Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tabutta Rövaşata Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42734274427542764277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mutlaka dene hocam İf Mbappe ve Best oyunun en iyi sağ açıkları. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Herkes kadro paylaşmış ben de paylaşayım oyuna ara vermiştim bir süre sıkılınca fakat tekrar başladım. Zaten ileri 3lü vardı. Marcelo'da vardı yine brezilyadan gidelim fazla da lükse kaçmayalım %5 komisyon feci koyuyor dedim. Zaten bir çoğu takas edilemez.

Toty zamanları gullit fiyatı düşer inşallah. Gullit için kasmaya devam ediyorum ama 90'lığı bile 8 milyon. 8 milyona ulaşana kadar 3-4 ay geçer oyun ölür herhalde.
  • Kadroyu kurduk bakalım hedef elit 1. Şunun yerine şu olsa dediğiniz birşey varsa değerlendiririm. Hazard lozano reus ve Alonso dışındakiler satılabilir
    Taktik maç içinde 433 (2) Kante. Mdo ya
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FifaUltimate58 -- 20 Aralık 2018; 17:14:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TOTW 14 oyuncularından bi Messi cikartamadik :(( Wl ödüllerinden Totw Messi cikartan varsa cok şanslı...

Bana Messi gelmedi ama 2 oyuncu seciminin birisinden TOTW 14 SAMMR ile TOTW 14 GABRİEL JESUS geldi. Jesus bu oyunun bugı gibi birsey kullananlar öyle söyliyor. Şimdi bir sorum.olucak. FUTMAS LACAZETTEMI TOTW JESUS'MU sizcs hangisi daha faydalı olur ??

• SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    gayet iyi gayet iyi, lacazette i yapmadıysan hiç yapma değmez bence o paraya. Varsa sırayla deneyerek görürsün bana sorarsan jesusu daha çok beğeniyorum.

isviçreli kaleci ve pepe diye bi sağ açık çıktı bana da 1 ay falan oldu sanırım şöyle kullanabileceğim bi kırmızı kart çıkmadı
  • The Eintabian kullanıcısına yanıt
    Bence ilacın auba

• Raul 88 deneyen hiç yok mu koca sayfada arkadaşlar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben kadromu paylaşamıyorum adaletsizlik ve saçmalıklar yüzünden.
    şöyle söyliyim 2 ay içinde gerek yatırımlarla gerek fifa point alarak açtığım paketler minimum 5 6 tane 100k, 20 + 50k + 20 ucl nadir paketi , + her hafta sb rivals wl gelen paketler, + lig görevleri vs vs vs...

sonuç 1 tane para eden adam yok !

eşleştirmelerde de ea sağolsun rakiplerde hep ronaldolar iconlar vs.. bana denk gelmeyin söverim ! :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmailşeker1903

Futbin’in bugün ki Futmas tahminleri(hayalleri). Piyasa karışır bunlar gelirse.

2 ingiliz bir arada olmaz sanmam 3 farklı ligden geliyor genellikle oyuncular hem lig farklı hemde ırk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Aralık 2018; 18:4:22 >
  • İsmailşeker1903 kullanıcısına yanıt
    Gelmez

• beyler yılların fifacısı olarak bu sene fut'a başlamaya karar verdim, bilerek bu beladan uzak durdum yıllarca. siz nasıl kanser olmuyorsunuz? şu an menü zaten karışık geliyor, burda sizin bahsettiğiniz isimlere bakıyorum benim kadroya bakıyorum moralim bozuluyor. eşleştirme sistemini anlamadım, takımın kimyası 70 civarı şu an ve 2 kiralık hariç full bronz kadrom. karşıma gelen rakipler tüm kadro altın geliyor,üstüne owen'lar falan. haliyle baş etmekte çok zorlanıyorum. anlamadım ben bu işi. kadroyu düzeltmek için de para yok, her maç 500 altın falan veriyor. illa 100-200 lira verip coins alıp şu özel paketlerden mi açmamız lazım? 500 altın 500 altın biz hangi adamı hangi mevkiyi toplayacağız?

şunu bunu yap şeklinde önerilerinizi bekliyorum. burda sağdan soldan costa çıkartmışsınız görevlerden ama o tarz görevleri bulamadım menüde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyaretci298

beyler yılların fifacısı olarak bu sene fut'a başlamaya karar verdim, bilerek bu beladan uzak durdum yıllarca. siz nasıl kanser olmuyorsunuz? şu an menü zaten karışık geliyor, burda sizin bahsettiğiniz isimlere bakıyorum benim kadroya bakıyorum moralim bozuluyor. eşleştirme sistemini anlamadım, takımın kimyası 70 civarı şu an ve 2 kiralık hariç full bronz kadrom. karşıma gelen rakipler tüm kadro altın geliyor,üstüne owen'lar falan. haliyle baş etmekte çok zorlanıyorum. anlamadım ben bu işi. kadroyu düzeltmek için de para yok, her maç 500 altın falan veriyor. illa 100-200 lira verip coins alıp şu özel paketlerden mi açmamız lazım? 500 altın 500 altın biz hangi adamı hangi mevkiyi toplayacağız?

