Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42724273427442754276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu an stoper ikilim Varane-Ramos. Varane yerine 85 Ferdinad veya 89 Campbell alınır mı? Kullanan var mı? Varane’ın yerine ikisinden biri fark yaratır mı?

Ramos kalacak takımda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: repatita

Rivals paketinden 96 Ronaldo çıktı.Satmalı mıyım kullanmaya değer mi?9 milyon ediyor
    Ekran üzerinde rock n roll işaretiyle fotoğraf atarsan seni kaleye alabilirim.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Sol beke alex sandro mu, yoksa ortaya fernandinho yerine fabinho mu veyahut meunier yerine if lala mı? Öncelik hangisinde olmalı sizce ? Yada daha farklı tavsiyeniz varsa, söylerseniz sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InnerMight -- 20 Aralık 2018; 15:14:28 >

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Geçen sene larsson dan bayağı memnunum şimdi de yeni aldım bakalım yorumları çok iyi. Sol beke fazla bakmayın zamanla halledeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paslı oyun tiki taka oynayan arkadaşlar hangi dizilişi önerirler ?
  • Bu hafta ödüller yüzümüze güldü.

Haftasonu ligi ödüllerini açtığım videom kanalımda, merak eden arkadaşları bekliyorum.

https://youtu.be/QYLAy68WdA8
  • Griezmann la fabinho çıktı yüzümüz güldü ilk defa wlde
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Kale icin 40000 ne lorris var degea dan sonra en iyisi o

• quote:

Orijinalden alıntı: repatita

Rivals paketinden 96 Ronaldo çıktı.Satmalı mıyım kullanmaya değer mi?9 milyon ediyor
    no ekran görüntüsü no inanmak :)
  • Açtığım her paketten Balo**lli gevşeği çıkıyor, sinir krizi geçiricem valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBRAHIMOVIC'

Bu hafta ödüller yüzümüze güldü.

Haftasonu ligi ödüllerini açtığım videom kanalımda, merak eden arkadaşları bekliyorum.

Hocam konsepti beğendim. Yorum bıraktım, başarılar dilerim. Twitch açarsan destek oluruz.

• Evet bugün griezmann çıkması sonucu 250k kâr ettik ve sağ kanatta bale satıp (kurtuldum) yerine prime Luis Figo aldım hayırlısı ile bakalım nasıl adam wl de göreceğiz:) kadromun son hali...

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Sağ açığa George Best tavsiye ederim. Tutulması imkansiz, şutları çok iyi. Forvet bile oynatım sırıtmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Raul 88 deneyen var mı aramızda ?

• The Eintabian kullanıcısına yanıt
    düz kartını bende kullandım bu daha sağlam gibi geldi öncelikle çok iyi bitirici çift forvet oynarsan çok etkili olur bence. Fiyat düşer mi bilemem ama bence paketlerde çıktıkça düşecektir 200k altında bir fiyatı olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBRAHIMOVIC'

Bu hafta ödüller yüzümüze güldü.

Son pakete kadar benden şanssızı da varmış dedim ama yok en şanssız benim :)

• Hocam esasında 90 Best ile arasında kaldım onu alacaktım ama oyuncu çalışma oranı orta/orta olunca biraz vazgeçtim ama bundan verim alamazsam kesinlikle deneyeceğim:)

• Futbin’in bugün ki Futmas tahminleri(hayalleri). Piyasa karışır bunlar gelirse.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmailşeker1903 -- 20 Aralık 2018; 16:32:29 >
  • nightmare.11 kullanıcısına yanıt
    4231 de merkez forvet oynyacak solunda if mane sağında sif mahrez olacak cam kdb nasıl olur sence evde avuçta olan yüksek reytinglileri saldım geçen yıl 84lük ifi çok iyiydi çok gol atmıştım
  • Zaffoo kullanıcısına yanıt
    Griezman bitirixiliğinde sorun yaşıyor musunuz ? Ben son birkaç güncellemeden sonra çok gol kaçırdım. Sattım bu sebeple.

• 
Sayfa: önceki 42724273427442754276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.