Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SertaçÇelebi QMTJK Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41804181418241834184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

baby icon gelicek bnce
    gelmezse gerard rekard vandersar shevcenko nesta geciyor içimden
    🤪
    Gelecek de ne zaman gelecek? Mart ayında gelecekse hiç gelmesin.
  • Arkadaşlar 4-3-3 oynuyorum. Beklerin benim için defansif özellikleri önemli, ileri çıkma talimatı var zaten. Sağ bekte SIF Lala oynatıyorum. Sol bek için Alex Sandro'mu? Jordi Alba'mı? Marcelo'mu? IF Robertson'mu?
  • Dolaşırken reise rastladım :(

https://www.twitch.tv/bobross
  • 2.5m luk kadroyla ilk 6 maçta 2win aldım takımı sattım 50k lık kadro kurdum tek ilerde cr7 ve mor hazard var satılamaz gerisi hep 1.5 - 2k lık adamlar 17 yaptım kısaca kimi kurarsanız kurun momentum yediğinizde hiç bişey yapamıyorsunuz inanılmaz bi oyun bu fifa
  • quote:

Orijinalden alıntı: aa44

Arkadaşlar bu ikon fiyatları ne zaman düşecek gibi ?
    baby ikon diye bir şey yok arkadaşlar base ikon oluyor baby dedikleriniz

@aa44 ikon fiyatlarıda 400-450k fiyata yapılan base ikon sbc gelmediği sürece düşmeyecek

@excultesrose momentum diye ağlamayın 10-15m lik takımlarla 30 yapanlar hadi 30 u geçtim 25 üstü yapanlar nasıl yapıyor onlara momentum işlemiyormu hadi o kadar üst düzey kadroyu geçtim 2-3m lik takımlarla 25 ve üstü yapanlar nasıl yapıyor bu momentum kafasından sıyrılın lütfen oyununuzu geliştirmeye bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Şampiyonlar kupası turnuvasının son günü bugün. Bugünkü ödüller Best, Hierro imiş. Herkese bol şans
    sbc mi gelicekmiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

@aa44 ikon fiyatlarıda 400-450k fiyata yapılan base ikon sbc gelmediği sürece düşmeyecek

@excultesrose momentum diye ağlamayın 10-15m lik takımlarla 30 yapanlar hadi 30 u geçtim 25 üstü yapanlar nasıl yapıyor onlara momentum işlemiyormu hadi o kadar üst düzey kadroyu geçtim 2-3m lik takımlarla 25 ve üstü yapanlar nasıl yapıyor bu momentum kafasından sıyrılın lütfen oyununuzu geliştirmeye bakın

Alıntıları Göster
    kardesim sana söyle diyim maç içinde 3 kere top direge carpıp 4 defansın arasında rakip takım oyuncusunun önüne düşüp 3 kere gol oluyor.Topu uzaklastırmak için tuşa basıp benim defansın sırtına carpıp rakipi karsı karsıya kalıyor ve bi çok şey daha oluyor bunlar tek maç üzerinde bana momentum yok deme youtuberlar bile kabul ediyor bu durumu.Ayrıca bunun için ağlayan falan yok param var takımı satıp istediğim oyuncuyu bütçem yettiğince alırım.Bu söylediğim seyler bana 10 maçta 1 kere avantaj olarak olurken.10 macın 5 inde en az bu tarz durumlardan gol yiyorum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Delay diye bir şey duydun mu?
  • Momentum yok diyenleri ciddiye almamak lazim yeni baslamislardir oyuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Kilitledi yine beni izliyorum yarım saattir:)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Momentum yok diyenleri ciddiye almamak lazim yeni baslamislardir oyuna.
    Bir oyuncu isterse bu oyunun en iyi oyuncusu olsun, server ve bağlantısından dolayı gecikme yaşıyorsa asla 30/30 yapamaz. Gecikme yaşamamalı ilk kural bu, momentumu aşması için öncelikle bu beladan kurtulmak gerek.
  • 5w-6l gibi dehşet kötü başlayıp(genelde 6w1l olurdu)son 5 maçimin tamamini kazanıp altın 1 bitirdim.Jumbo nadir oyuncu paketlerini bekliyoruz şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktu

Kilitledi yine beni izliyorum yarım saattir:)
    1 saate yakın izledim reisi, tekrardan hayran kaldım.

