Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winchester07 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42174218421942204221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Beyler çıldırmak üzereyim. EA'ya nereden ulaşabilirim en kolay biçimde fikri olan yardımcı olsun lütfen.

Draft gireyim dedim, karşıma 50 kimyalı 80 overall'ı takımlar geliyor sürekli, adamlar maçın ilk saniyesinde çıkıyor. Beni yenik saymıyor neyseki ( daha önce aynı olay olup yenik saydığı oldu ) Yaklaşık 10 adam geldi böyle finale gelene kadar, 10-15 maça girdim abartısız en az 10 tanesi ilk saniyede çıktı. Neyse finale kadar 3 tane kendimiz gibi adam bulduk, yendik yolladık. Finalde başka adam geldi, yine oynuyoruz. Dk 55 öne geçti 1-0. Oyuncu değiştirdim, maç başladı, saniyesinde çıktı, beni yenik saydı bu sefer :)

Maç başlar başlamaz çıkanlar mı dersin, öne geçince çıkıp karşıdakini yenik sananlarmı... Hayatımda oynadığım en saçma oyun olabilir. Bir şekilde glitch bulup oyundan çıkıyorlarsa onları kesinlikle yenik saymalı beni değil.
    konsol mu pc mi pc ise çözüm yok konsolda affetmiyorlar ama.

• Kroos sbcye çöp diyorlar

WL'DE 21 Win le paydos oldu 6/6 losela başladı sonra seri toplamda 21 maç aldım 2 tanede lose bugün geldi 1 maçıda yapmadım yeter.

20 wine tamamladıktan sonra istisnasız her maç uzatmaya gitti bir yolunu bulup 2 lose böyle geldi 1 maçıda abuk subuk şekilde penaltılara kadar götürdü oyun son maçı oynamak gelmedi içimden bırak başlarım elitenine melitine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Aralık 2018; 14:19:35 >
  • Yapmaya değmez gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hodrimeydantnr

Arkadaşlar merhaba. Ben laptopu 49 inç lg tv ye bağlayıp oynuyorum. Laptopda görüntü gayet sorunsuz akıcı ilerlerken tv de özellikle kale vuruşu gibi kameranın hızlı hareket ettiği zamanlarda mozaiklenme gibi görüntü kayması gibi oluyor. Bunun sebebi nedir acaba?
    Bende de var aynısı televizyonun hz. Düşük ondan oluyor

• Bayern'de Lewa 2 gol atmış sofacoreda maçın adamı lewa

Dortmund Ruhr derbisinde 2-1 galip geldi sancho galibiyet golünü attı.Maç çok ortalama olduğu için birşey diyemem zaten istatistiklerdede pek birşey yok delaney gelebilir

Barcelona Messi 2 gol 1 asistle oynadı muhakkak bir sif gelecek

Atm'de Rodri kart alabilir

Liverpool Salah 3 golle hatrick yaptı

Arsenalde Lucas Torreira gelecek

ManU'da Rashford 2 asist 1 golle oynadı.

Juventus'ta Mandzukiç sif alacak.

Chelsea'da bana göre hazard olmalı çünkü alda at pası verdi kante attı ama bilmiyorum.

Tottenhamda heung min son sif alabilir 1 gol 1 asistle oynadı

Wl'de gold 1 olduk klasik yine Salah gelsin diye bekliyoruz ama kadro ile alakasız mandzukiç torreira felan gelir şans yok ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Aralık 2018; 14:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapX

Hocam ben seni twitter'dan takip ettiğimi sanıyordum bu mesajını görünce bi bakayım dedim. Gördüm ki beni engellemişsin.

Bunun nedeni nedir acaba? Sana ne buradan ne de twitterden, ne mesaj ne mention atmışlığım var.

