğeniyorlardı bu da iyidir herhalde. Butragueno denemek isterim yarın bir gün o kadar coinsim olursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    valla hocam bnde o kafayı yiyenlerdenim
    adam vieira gibi olmuş bnde aldım
    90 lık gullit askına vieira yı sattım 3 m yi ne baglıycam bu kondogbia varken
    neymarıda sattım
    90 lık gullit 5.2 m😔

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bi deneyip begendigin begenmedigin ozeliklerini yazarmısın pazartesi duser belki fiyatı

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    işteyim bu gün gece ancak denerim gün içinde deneyenler yazarsa cok iyi olur aslında
    bu arada valencia kimle eşkeşti aceb elerse subatta 87 kart🤪

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Celtic

90'ı rahat görür kondogbia. Price range yine güncellenir 1 milyonun üzerine çıkar. İkon gibi.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Futmas Arias'ı yapmak için son saatler.

La liga kullananlar haricinde premier lig kadrosu olanlar için de tercih edilebilir bir kart.

Davinson sanchez cb
    Futswap lerma cm
    Ve Futmas Arias rb

Güzel bir üçgen oluşturacak.
  • Beyler eldekiler bu. Bu bütçeyle kadro kurabilecek var mı

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Arkadaslar modem ayarlarlarında yaptığınız değişikliklerin olumlu olumsuz faydası oluyor mu?

• Kadroyu kurmaya gerek yok kendi oynar zaten

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Sizce hangisi?

• PVH kullanıcısına yanıt
    ben hazard diyorum neymar hiç pres basmıyo kibirli kibirli geziyor bana uymadı🤪
    wl de 10 maç oynadım ve sattım neymarın özel kartlarını almıyosanız almayın gerek yok okadar vermeye hazard daha iyi normal neymardan
    ben hazardıma geri döndüm
    https://m.youtube.com/watch?v=vqu6SgWbc-I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_TURK -- 22 Aralık 2018; 11:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Sizce hangisi?
    Çalım kullanıyor musun ? Çalım bilgin sadece Şut feykten ibaret ise Hazard ha yok ben Neymar'ın hakkını veririm dersen Neymar.
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    ben gec kaldım 600 k dan aldım adam 650 k oldu bile

• Şu oyunda ceza sahası içinde rakip takım oyuncularına dokunmaya korkar olduk. Saçma sapan penaltı veriyor.

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Arias iyi mi ? De marcos ile oynuyorum orada

• aa44 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi. Kyle walker'ı bile sattırır çoğu insana. La liga desem de bpl'de bile kullanılır mis gibi kart. Sene başında juanfran'ı yapmayanlara 2. bir şans vermek gibi olmuş.
  • Reis sat campell i al oraya bi Ramos. Sonra o parayla Gullit alırsın. Ramos ta ikon gibi stoper zaten.

• 6 maç 5 galibiyet başladım.
    Son 10 maç en fazla 2 galibiyet alırım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Çok iyi. Kyle walker'ı bile sattırır çoğu insana. La liga desem de bpl'de bile kullanılır mis gibi kart. Sene başında juanfran'ı yapmayanlara 2. bir şans vermek gibi olmuş.
    79 reyting ile yapılabiliyor, Walker'i sattıracağını hiç sanmıyorum ama denemeye değer ne de olsa pek bir coins götürmüyor.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Aldım. 2 maç yaptım oldukça beğendim oyuncuyu. Teşekkür ediyorum

• 
Sayfa: önceki 42854286428742884289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.