Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.507
Cevap
785
Favori
6.094.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 42784279428042814282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilker1834

arkadaşlar bir şey sorucam. maça başlamadanki kadroda kimyayı yüksek tutsak maç içerisisnde kadroyu değiştirsek kimya bozuluyor mu ? yoksa ilk girdiğimiz gibi kalıyormu ? mesele yüksek bir oyuncu var diyelim normalde kimyayı düşürüyor. onu yedekte başlatıp oyuna sonradan aldığımızda kimya düşüyormu oyun oynarken? yeni başladım bilgilendirirseniz sevinirim. ayrıca bu kadro kurma görevlerinde satılamaz oyuncuları kullana biliyor muyuz ? teşekkürler..
    Oyuna yedekten giren oyuncu 5 kimya ile oynar. Maça başlarkenki kimya önemli. Maça başlar başlamaz taktik değiştirenler, oyuncu değiştirenler bu yüzden yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oyuna yedekten giren oyuncu 5 kimya ile oynar. Maça başlarkenki kimya önemli. Maça başlar başlamaz taktik değiştirenler, oyuncu değiştirenler bu yüzden yapıyor.

Alıntıları Göster
    takım kimyası kötüyse yapmak mantıklı olur o zaman doğru mu;?
  • Prime RVN, 88 Raul ve 89 Lineker ile oynadım hocam. RVN ve Raul özel forvetler oyun stiliniz çok önemli. Lineker ise her oyuna ve stille uyabilecek çok iyi bir kart olduğunu düşünüyorum. Lineker mutlaka deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Hile mi var autobuyer mı ? Kadro kondisyonu aratıyorum ucuza cikiyor bir ton ama almak imkansiz vok mu hizlı davraniyorlar yoksa baska bir sey mi ..

Hayir gozumu lkarartıcam auto buyer diye bir seyler gordum duydum arastirip bende yapicam ..bu ne ya her yeri hile dert oyunun ..böyle oyuna böyle program dicem sonunda .bilgisi olan varsa buyursun yazsın.

azıcık kod bilgisi olan herkes kendi botunu yapabilir. piyasada bir dünya script var. bilginiz yoksa da 1-2 saatte işinize yarayacak scripti öğrenip yaparsınız. sakın para kaptırmayın abuk sabuk adamlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Üstad fifa seni çileden çıkarıyorsa pes katil eder. Bence fifadan devam et.
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar o zaman bende ikinize teşekkür edeyim
  • KcRasco K kullanıcısına yanıt
    Çok anlamadım hocam ama şöyle diyeyim. Elinde Premier Lig kadrosu var. Paketlerden Ronaldo geldi ve oynatmak istiyorsun. Sen bu Ronaldo'yu ilk 11e koyduğunda kimyası düşük oluyor. Yerine ilk 11'e Premier Lig'den herhangi bir forveti koyup maça 100 kimya ile başlıyorsun. Oyun başlar başlamaz o oyuncuyu çıkarıp Ronaldo'yu aldığında başlangıçtaki kimyayı etkilemiyor.
  • bu akşam ben de başlayacağım sıfırdan ilk açılış tüyosu gibi bir şeyler var mı .?
    dün birkaçınızı sorularla rahatsız ettim kusura kalmayın.
  • Oraya bronz koy yine oynar
    Neymar dehset bu sene bende kullanıyorum skill de yapiyorsan zaten vazgecemezsin bende if ini almak icin uğraşıyorum.86 lik Gullit gecen yıl stamina dan dolayi pek begenilmiyordu bu yil nasil ?

• Ramessy R kullanıcısına yanıt
    Hocam takım bu. Bale beğenmedim forvette hava toplarında başarısız. Suarez hep kayboluyor hava toplarında hiç yok. Bale ,yatırımları, casemiro ve dembeleyi satıp iyi bir golcü almak istiyorum.

Griezman aslında iyi pozisyona giriyor ama çok gol kaçırıyor diye sattım.

Oyun sitilim. Çok çalım atamıyorum. Daha düz dribling ile gittiğim için st de kalıplı oyuncu ile daha rahat pozisyona giriyorum. Vurduğunu atacak çok ağır olmayan bir oyuncu arıyorum :) 2 li forvet İtalya takımıyla oynarken higuain ve immobile ile oynuyordum ve çok memnundum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

ya bu 90 roy keane ile oynayan var mı? cdm olarak kullanayım dedim nainggolanı arattı. fiziksel özellikleri iyi diye maçın sonunda bile oyunda kalıyor ve pasları çok iyi ama o defans ve fizik puanlarına ve adamın gerçek karakterine rağmen oyunda hiç agresif değil. müdahaleleri o kadar kötü ki çoğu zaman ıska geçiyorum rakipleri. boşuna paramı kaptırdım heralde.
    Hocam bende yeni alışmaya çalışıyorum. Ama ikonlara zaman vermek gerek. 20-30 maça alışırsın. Bende senin gibi MDO gibi aldım ama adam bildiğin oyun kurucu gibi.
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt

gullit aynı son 10 dk yürüyor malesef
    maç içinde yormamaya dikkat ediyorum köfteyi ama gullit gullit biliyosundur oynadıysan
    zaten 90 lık gulliti aldımmı tmm ewelallah

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Nif dediğiniz 85lik if mi hocam ben fiyatı 200 civarına düşecek pazar günü diye almak istemedim düzüyle arasında çok fark var mı wl de illa alacak kadar al sat yapıp zarara girmeyelim
  • The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Hayır nif kart güncelleme almamış kart demek hocam. 83'lük standart jesus kartı yani. Çok fark yok. Arz/talepten ötürü fiyatı yüksek sadece.
  • Şunları verip Lukaku'yu aldım, sıfır maliyet. Ama keşke sol bek olsaydı, direkt 10 kimya ile oynayacaktı. Sol bekte deneyeceğim bakalım.

• aa44 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Lineker hocam ozaman. Oyun içinde öyle inanılmaz koşular yapıyor ki aklınızda olmadığı halde biranda o kosuyu görünce pas atiyorsunuz. Dribling sol sağ ayak herşey var. Kanattan orta oyunu pek oynamadigim için kafa toplarında etkisini ile ilgili bilgi veremem. RVN hantal kalacağı için tavsiye etmem. Raul sol ayağı ile düzgün vuruşlarda çok iyi, pozisyon alması dribling olarak da özellikle kafa vuruşlarında çok etkili. Kornerlerde iyiyseniz çok faydalı olacaktır. St ile başlamıştı takımımda Linekerden sonra Cam pozisyonunda oynattim orda da etkili Raul. Onceliginizi Linekere verin hocam. Ayrıca şunu eklemek isterim ikonlarla ilgili içiniz rahat olsun alın oynayın beğenmezseniz satarsınız başkasını alıp denersiniz. 20-30-50klik zararlara hiç takılmayın.

• Campelli ben yaptim bazı maclar cok sakarlasıyor ama hava toplarinda top gecirmiyor gidip basıp alan degil kademeye giren stoper 30.mac yaptim yanina van dijk vardi ramosu koyunca daha iyi oldu sanki tamda anlamadim bazi maçlar gucuyle yıldizlasiyor adama carpan toz oluyor bazi.maclarda cokda hata yapiyor

• ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umitbjk -- 21 Aralık 2018; 11:27:56 >
  • Umitbjk kullanıcısına yanıt
    İlk kadroyu seçerdim ben

• 
Sayfa: önceki 42784279428042814282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.