şunu bunu yap şeklinde önerilerinizi bekliyorum. burda sağdan soldan costa çıkartmışsınız görevlerden ama o tarz görevleri bulamadım menüde
    Fifa bitti artık, seneye almayı düşünmüyorum, bir değişiklik yapıp Pes ile devam edeceğim.
  • ziyaretci298 kullanıcısına yanıt
    hocam ilk 1-2hafta zorluk cekiliyor sonra takim olusmaya basliyor. single player icinde squad building challenges var ordan yapiliyor ozel oyuncular. ben baslayali tam bir ay oldu 500k coinim var suan tek gereken sey sabir :) daha once oynadiysaniz r3'e basarak coin boost alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyaretci298

beyler yılların fifacısı olarak bu sene fut'a başlamaya karar verdim, bilerek bu beladan uzak durdum yıllarca. siz nasıl kanser olmuyorsunuz? şu an menü zaten karışık geliyor, burda sizin bahsettiğiniz isimlere bakıyorum benim kadroya bakıyorum moralim bozuluyor. eşleştirme sistemini anlamadım, takımın kimyası 70 civarı şu an ve 2 kiralık hariç full bronz kadrom. karşıma gelen rakipler tüm kadro altın geliyor,üstüne owen'lar falan. haliyle baş etmekte çok zorlanıyorum. anlamadım ben bu işi. kadroyu düzeltmek için de para yok, her maç 500 altın falan veriyor. illa 100-200 lira verip coins alıp şu özel paketlerden mi açmamız lazım? 500 altın 500 altın biz hangi adamı hangi mevkiyi toplayacağız?

eşleştirme sistemi rivalsda div ve skill ratingine göre oluyor ister 60 lık adamlarla oyna ister 90 lıklarla oyna karşına gelen rakiplerin kadrosu full ikonda olabilir full bronz yada silverda olabilir

başlangıç olarak elindeki oyuncuları değiştire değiştire kullan kolay seviyede squad battles yada tek oyunculu sezon oynarak para biriktir 15-20k olunca ispanya ligine geçer oradan kurarsın fiyat-performans kadrosu

sakın para verip coins alma kadron silinebilir ban yiyebilirsin aynı şekilde sakın para verip points alma oyun dışında bu ea ya para verilmez

sakın elindeki altın ile paket açma

dediğim gibi 15-20-25-30k lık ispanya ligi kurduktan sonra yanına birde 10k lık süperlig kurduktan sonra nadir(parlak) teknik direktörlerden toplarsın farklı farklı 16 tane nadir 2 tane normal altın teknik direktör yapacaksın bunu şundan dolayı yapıyorsun oyuncuna kaçlık kontrat basarsan %50 si kadar daha geliyor yani 28 lik basarsan 42 maç olarak yansıyacak oyuncuna %50 den fazla işlemiyor

bunları yaptıktan sonrada elinde para biriktikçe kadro kurma görevlerine başlarsın ilk olarak karma ligler-karma uyruklar-karma uyruk-lig bunları yaparsın zamanla

başlangıç için ea hesabının leveline göre katalogda coin boostları açılmıştır oradan ilk olarak 1000 altın verenleri al toplu şekilde alma bug vs olabilir tekini al kullan bittiğinde diğerine geçersin
  • Oyunun sonuna kadar kullanabilceğim icon stoper olarak hangisini tercih etmeliyim. Sol Campbell görevi var suan ama daha iyisi cıkar diye bekliyorum.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

auba alexis wijnaldum ve alisson untrad oldugu icin cok hareket edemiyorum. mbappe packledigim icin suan 450k coinim var. su futmaslarda bek cikarsa yapmayi dusunuyorum baska ekleme ne yapmaliyim sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSC Napoli

Oyunun sonuna kadar kullanabilceğim icon stoper olarak hangisini tercih etmeliyim. Sol Campbell görevi var suan ama daha iyisi cıkar diye bekliyorum.
    Bu sorunun cevabını bende arıyorum. Desailly ile daha önce oynadım ben seviyorum baya. İnş yakın zamanda tekrar alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Fifa bitti artık, seneye almayı düşünmüyorum, bir değişiklik yapıp Pes ile devam edeceğim.

Alıntıları Göster
    Pes bu gidisle tamamen ucretsiz olur, rahat rahat denersiniz

• SSC Napoli kullanıcısına yanıt
    ScRaFt S kullanıcısına yanıt
    @SSC Napoli campbell yapabilirsin bence oyun sonuna kadar götürür özellikleri çok iyi ondan iyi olanları o fiyata yapamazsın

@ScRaFt ilk olarak sif dijk almalısın azpilicueta yerine sonra para oldukça trippier yerine walker fernandinho yerine fabinho alonso yerine if robertson
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Pes bu gidisle tamamen ucretsiz olur, rahat rahat denersiniz

Alıntıları Göster
    Denemesi bedava diyorsun yani Herkesin seçimleri farklı neticede, fanboy değiliz sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 42734274427542764277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.