Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Salihamcalarinamerabade Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.513
Cevap
785
Favori
6.094.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt

• Benim de Fifa'da son senem. 2 senedir kendimizi yedik bitirdik. Oyunun algoritmasi da cok basit ucuz kadroyu guclendiriyorsun yine 100 k lik kadro tokatliyor.

Bu sene BF V ve RDR 2 sagolsun baya azalttik. Sene sonunda da tamamen birakirsam en az 10 yil fazla yasarim

Her hafta 20-16 gibi son 10 maca geliyorum. Oyle adamlara yeniliyorum ki Normal yan yana oynasak ayagimla yenecegim adamlar FUT modunda beni eziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 20 Aralık 2018; 19:0:7 >
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Pesin futla aynı olan lite modu ucretsiz suanda gecen hafta cıktı myclupi ucretsiz oynayabilirsiz hatta kampanya vardi hergune 10000 gp bide coin veriyordu pesde haftanin oyuncularini 100 coinle acıyorsun konamide ea gibi paracı oldu

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Merhaba,
    Bu görseldeki kadromu değerlendirir misiniz? Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Pesin futla aynı olan lite modu ucretsiz suanda gecen hafta cıktı myclupi ucretsiz oynayabilirsiz hatta kampanya vardi hergune 10000 gp bide coin veriyordu pesde haftanin oyuncularini 100 coinle acıyorsun konamide ea gibi paracı oldu
    Şu an ücretisz mi yani my club? Oyunu bdeava indiriyoruz yani öyle mi hocam?
    Evet sadece myclub modunu oynayabiliyorsunuz. Normal kariyer ve kick off mevcut değil kick offta demodaki takımlar var gecen senede ücretsiz çıkmıştı zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Murattimeister

Evet sadece myclub modunu oynayabiliyorsunuz. Normal kariyer ve kick off mevcut değil kick offta demodaki takımlar var gecen senede ücretsiz çıkmıştı zaten
    Xbox için geçerliymiş hocam.
    Evet hocam gecen senelerdede bedava oluyordu belli bi sure indir takildigin yerde sor hocam oynamak istiyorsan ben bıraktım ama gurubumdaki arkadaslar hala devam ediyolar. Kendi aralarinda turnuva felan devam ediyolar

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Yok ps4’te var ya :S

Hocam.daha yeni arkadasim indirdi lite ps4tede var hatta adama hazır hesap bile verdi bizimkiler ronaldu messili psstorede arat indir hocam hatta gecen sene bende lite kullandim

• quote:

Orijinalden alıntı: Murattimeister

Yok ps4’te var ya :S
    İndireyim, değişiklik olur.
    Kusura bakmayın konuyu bulandırdım ama EA bu sene bekleneni veremedi, rahatsızlık verdiysem afola!
  • Kale: Lloris

Def: sif lala - varane - davınson sanchez - if robertson

Orta saha: kante- fred cl -de bruyne

İleri 3lü: nedved 86 - crespo 87 - mbappe

Varane 7 kimya diğerleri 10 kimya. Fredden memnunum aslında ama yerine iyi bir orta saha almalı mıyym? Mesela kim? Verone aklımdan geçiyor ama daha iyi bir öneriniz?

Ya da

D.sanchez yerine varane kimya 10 olması için ikon defans. ( desailly 87? Rio ferdiand 88? ) bunu yaparsam kaleye courtios alcam.

Haftasonu ligi öncesi böyle birşey yapayım mı?

Ayrıca ballack ve sol campbell 20 maç kiralık var bunları 11ealıp bu haftasonu böyle mi oynasam??

Şu an bütçem 750k, kullanmadığım bazı oyuncuları satarsam 800k civarı olur ancak. Ne tavsiye edersiniz?

• YouTube üzerinden önerebileceğiniz yabancı yayıncılar var mı? Oyun içi kendimi geliştirebilmek adına, maç görüntüleri koyan veya taktiksel anlamda yardımcı olan yayıncılar arıyorum. Teşekkürler.
  • skom kullanıcısına yanıt
    Ben de Mertens'in abonesi oldum ust uste 2 kere gelir mi bir adam yahu.

• Rivals paketlerden en yüksek laporte vererek ea beni yine coinlere boğdu

Thanks ea

• digital90 kullanıcısına yanıt
    Paketten -satılamaz- çıktı.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Fifa sen nereye gidiyon kardeş al şu jesusla oyna biraz adamı hasta etme dedi. Fiyatı güncellenmez herhalde 300k ediyor yahu satsam mı bilemedim. Çıktıkça ucuzlar herhalde.
  • ya bu 90 roy keane ile oynayan var mı? cdm olarak kullanayım dedim nainggolanı arattı. fiziksel özellikleri iyi diye maçın sonunda bile oyunda kalıyor ve pasları çok iyi ama o defans ve fizik puanlarına ve adamın gerçek karakterine rağmen oyunda hiç agresif değil. müdahaleleri o kadar kötü ki çoğu zaman ıska geçiyorum rakipleri. boşuna paramı kaptırdım heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

Ben de Mertens'in abonesi oldum ust uste 2 kere gelir mi bir adam yahu.
    Hocam yine iyi Mertens, benim Balotelli 1.5k zor ediyor, 3 tane 45k lık paketten geldi, hala sinirim geçmedi valla.

• 
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.