Alıntıları Göster

• 179 liraya düşmüş hemen aldım

Kanser başlasın

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bayern'de Lewa 2 gol atmış sofacoreda maçın adamı lewa

Dortmund Ruhr derbisinde 2-1 galip geldi sancho galibiyet golünü attı.Maç çok ortalama olduğu için birşey diyemem zaten istatistiklerdede pek birşey yok delaney gelebilir

Barcelona Messi 2 gol 1 asistle oynadı muhakkak bir sif gelecek

Atm'de Rodri kart alabilir

Liverpool Salah 3 golle hatrick yaptı

Arsenalde Lucas Torreira gelecek

ManU'da Rashford 2 asist 1 golle oynadı.

Juventus'ta Mandzukiç sif alacak.

Chelsea'da bana göre hazard olmalı çünkü alda at pası verdi kante attı ama bilmiyorum.

Tottenhamda heung min son sif alabilir 1 gol 1 asistle oynadı

Wl'de gold 1 olduk klasik yine Salah gelsin diye bekliyoruz ama kadro ile alakasız mandzukiç torreira felan gelir şans yok ki.
    Son mu? Şimdi tuttuk

• Kroos'a çöp mü diye ler var 😀😀 yok artık hakkaten varmi boyle diyen 😀 valla ben o sbcyi yaptım.hicte çöp falan degil aksine orta sahada resmen dinamo gibi oyunu yonetiyor yonlendiriyor. Önder kimya stilinide bastım mis.gibi oldu. 91'lik Toni Kroos'tan bahsediyoruz. 433 oynuyorum. Mo'larım Kroos - Thiago moo ise İsco oldu şuanda. Yedekleride Dele Alli -Fernandinho ve Uefa yukseltme Mikhitaryan. Su ana kadsr gelen en guzel iki sbc ikisinide kacirmadan yaptim. Birisi dani alves birisi Toni Kroos.

Hocam WL de 20 galibiyet alsam ben havalara ucarim 😀maksimum 15 galibiyet alabildim. Bj haftada isler jotuye gitti. Bircok mac son dakikada yedim yenildim hemde kazanirim dedigim maclar insanin ici eriyor. Son 5 mac kaldi aksam yapacagim artik 10 galibiyette kaldik en azindan gold 3 bitirmek istiyorum kismetse.

• RapX kullanıcısına yanıt
    kafasına göre onu eleştirenleri engelliyor
  • heuming son geliyor büyük ihtimalle 1 gol 1 asist müthiş bir totw bizi bekliyor gibi
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Valla hocam dediğim gibi daha önce hiç bir yerden iletişime geçmişliğim yok yani, ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapX

Valla hocam dediğim gibi daha önce hiç bir yerden iletişime geçmişliğim yok yani, ilginç...
    Övmen lazım

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt

• 14 w 5 l da bıraktım. Az daha oynarsam çıldırıcam. saçma sapan goller direkten dönen toplar falan filan her güncelleme sonrası yok şunları düzelttik yok bunları düzelttik falan hepsi yalan dolan AI savunmasını müthiş yap 10 maçın 8 ini kazanırsın.Bizde kendimiz savunma yapmaya çalışalım.Lanet olsun şu oyuna başladığım güne umarım haftaya wl nin yüzüne bakmam.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Yaklaşık 250k-300k bütçem var her türlü öneriye açığım. Kross sbcsi için kadroyu dağıttım. Eldekilerle böyle bir kadro kurdum. Studrige Fabinho Kross ve Buffon satılamaz.

• macro ve yan hesap açmadan 1 hafta da 2M coin kasmışım temiz iş :d
  • 14 galibiyet alacağım diye yine kanser oldum umarım buna değer. Gerçi ölüme de bir sebep lazım. 🙅‍♂️

• quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

14 galibiyet alacağım diye yine kanser oldum umarım buna değer. Gerçi ölüme de bir sebep lazım. 🙅‍♂️

Tiyatro simulator resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 9 Aralık 2018; 16:42:59 >
  • Kadro kurma görevlerinde takım kimyasını artırmak için.illa 10 maç yapmak mı gerekiyor? Hep sınırda kalıyorum bu görevlerde.

• 
Sayfa: önceki 42174218421942204221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.