Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: josrdr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42764277427842794280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.2 milyonluk hesabımı satıyorum ilgilenenler mesaj atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • futmas kartları çok kötü
  • Ben Alli'yi seviyorum o yüzden yaptım hocam valla. 85 reyting eldeki oyuncularla.

Ama gereksiz mi evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 20 Aralık 2018; 22:42:48 >
  • prime scb rivaldo gelmiş denemek isteyen kiralık alabilir 20 maç diyor ben kullandım tavsiye ederim wlde çeşitlilik yaparsınız tadımlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Ben Alli'yi seviyorum o yüzden yaptım hocam valla. 85 reyting eldeki oyuncularla.

Ama gereksiz mi evet.
    Ben sinir oluyorum bu herife yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Aralık 2018; 22:45:44 >

• rivaldo'nun treadable kartı 1.1 milyon zaten, sbc'yi yapmak büyük hata olur.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Normal kartıyla epey oynadım.Hemde ters kanatta oynatıyordum ben.O süreçte oldukça memnundum ters kanatta oynatmama rağmen.Sevdiğim bir futbolcu olduğu için yaptım görevi de.Elbette kendisinden çok daha iyi oyuncular var ama benim için vazgeçilmez diyebilirim.
  • Lukaku’nun keşke sol bek kartı gelseydi, çok ihtiyacım vardı. Sizce şu dandik kadroyu verip almaya değer mi ? Bana sıfır maliyete mal olacak.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rousteern

Ikon Campell Dunya Klası görevini tavsiye ederim, Jumbo Prem. Altın Oyuncu veriyor. Rayting istemiyor. 2 adet dandik TOTW elinizde varsa kullanıp yapabilirsiniz.

Bana Loris ve Willian çıktı.

sıcak fırsatlara taşınabilir

• 1.000.000 en fazla coinse ikon forvet kimi alim onerireriniz neler

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel 83

1.000.000 en fazla coinse ikon forvet kimi alim onerireriniz neler
    Vieri

• quote:

Orijinalden alıntı: rousteern

Ikon Campell Dunya Klası görevini tavsiye ederim, Jumbo Prem. Altın Oyuncu veriyor. Rayting istemiyor. 2 adet dandik TOTW elinizde varsa kullanıp yapabilirsiniz.

Bana Loris ve Willian çıktı.

Saolasın bende şansımı denedim courtois ve mandzucik çıktı. 25k harcadım.107k bıraktı kutu.

• süper

inşaallah daha iyileri de çıkar.

umudumuz paketler

• cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Aynen larsson alsam mı diye düşünüyordum, piyasa hemen yükselmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Aynen larsson alsam mı diye düşünüyordum, piyasa hemen yükselmiş
    Larsson almak pişmanlık resmen. Raul 88’lik alınmaz.

Butrageano alınmaz.

*Klose(prime), Baby Del Piero bunlar daha çok iş yapar.

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Param olsa direkt butra alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel 83

1.000.000 en fazla coinse ikon forvet kimi alim onerireriniz neler
    Her ne kadar baby ve ara ikonları tavsiye etmesem de 88 Raul diyorum.

İlla prime olsun diyorsanız Vieri.

Bence bütçeniz ara bütçe biraz daha biriktirip prime Van Nistelrooy, Hernandez, Kluivert falan kovalayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Her ne kadar baby ve ara ikonları tavsiye etmesem de 88 Raul diyorum.

İlla prime olsun diyorsanız Vieri.

Bence bütçeniz ara bütçe biraz daha biriktirip prime Van Nistelrooy, Hernandez, Kluivert falan kovalayın.

Alıntıları Göster
    Türkiye gibi ülkelerde gecikmeli oynayınca o adamlar çok hantal kalıyor. Prime Vieri 60-70 maç kullandım çok da memnundum ama ağırlık çöken maçlarda 10 kişi oynuyorsun resmen.

Baby ikon olacaksa Butragenyo'yu tek geçerim Agüero'nun daha hızlısı, 2 ayağını da efsane kullanan bir oyuncu. Defansif hattın arkasına da sızmaya çalışma trait olunca efsane oluyor.

88 Raul hem boy var hem de çok çevik bir adam. Aslında Vieri yerine bunu düşünüyordum ama bitiriciliği beni şüpheye düşürdü ve Vieri seçmiştim bir de o zamanlar fiyatı 1.2 milyon falandı.

Şu an Prime Larsson kullanıyorum WL'de deneyeceğim bakalım neler yapacak yalnız bu adamın zıplaması, arkaya koşuları, plasesi ve dönüşleri çok iyi. Yine de kağıt üzerinden bakıp konuşmak yerine oyunda bakmayı tercih ederim.

Bana kalırsa en iyi forvet Gabriel Jesus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 21 Aralık 2018; 0:11:0 >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Epeydir agueroyla oynuyordum. Aguero'dan sonra attan inip tavuğa binmek gibi oldu if jesus. Cl versiyonunu da yaklaşık 300 maç kullandım ama hiçbir farkı yok gibi geldi valla. Cl kartlar bence informları öldürdü bu sene. Sifler tifler değil de kartların aldığı ilk güncellemelerin cl kartlardan pek farkı yok. Cl jesus 100k civarıydı sanırım en son.

Tamamen sınırlı sunulmasıyla alakalı sanırım fiyatı. Kesinlikle 300k civarlarında etmez yahu. Aguero nif kartı 300k zaten.

Bazen bu ea'yı anlamıyorum. İyi güzel haftanın oyuncusu verıyorsun da biraz daha bol ver şunları pazarda 5-10 tane ancak oluyor o da uçuyor. Mezara götürecekler sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Epeydir agueroyla oynuyordum. Aguero'dan sonra attan inip tavuğa binmek gibi oldu if jesus. Cl versiyonunu da yaklaşık 300 maç kullandım ama hiçbir farkı yok gibi geldi valla. Cl kartlar bence informları öldürdü bu sene. Sifler tifler değil de kartların aldığı ilk güncellemelerin cl kartlardan pek farkı yok. Cl jesus 100k civarıydı sanırım en son.

Tamamen sınırlı sunulmasıyla alakalı sanırım fiyatı. Kesinlikle 300k civarlarında etmez yahu. Aguero nif kartı 300k zaten.

Bazen bu ea'yı anlamıyorum. İyi güzel haftanın oyuncusu verıyorsun da biraz daha bol ver şunları pazarda 5-10 tane ancak oluyor o da uçuyor. Mezara götürecekler sanki
    Nif Jesus alıp geçeceksin diğerlerine gerek yok

• 
Sayfa: önceki 42764277427842794280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.