Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: balkan82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 42814282428342844285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    maestro, Uzaktan plaseleri gönder gitsin :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Best kullandığım en iyi İcon olabilir. Forvet, Cam, Kanat nerde oynatırsanız oynatın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1834

fut rivals da neden ratinglere göre rakip gelimiyor ? yani seviyelere göre neden eşleşilmiyor ? yani adamda ikon dolu messiler ronaldinho lar ronaldolar felan. bende pato fred var aramızda çok ciddi kalite farkı olmasıan rağmen bizi eşleştiriyor. saçma değilmi yani bu ? hadi fut champion da yap ama rivalsda neden yapıyorsun. bu tamamen seni coins almaya yada points almaya teşvik ediyor. normal şartlarda benim 4 5 tane ikon yapma yada messi ronaldo gibi adamları alma olasılığım kaç ki ? fifa FUT u tamamen ticariye dökmüş. oyun felan değil. bende artık sadece girip maç yapıp keyif almaya çalışıyorum. neymar messili ikonlu adamları 82 lik adamlarla yenince aldığım keyif hiç bir şeyde yok :) sen o kadar para yatır o kadar adam al 82 lik fredli taisonlu adam seni yensin :))
    ratinglere gore gelmesi saçma olur 80 rating kadro ile oynayan adamın 30/30 yapma sansı olurki bu adil değil. ayrıca oyun çıkalı 3ay oluyor sadece wl rivals sbcleri yapan birinde en az 3m olması gerekir çok kolay para kasmak bu sene. 1 kurus yatırmadan 20m+ profiti olanlar var suan ve gayet normal.

• rousteern R kullanıcısına yanıt
    Dribling ve long shoot zaten yüksek olduğu için hawk daha mantıklı gibi geliyor ama tabi oyun içi tamamen farklı olabiliyor. Siz maestro ile mi oynuyorsunuz ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• CONQUER. kullanıcısına yanıt
    belkide haklısındır kardeşim. ben bu sene FUT a başladım. nedir ne değildir bilmiyorum. kadro görevlerinide 1 2 tanesi hariç yapmadım. belki dediğin gibi onunla uğraşsam olur. bilen birisi olmadığım için düşüncem oydu. birisi olmadan kendi kendine anlamıyorsun bazı şeyleri.
  • ilker1834 kullanıcısına yanıt
    Hocam sbc yapacaksanız eğer advanced olanlar ile başlamanız sizin için iyi olacaktır. Takip edersiniz gelen sbclerin bazılarını yapmak kolay olduğu için onları da yapıp ufak ufak işin içine girersiniz zaten. sbcleri de futbin den bakıp kolayca yapabilirsiniz.
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    bende yok Messi. Cam oynatacak Maestro yapardım, çünkü ST ye ve kanatlara pas yapıp oyun kurmak için. Kapalı defanslara uzaktan garanti gol.

• Kadron nasıl? Messi yi satıp Ronaldo alsan nasıl olur?

• R9 Ronalda çıkan arkadaş, bi resmini çekip atarmısın? Orjinal Ronaldo görelim.

• 89 sol campbell kullanan arkadaşlar kart nasıl bir sıkıntısı var mı ? çeviklik ve dengesi baya düşük geldi bana sorun yaşatıyor mu bunlar ?
  • rousteern R kullanıcısına yanıt
    ronaldo bütçe yok. Hawk dan maestro ya çevireyim bakalım nasıl olacak. Şu an da memnunum aslında sadece daha iyisi var mı diye merak ettim kimyanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

van bastenden van nistelroya cronaldodan agueroya cogu forvetle oynamadım ve bnce
    larson fiyatına göre iyi bi forvet 2 aydır değişmezim gol ortalaması %70 den fazla
    kafa golleri defansa yardıma gelmesi arkaya sarkması ceza sahası dısından şutları cok iyi bnce tek eksigi skil 3 yıldız ve malum birebirde maalum hareketler önemli ve yapamıyorum larssonla
    paslarıda bazen üzüyor ama cok mac bilirim yıldızlaştığı
    larsonla 200 den fazla mac yapmış biri olarak diyeceklerim bunlar

bu arada neymarıma kavuştum
    ş.ligi.ramosu satıp campelli yaptım daha denemedim varmı deneyen
    gecen hafta buydu kadro

florenzini cok kısa boylu ve orta gol yemekten bıktım o taraftan oyüzden sattım daha ucuza 1.83 lük ve skil4 yıldız arkadası almak daha mantıklı görünüyor du onuda bu hafta görücez inşallah
    Güzel kadro hocam. Ben de bu kadro var, kante yerine Gullit hedefim. Gabriel Jesus bug gibi o yüzden başka birini oynatmıyorum.

WL’de ratinge göre eşleştirmemesi normal fakat rivals’ta eşleştirmeli.Zibilyon tane bronz gümüş oyucu var hepsi sbc dışında çöp.Son 2-3 senedir çok az gördüm bunları kullananı.Eskiden gümüş kadrolar olurdu.Çok isterdim bronze kadrolar ile eski tip statlarda oynamayı fakat ratinge göre eşleştirmediği için kimse bu kadrolarla oynayamıyor.Kadro kalitesi çok etkin artık oyunda.Eskiden süperlig kadrolarıyla div2-3 e kadar gelirdik artık daha zor.Hala kötü kadrolarla iyi oynayan vardır ama sayıca azlar bence.

Siz iyi kadroyla maç kazanmaya alışmışsınız

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Önerilere açığım mbappe'yi satıcam büyük ihtimal direklere dövüyor habire, 4-1-2-1-2'ye dönüyorum maç içinde
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    rivals ve wl de maçların nasıl geçiyor? Kadron çok ofansif gibi. Bende de Casemiro vardı kimya basmama rağmen pek beğenmedim. Onun yerine CL 86 Saul Shadow kimyalı kullanıyorum.

• Gold 3 , gold 2 bi şekilde olmuyor. Bi kere 1 win kalmıştı 4 maç kaybettim yine gold 3 kaldım.

Div 4 deyim

Yarın lineker alacağım

• Piyasa acayip arttı. EA sağlam bir sbc patlatır, milletin coinsler erisin diye

• Rust Cohle W. kullanıcısına yanıt
    rivaldo için elimde oyuncular vardı, icon görevine bu arkadaşı koydum yani bir nevi rivaldo’yla takasladım. 2 zayıf ayak biraz can sıkıcı gol atmak çok zor ama ortaları ve pasları çok etkili her maç asist yapıyor bir şekilde. duran toplarda bile çok farketti ki eskiden 86 suso ile kullanıyordum. önder kartı bastım hız konusunda da çok sorun olmuyor.

• Gecikmeden fut champ oynanmıyor. Gece oynamak lazım. Sizde durumlar nasıl

• 
Sayfa: önceki 42814282428342844285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.