Tam bitti derken yeni bir şey ekliyor resime, n'aptın Bob? diyorum, içine ettin gibisinden, her seferinde güzel şeyler ortaya çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excultesrose

kardesim sana söyle diyim maç içinde 3 kere top direge carpıp 4 defansın arasında rakip takım oyuncusunun önüne düşüp 3 kere gol oluyor.Topu uzaklastırmak için tuşa basıp benim defansın sırtına carpıp rakipi karsı karsıya kalıyor ve bi çok şey daha oluyor bunlar tek maç üzerinde bana momentum yok deme youtuberlar bile kabul ediyor bu durumu.Ayrıca bunun için ağlayan falan yok param var takımı satıp istediğim oyuncuyu bütçem yettiğince alırım.Bu söylediğim seyler bana 10 maçta 1 kere avantaj olarak olurken.10 macın 5 inde en az bu tarz durumlardan gol yiyorum.

Alıntıları Göster
    niyeyse ben bir maçta o kadar direğe vurmuyorum şut çekerken barı çok doldurmayın sırtına çarpma vs şanssızlık ona yapacak bir şey yok malesef momentum olayında zaten ben momentum yok demiyorum var ama 188rating ve üstü takımlarla 25+ yapanlar nasıl yapıyor oyunu çözdükleri için iyi oynadıkları için yapıyorlar onlarda momentum yaşıyor o yüzden momentum var takımı bozup ucuzlarla oynamak kaçmak demektir kaçmayın oyununuzu geliştirip daha iyi oynamaya odaklanın şutlarda daha dikkatli defansda top uzaklaştırırken daha dikkatli olun

@WITCHER delay var yanlış bilmiyorsam bundan yabancılarda şikayetçi bu hafta ben pc de yaşamadım ama geçtiğimiz haftalarda son gelen güncellemelerle bir ağırlık hissediyordum onun dışında Türkiyede delaylı oynayıp fıstık gibi takımları olup 25+ yapanlar yapıyor birde şu var ben wifi açık iken oynarken bir ağırlık hissediyorum oyunda wifi kapatınca daha akıcı geliyor o yüzden wifi açıkken oynamıyorum fifayı sizlerde wifi açık-kapalı test edin birde ds4 ü kablosuz kullanıyorsanız kablosunu takıp deneyin belki fark eder gerçi birde fps olayı var ben pc de oyunu sabit 60 fps de oynarken kanser oluyorum oyun çok yavaş geliyor fps limitsiz 160-170 de oynarken oyun çok çok daha akıcı ve hızlı oluyor daha rahat ediyorum

@TheCaliph_ momentum yok demiyorum ki birde insanları tanıyıp tanımadan yorumda bulunmayın bu mesajınızı bana cvp olsun diye yazdınız belirteyim yinede fifa 13 den beri fut oynamaktayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 2 Aralık 2018; 18:15:44 >
  • quote:

niyeyse ben bir maçta o kadar direğe vurmuyorum şut çekerken barı çok doldurmayın sırtına çarpma vs şanssızlık ona yapacak bir şey yok malesef momentum olayında zaten ben momentum yok demiyorum var ama 188rating ve üstü takımlarla 25+ yapanlar nasıl yapıyor oyunu çözdükleri için iyi oynadıkları için yapıyorlar onlarda momentum yaşıyor o yüzden momentum var takımı bozup ucuzlarla oynamak kaçmak demektir kaçmayın oyununuzu geliştirip daha iyi oynamaya odaklanın şutlarda daha dikkatli defansda top uzaklaştırırken daha dikkatli olun

