Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Exheo Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.505
Cevap
785
Favori
6.094.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42844285428642874288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu WL çok acayip bir mod ya. 7 de 5 ile giderken ust uste 5 mac yenildim. Öyle komik yenilmelerkk. Rakip ikonlu.mac 1-1 berabere dk 86 da bir halle gol atıp öne geçiyorum. Sonra artık dönmez burdan derken afam santra alıyi iki pas yapıyo şak bir tane atıyor oldu mi size 2-2. O zamana kadar bir sekilde savunan defans bu golde duruyor. Hadi diyorum neyse uzatmaya gidecek ama.yoookk . Bizim adamlar sacmaliyor toni kross - thiago - Fernandinho gibi 3 üst duzey orta saha pas hatası yapıyor biranda sonra hoop 90 +'da maç oluyo mu sana 3-2. Sonrasinda ben ana avrat düz kayiyorum haliyle. Üst üste 5 maglubiyetin 3 tanesini boyle kaybettirip lanet ettiren sistem sonrasindada üst üste 4 mav kazandıriyor. Sacma sapan isler. Gold 3 uzerini gorebilsem ne ala ama yok bu haftada göstermeyecek gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar mbappe nasil 87 lik mahrezden cok cok imi sizde

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar gordügunuz uzere 4 farklı kombinasyonlu kadro dizilimim.var ve ben bu kadroyla zar zor.maç alıyorum. Maca iyi baslayip 1-0 2-0 ı buluyorum ama sonunu getiemedigim.zamamlar oluyor . Rakip geriden gelip yakalıyor.

Sizce bu 4 farkli kadrodan hangisi daha verimli olur ?? Ve gorusleriniz varmı sunu sat sunu ala.diyebikeceginiz.?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar gordügunuz uzere 4 farklı kombinasyonlu kadro dizilimim.var ve ben bu kadroyla zar zor.maç alıyorum. Maca iyi baslayip 1-0 2-0 ı buluyorum ama sonunu getiemedigim.zamamlar oluyor . Rakip geriden gelip yakalıyor.

Sizce bu 4 farkli kadrodan hangisi daha verimli olur ?? Ve gorusleriniz varmı sunu sat sunu al.diyebikeceginiz.?

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Herif P.Viera baby gibi olmuş normal o kart max price artar ben aldım cok da iyi kart

• SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    Oyuncuya yazılan senaryonun dışına çıkamıyorsun ..bende altın 3 den yukari asla cikamam .

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam butregueno ile oynadın mı? Nasıl hep aklımda olan bir adam denemek istiyorum 90 lik kartını

• quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam butregueno ile oynadın mı? Nasıl hep aklımda olan bir adam denemek istiyorum 90 lik kartını
    Yok ben oynamadım ama oynayan bir tanıdığım Agüero'dan daha iyi diyor. O zaman süper gibi bir şeydir diye düşünüyorum.
    Hocam ben agüero hiç beğenmiyorum:) sorun da burda ya bu sene ilk defa o adamdan verim alamamıştım bpl takımımda

• quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam ben agüero hiç beğenmiyorum:) sorun da burda ya bu sene ilk defa o adamdan verim alamamıştım bpl takımımda
    Herkesin stili farklı tabi. Bu sene ben de kanatlardan çok geliyorum diye biraz uzun forvetler tercih ediyorum ama Agüero ile de oynadım baya beğendim. Bitiricliği çoğu ikondan iyi zaten ama son hızı düşük olduğundan araya kaçayım gol atayım olayı yok e o zaman kısa forvetten ne anladım yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aa44

Raul 88 oynadınız mı ?
    Evet hocam geride bıraktığımız 2 hafta sonunda kullandım. Dikkat çeken özellikleri ceza sahası içinde zor golleri atıyor clinical finisher özelliği vardı sanırım özellikle uzun stoperlerin üstünden kafa golleri de attım power header özelliği var mı hatırlamıyorum. Plaseleri iyi finesse shot zaten adamın en büyük özelliği buraya daha sonra değineyim. Falsosu çok iyi olmadığı için kaleyi karşıdan gören yerlerden kusursuz plaseler atamıyor ama çaprazdan inerse zamanlı bitiricilik yeşilken kaçırmadım hiç.

