Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.255
Cevap
787
Favori
6.085.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42164217421842194220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Figo alacağım para eksik, şu Messi’nin fiyatı artsın yahu.
    Messi 2 gol 1 asistle oynadı if alır heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta müthiş bi TOTW olacak galiba...

O değil de EA piyasayı nasıl yükseltti bi anda Kroos SBC’sini çıkartarak... Öğlen 85’likler 8K’ya kadar inmişken şimdi 13-14K’ya gidiyor...

• KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    kim var bu hafta öne çıkan iyi oyunculardan dikkat çeken. david luiz alacak if . messi diyorlar başka böyle var mı elit diyebileceğimiz. luiz de elit sayılmaz da işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKAHNA

kim var bu hafta öne çıkan iyi oyunculardan dikkat çeken. david luiz alacak if . messi diyorlar başka böyle var mı elit diyebileceğimiz. luiz de elit sayılmaz da işte
    Salah, Lewandowski...

David Luiz aslında geçen sene çok iyiydi bu sene hızı düşük kalmış eğer olur da IF alırsa ve hızı da iyi olursa bir çok kişi takıma monte eder diye düşünüyorum. Ben şahsen David Luiz’i gerçek hayatta da çok beğeniyordum özellikle o Chelsea’da parladığı yılları... Beyaz bilekliğinin, kıvırcık saçlarının hastasıydık...

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Salah, Lewandowski...

David Luiz aslında geçen sene çok iyiydi bu sene hızı düşük kalmış eğer olur da IF alırsa ve hızı da iyi olursa bir çok kişi takıma monte eder diye düşünüyorum. Ben şahsen David Luiz’i gerçek hayatta da çok beğeniyordum özellikle o Chelsea’da parladığı yılları... Beyaz bilekliğinin, kıvırcık saçlarının hastasıydık...

Alıntıları Göster
    gelirse luiz çok kişi kullanır. pl de brezilyalı stoper yok. karma kadrolarda bağlamak için çok uygun luiz.
  • Şu adam Premier League’de olsaydı fiyatı ne olurdu acaba?

• Black Friday etkinliğinde 81-82 iflerin para etmediğini gördük. 10k ile almalısın ki kâr edesin, 11-12 k çok rahat alınıyordu çünkü. Ölü yatırım kesinlikle. 84+ inform alırsanız yüksek reytingli futmas sbclerinde iyi kâr edersiniz.
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    500k ya yakın olurdu heralde , Van Dijk sif 400k civarında 87 rating bu da 500k hak ederdi heralde

• Bugun ilk defa rakiplerimin stoperlerindeki ve beklerindeki baski benim takimimda vardi. İsin garibi pres bile acmadigim halde yaptilar.

20 mac 16 win gidiyorum 1 maci da 3-0 dan verdim benim hatamdi cok pozisyon harcadim rakip kaleciyi cok iyi kullaniyordu.

Bu sekilde pres yapanlara karsi bir sey yapamiyordum bugun aynisi rakiplerime oldu 20 macin 8-9 tanesi rage quit genelde bu kadar olmazdi. Kalan 10 mac da pazar gecesine kaldi.

Prime Vieri ile oynuyorum 2 haftadir en son 64 macta 70 gol falandi. Satacaktim ama kafa golleri muhtesem. Yine de Prime Klose dusunuyorum bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bugun ilk defa rakiplerimin stoperlerindeki ve beklerindeki baski benim takimimda vardi. İsin garibi pres bile acmadigim halde yaptilar.

20 mac 16 win gidiyorum 1 maci da 3-0 dan verdim benim hatamdi cok pozisyon harcadim rakip kaleciyi cok iyi kullaniyordu.

Bu sekilde pres yapanlara karsi bir sey yapamiyordum bugun aynisi rakiplerime oldu 20 macin 8-9 tanesi rage quit genelde bu kadar olmazdi. Kalan 10 mac da pazar gecesine kaldi.

Prime Vieri ile oynuyorum 2 haftadir en son 64 macta 70 gol falandi. Satacaktim ama kafa golleri muhtesem. Yine de Prime Klose dusunuyorum bakalim
    Sağ kanat Mbappe sattım direkt oraya icon düşünüyorum 1,126m var şu an ne alsam?