@WITCHER delay var yanlış bilmiyorsam bundan yabancılarda şikayetçi bu hafta ben pc de yaşamadım ama geçtiğimiz haftalarda son gelen güncellemelerle bir ağırlık hissediyordum onun dışında Türkiyede delaylı oynayıp fıstık gibi takımları olup 25+ yapanlar yapıyor birde şu var ben wifi açık iken oynarken bir ağırlık hissediyorum oyunda wifi kapatınca daha akıcı geliyor o yüzden wifi açıkken oynamıyorum fifayı sizlerde wifi açık-kapalı test edin birde ds4 ü kablosuz kullanıyorsanız kablosunu takıp deneyin belki fark eder gerçi birde fps olayı var ben pc de oyunu sabit 60 fps de oynarken kanser oluyorum oyun çok yavaş geliyor fps limitsiz 160-170 de oynarken oyun çok çok daha akıcı ve hızlı oluyor daha rahat ediyorum

@TheCaliph_ momentum yok demiyorum ki birde insanları tanıyıp tanımadan yorumda bulunmayın bu mesajınızı bana cvp olsun diye yazdınız belirteyim yinede fifa 13 den beri fut oynamaktayım

Alıntıları Göster
    Tabiki hatayı birazda kendinde de araman lazım benim hatalarım var geçen sene 40 maçta 14 yaparken bu sene 30 da 17 de çıkarttıp yaptıgım hataları tekrarlamamaya calışıyorum.25+ yapan insanlar diyim artık oyuncunun nereye gideceğini nasıl pas atacagını ezberlemiş oyuncular bi nevi bence makine gibi oynuyorlar benim bi iddaam olmadıgı için keyif alarak almaya calısıyorum :)
  • quote:

Tabiki hatayı birazda kendinde de araman lazım benim hatalarım var geçen sene 40 maçta 14 yaparken bu sene 30 da 17 de çıkarttıp yaptıgım hataları tekrarlamamaya calışıyorum.25+ yapan insanlar diyim artık oyuncunun nereye gideceğini nasıl pas atacagını ezberlemiş oyuncular bi nevi bence makine gibi oynuyorlar benim bi iddaam olmadıgı için keyif alarak almaya calısıyorum :)

Alıntıları Göster
    dediğin gibi tabi ki hatayı önce kendimizde aramalıyız 30 da 17 yapıyorsan biraz daha dikkatli olup daha iyi oynayarak 20 yapabilirsin çok rahat oyunun geliştikçe takımın daha iyi oldukça elit3 yapmamak işten bile değil konsolda gerçi elit3 yapıp ödüllerden baş alanları gördükçe gold1 olayım yeter diyorum :)
  • quote:

2.5m luk kadroyla ilk 6 maçta 2win aldım takımı sattım 50k lık kadro kurdum tek ilerde cr7 ve mor hazard var satılamaz gerisi hep 1.5 - 2k lık adamlar 17 yaptım kısaca kimi kurarsanız kurun momentum yediğinizde hiç bişey yapamıyorsunuz inanılmaz bi oyun bu fifa
    Alakası yok iyi kadrom var deyip savruk oynuyor insanlar bende 10k değerinde laliga kurup gold 1 olmuştum geçen hafta. Bu hafta daha iyi kadroyla daha kötü istatistlik yaptım çünkü herkesi kendimden düşük gördüm nasıl olsa bunu yenerim mantığıyla berbat oynadım herkes böyle.

Her zaman rakibe saygı duymak lazım.
  • Merhaba maç içinde veya devre arasında karşı takımın kadrosuna bakılabiliyor mu

• 30 maça ilk kez tamamlamanın bir esprisi yok değil mi ? Ödül, PS’te kupa vs ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arsenal tot maçı efsane efsane süper dönüş 2-1 geriden 4-2 maçı izliyorum süper işte derbi bu arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 41804181418241834184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.