Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
172.518
Cevap
785
Favori
6.095.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 42154216421742184219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 maç seri ile 6/6 losedan 23 maç tamamladık yarına bıraktım kalan 7 maçıda 17 win iyidir gene 19-20 biter klasik.Oyun resmen ayarlı yani belli bir baraja sokuyor onu geçmek namümkün.Ama ilk defa fifa serüvenimde futta 6/6 lose ile başladım bu ilk oldu şuan ise 23 maç tamamlandı 17 win var yarına 7 maçlık işkence evresi var 24 olmaz max 3 win anca alırım.

Bu arada bugün Salah eski günlerine nispet yapmış Salah sif gelir sanırım.

Kante gol attı City'e son dakika.
  • TOTg Kroos kartının pas ve şut özellikleri çok iyi görünüyor.

Bu kart ilerde güncelleme alacak mı? Yapmaya değer mi? LaLiga kadrosu oynuyorum ve iyi bir CM ihtiyacım var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Figo alacağım para eksik, şu Messi’nin fiyatı artsın yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransa'daki maçların çoğu ertelenmiş.
  • Kante ve D.Luiz'e de gelir mi acaba inform?
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Hazard da 2 asist. Bir gol atsaydı iyiydi

• Ne oldu lan Mahrez, oyundaki gibi koşturamıyor musun? Büyütülmüş balon seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

İyi oldu bu, şampiyon Liverpool olsun Arap takımı City beter olsun başta Mahrez.
  • herkezisyan kullanıcısına yanıt
    sağ olun hocam öneriniz için para biriktireyim ben madem
  • Arkadaşlar Wanyama ucl kartı nasıl? deneyen oldu mu cmd rolünde?
  • Bu hafta 5 te 5 ile basladım sonrasinda 5 mağlubiyet ile devam etti kalan maclar nasil olcak merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Bir oyuncu kaç inform alabiliyor ? Hazard’ın IF ve POTM kartları var. IF gelirse kaç reytingli olur ki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşan futmas günlük oyuncu sbcleri ve olası totw15 sbc için

Bolca paket açılan dönemde discard inform stok yapılmıştır 14 milyon ile

Olası ters bi durumda , maliyetine satmak için discard 🤙

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Hiç anlamıyorum kime ne zaman yatırım yapayım diye..dün 640k param vardı biraz ticaret ile ugrasayım dedim bugun 620k oldu zarar ettim ..627k coins var önerileri olacak arkadas var mi ? Navarro'yu takip ediyorum ama bilemedim.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    İf almanın sınırı yok ama hazard gelse mesela 93 rating olur. Potm ratingini geçmez herhalde

• Arkadaşlar merhaba. Ben laptopu 49 inç lg tv ye bağlayıp oynuyorum. Laptopda görüntü gayet sorunsuz akıcı ilerlerken tv de özellikle kale vuruşu gibi kameranın hızlı hareket ettiği zamanlarda mozaiklenme gibi görüntü kayması gibi oluyor. Bunun sebebi nedir acaba?

• yok böyle bir şans wl de maçı kazandım maçın adamı seçilen oyuncum hakemle tokalaşıp topu aldığı ekranda elektrik gidip geldi ve o maç dnf yedim böyle bir şans yok gerçekten bu maç dışında 2 kere daha elektrik gidip geldi o maçlardan tekindede öndeydim diğerinide kazanma ihtimalim vardı wl de 3 maçı dnf ile verdik elektrik yüzünden ve tuaftır ki ups olmasına rağmen devreye girmedi sanırım 1 yılı doldurmadan bozuldu neyseki hedefi tutturduk yine gold1 olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Kante ve D.Luiz'e de gelir mi acaba inform?
    Kante'ye gelir yada Hazard'a tam emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

İyi oldu bu, şampiyon Liverpool olsun Arap takımı City beter olsun başta Mahrez.

Alıntıları Göster
    Mahrez ve Salah iyidir yav ha Salah daha iyidir az çok oyunda da kötü değiller arapları sevmem bende ama.
  • 
Sayfa: önceki 42154216421742184219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.