• Wl'ye girmeyince insanın kafa rahat oluyor, geçen hafta gibi bu haftayı da es geçtik.Tek sıkıntı şu haftalık oyuncular ve paketler.Acaba ödüllerden iyi bir oyuncu düşürebilir miydik, özellikle kırmızılardan güzel bir oyuncu denk gelir miydi diye insan sormuyor değil valla Bu hafta da iyi bir totw olacak gibi, keşke yine de katılsaydım diyorum. Gerçi futmas gelecek hafta başlıyorsa EA fut points alımı için yine Black Friday gibi paketlerden ve player pick'lerden olasılıkları iyice azaltabilir; Sane, Van Dijk, Salah'lı o haftada da böyle yapmışlardı. Hatta Reddit'te de bunun konusunu açmışlardı. Her şey beklenir bunlardan...
  • Oyun yine midemi bulandırdı. 11 yapıp kapatırım diyordum da 8 yapıp kapatacağım herhalde. Hep aynı şekilde maç kaybediyorum. Bariz penaltılarım çalınmıyor, bu son güncellemeden sonra oldu. Özellikle dikkat ediyorum, oyun kazanmamı istemediğinde penaltılarım çalınmıyor. 9 maçım kaldı, 2 galibiyet daha alıp bırakacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • khan_1903 kullanıcısına yanıt
    Aynısını ben de soruyorum kendime. Mesela bir Salah düşürür müydük. Bir de totw iyi olunca insana çok koyuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 9 Aralık 2018; 3:13:51 >
  • Beyler çıldırmak üzereyim. EA'ya nereden ulaşabilirim en kolay biçimde fikri olan yardımcı olsun lütfen.

Draft gireyim dedim, karşıma 50 kimyalı 80 overall'ı takımlar geliyor sürekli, adamlar maçın ilk saniyesinde çıkıyor. Beni yenik saymıyor neyseki ( daha önce aynı olay olup yenik saydığı oldu ) Yaklaşık 10 adam geldi böyle finale gelene kadar, 10-15 maça girdim abartısız en az 10 tanesi ilk saniyede çıktı. Neyse finale kadar 3 tane kendimiz gibi adam bulduk, yendik yolladık. Finalde başka adam geldi, yine oynuyoruz. Dk 55 öne geçti 1-0. Oyuncu değiştirdim, maç başladı, saniyesinde çıktı, beni yenik saydı bu sefer :)

Maç başlar başlamaz çıkanlar mı dersin, öne geçince çıkıp karşıdakini yenik sananlarmı... Hayatımda oynadığım en saçma oyun olabilir. Bir şekilde glitch bulup oyundan çıkıyorlarsa onları kesinlikle yenik saymalı beni değil.
  • arkadaşlar ps4 ortamında oyuncu almak aşırı zor teklif tamamlanamadı diyor sürekli maç yapmadan nasıl coins kasabilirim kadro degerim haftabasi 430k iken şuan 320k kadro değerim gittikçe düşüyor nasıl coins kasabilirim fut squad division dısında ticaretle yardimxi olur musunjz

• Krooss sbcso cok iyi oldu hatta ilac oldu. Bence cok.maloyetlide degil.yapmasi. 60kye falan bitirdim sbcyi. Siir gibi top oyniyor. Gizel kadromuz oldu 90 overall uzeri oyuncular dani alves de gea ce simdide kroos oldu. Ancaknfkrvete bir aguero veya lewa istiyorum. Sturrige geriye donus karti var forvettw fenada sayilmaz ama daha net bir golcu sart.

Guzel kadrom olmasina ragmen nalesef savjnma yapamiyorum.Wl de 25 mac yaptim sadece 10 galobiyet cikartabikdim :( oyleki bircok.macimda hep son saniye golleriyle de yenildim cok insanin ici ciz ediyor

• 3 Milyon Coin ile kadro tavsiyeniz var mı?
  • Selam arkadaşlar. Dün premier lig kadromu satıp hybrid bir takım kurdum. Eksikler var. Ama zamanla daha iyi olacak. Şuan ilk hedefim Bale ve Griezman.

Bu arada Mahrezi oyuna santra olunca alıyorum. Herkes 10 kimya da oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Aynısını ben de soruyorum kendime. Mesela bir Salah düşürür müydük. Bir de totw iyi olunca insana çok koyuyor
    Wl'yi oynasan bir dert, oynamasan bir dert kısacası Cidden böyle totw'lerde keşke katılsaydık diyor insan. En iyisi, zaten 81'lik Pandev tarzı if'ler gelirdi diye kendini avutmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

Yaklaşan futmas günlük oyuncu sbcleri ve olası totw15 sbc için

Bolca paket açılan dönemde discard inform stok yapılmıştır 14 milyon ile

Olası ters bi durumda , maliyetine satmak için discard 🤙

Hocam ben seni twitter'dan takip ettiğimi sanıyordum bu mesajını görünce bi bakayım dedim. Gördüm ki beni engellemişsin.

Bunun nedeni nedir acaba? Sana ne buradan ne de twitterden, ne mesaj ne mention atmışlığım var.
  • 
Sayfa: önceki 42164217421842194220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.