Benim için en önemli özelliği 2v1 yaparken kısa pas isabeti sayesinde adam kaçırması ve yine isabetli pasları sayesinde düzgün pas atıp daha sonra doğru koşular yapması işte bu noktada plaseleri devreye giriyor eğer first time finesse şuta ve zamanlı bitiriciliğe elinizi iyice alıştırırsanız çok skor alırsınız. Örnek bir video buraya bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=w3U35PfUiOQ

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Evet hocam geride bıraktığımız 2 hafta sonunda kullandım. Dikkat çeken özellikleri ceza sahası içinde zor golleri atıyor clinical finisher özelliği vardı sanırım özellikle uzun stoperlerin üstünden kafa golleri de attım power header özelliği var mı hatırlamıyorum. Plaseleri iyi finesse shot zaten adamın en büyük özelliği buraya daha sonra değineyim. Falsosu çok iyi olmadığı için kaleyi karşıdan gören yerlerden kusursuz plaseler atamıyor ama çaprazdan inerse zamanlı bitiricilik yeşilken kaçırmadım hiç.

Benim için en önemli özelliği 2v1 yaparken kısa pas isabeti sayesinde adam kaçırması ve yine isabetli pasları sayesinde düzgün pas atıp daha sonra doğru koşular yapması işte bu noktada plaseleri devreye giriyor eğer first time finesse şuta ve zamanlı bitiriciliğe elinizi iyice alıştırırsanız çok skor alırsınız. Örnek bir video buraya bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=w3U35PfUiOQ

Alıntıları Göster
    Santrafor'da kısa pas gerçekten çok önemli. Oyun bu sene tamamen kanatları kaçırma üzerine kurulmuş. Larsson mesela pas özelliği düşük çok top kaybettiriyor Vieri'ye göre. Raul'un kısa pas yüksekti 88 falan yanlış hatırlamıyorsam. Larsson'un tek sıkıntısı pas yok yine atıyor ama hatalı paslar da çok.

Bu yüzden Crespo - Şevşenko almadım.

• Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş lineker 92 tavsiye etti aklım da ona kaydı açıkçası. Forvet ile çok pas yaparım orta sahaya verip şut çekebilecek bir yere boşa kaçması için yada arkaya kaçması için. O sebeple st de pas özelliğine ben de dikkat ediyorum. Şimdi yine aklım karıştı :)
    Kanatlardan gittiğimde de mutlaka orta yaparım içe çalım atamadığım için pek kat etmem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seytana uyduk pogbayı satısa koydum 400000 ne gitti kondabia nin duz kartını alayim bari ole idare ederiz artık

Bu sene oyunun pozisyon fark etmeksizin en önemli özelliği kısa pas.
  • IF Hazard mı? Nif Neymar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: aa44

Bir arkadaş lineker 92 tavsiye etti aklım da ona kaydı açıkçası. Forvet ile çok pas yaparım orta sahaya verip şut çekebilecek bir yere boşa kaçması için yada arkaya kaçması için. O sebeple st de pas özelliğine ben de dikkat ediyorum. Şimdi yine aklım karıştı :)
    Kanatlardan gittiğimde de mutlaka orta yaparım içe çalım atamadığım için pek kat etmem.
    Siz söyleyince inceledim kartı. Şahsen benim oyun stilime hiç uymuyor. Vizyonu falsosu çok düşük ve 3 skill. Tabi bir de ben solak santrafor tercih ediyorum. Eğer kimya sorunu yoksa Griezmann tavsiye ederim tabi ki öncelikle.
  • Bilgili bir arkadaştan cevaba ihtiyacım var. PC'de DS4 kullanıyorum. Malum oyun psikolojimizi bozdu herşeyde gecikme arıyoruz. DS4 Windows programını biraz kurcaladığımda girdi gecikmesi kablosuz iken 3-4ms kablolu iken 4ms olarak görünüyor...

Bu MS ne işe yarıyor? Oyunumu etkileyecek kadar bir gecikmedir. MS konusunda bilgili olan birisi varsa beni rahatlatırsa çok sevinirim.
  • Myworld3434 kullanıcısına yanıt
    bel kemiği (backbone)
  • quote:

Orijinalden alıntı: excultesrose

Herif P.Viera baby gibi olmuş normal o kart max price artar ben aldım cok da iyi kart
    500k etmez bence şu haliyle

• 
Sayfa: önceki 42844285428642874288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.