Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.608
Cevap
786
Favori
6.097.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 41784179418041814182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Prime Icon Set 3" isimli tekrar edilebilen sbc'i deneyen var mı? bunu paket biriktirmek için yapan var mı, sürekli tekrarlamak sureti ile?
  • MyWoRlD kullanıcısına yanıt
    O satılamaz iconlar için min 800k verilmez ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    bu sözlerim kendime ve hepimize, milletçe iyi hallerimizi anlatmayı seviyoruz, başarısızlıklardan çok bahsetmiyoruz diye düşünüyorum. forumda gerçekten üst düzey fifa oynayan arkadaşlar var şüphesiz ama benim gibi orta-alt seviye oynayanlar da var. her ne kadar yaş 37 olsa da uzun yıllardır süren fifa alışkanlığını bırakanmıyoruz napalım.

diyeceğim şu ki; 2 yıldır olan wl ye , bu seneki düzeni sayesinde ilk defa girme şansım oldu birkaç hafta önce ve 30/8 yaptım (aslında daha kötü bekliyordum) bir sonraki hafta ise 30/13 oldu ki 6/0 lık bir seri ile başlamış oldum ama çok net söyleyebilirim ki görüp görebileceğim galibiyet sayısı 13 dür daha da üstü olmaz benden (ki bu maçları 87 rating li serie a ve bundesliga kadrosu ile oynuyorum)

netice olarak forumdaki herkes wl de 30/20 veya üzeri yapmıyor hocam. bunu başaranlar haklı olarak burada bahsediyor :-)

• Cam pozisyonu maç başlayınca reus giriyor. Suareze tam ısınamadım kimi önerirsiniz bütçe 500 600 k

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• hakan1913 H kullanıcısına yanıt
    Bende senin gibi bekliyorum icin da fırladı gecen hafta 680 e aldığım larson uçtu gitti bugün saat 9 da belli olur icon sbc bekliyor herkes pz akşam 9 da ya çakılir yada bi süre alamayız ben bekliyorum

• Oyuna sonradan alınan oyuncularda kimya düşmediğine kesin emin misiniz herkes bunu yapıyor ama ben ne zaman başka ligden oyuncu soksam sürekli pas hataları oluyor gözle görülür fark ediyor.
  • plaseleri allah yapan eanin belasını seveyim

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    yedekten giren oyuncular 5 kimya ile oynuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cighost

konsolda boyle bısey olamaz pcdeyken banada gelırdı bunlardan adam 99 hilesi kullanıyor ea ya ilet banlasınlar

Alıntıları Göster
    O gördüğünüz hile değil maç sonu performansa yada yaptığı işe göre artıyor ratingleri.91 lik oyuncu 99 da olur 84 de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWoRlD

"Prime Icon Set 3" isimli tekrar edilebilen sbc'i deneyen var mı? bunu paket biriktirmek için yapan var mı, sürekli tekrarlamak sureti ile?
    Şuanki yapılamaz çünkü icon set 3 ilk çıktığında çok iyi paketler veriyordu ve millet bota sarıp aldığı iconu tekrar tekrar basa basa 1-2 saatte 10'larca paket kastı, daha sonra hemen sbc kaldırıldı paketler nerflenip tekrar gönderildi.Şimdi ki paketler oldukça çöp.

• Şampiyonlar kupası turnuvasının son günü bugün. Bugünkü ödüller Best, Hierro imiş. Herkese bol şans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 2 Aralık 2018; 14:19:18 >
  • Euro 2020 elemelerde gruba bak be bu arada bu izlanda'da sümük gibi yapıştı devamlı aynı gruptayız.

Fransa

İzlanda

Türkiye

Arnavutluk

Moldova

Andorra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Aralık 2018; 14:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Oyuna sonradan alınan oyuncularda kimya düşmediğine kesin emin misiniz herkes bunu yapıyor ama ben ne zaman başka ligden oyuncu soksam sürekli pas hataları oluyor gözle görülür fark ediyor.
    Ben bunu ea community yetkilisine sordum şöyle oluyor oyuncu normalde koyduğunda 3 kimya mesela bu oyuna sonradan dahil edildiğinde 7 oluyor 4 mü 8 oluyor buna göre düşünün.
  • Bu hafta 100 k lık kadrolari ezmistim bu sabah 1 tanesi 100 k Bpl olmak uzere 2 yenilgi aldim. Dun baglanti cok kotuydu inadim yuzunden 3 yenilgi de oyle aldim. Cuma 10/9 baslamistim yine Gold 1 bitecek. Kalan maclari da derbiden sonra oynarim formalite icabi. Yine Elite 3 kacti. Haftaya Pogba Hazard alicam IF martial herkes ovuyordu ama baya hantal

Christian Vieri 23 mac 33 gol. Saglam adam biraz agir ama buldugunu kacirmiyor.

• Drira D kullanıcısına yanıt
    ver bir babyicon sbc de ortalık şenlensin
    serefsiz ea yeter gariiii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala şu kanserlik Ultimate Team oynayan var mı ya ?yazık.. Acıyorum size. Kendi kendinize EA nin momentumuna harcanıyosunuz.O kadar kıçınızı yırtıyorsunuz, sonra paketlerden boş boş şeyler çıkıyor. Yada çıkarsa o kadar kötü şeyleri bahsetmeyip en iyi çıkanı buraya manşet atıyosunuz. Aynı iddaa oynarken tutturamadıklarını değilde tutturduklarını söyler gibi. Sonra diğer umutsuzluğa kapılmış fut oynayıcısı görüp bir daha gaza geliyor giriyor kıçını yırtıyor momentum sayesinde yeniyor yeniliyor sonra boş şeyler çıkıyor. Oyun arada güzel birşey çıkartıp sizi futa bağlıyor tamamdır hipnoz olundu. Bırakın şu futu ya girin head to head en azından orda hak yerini buluyor ama ne desen nafile gelir şimdi savunucular.

Devaaam bırakmak yok kansere devam

• İlk kaç çıkıyordu hocam ? 4-5 çıkarsa bence çıkarız gruptan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snitra

Hala şu kanserlik Ultimate Team oynayan var mı ya ?yazık.. Acıyorum size. Kendi kendinize EA nin momentumuna harcanıyosunuz.O kadar kıçınızı yırtıyorsunuz, sonra paketlerden boş boş şeyler çıkıyor. Yada çıkarsa o kadar kötü şeyleri bahsetmeyip en iyi çıkanı buraya manşet atıyosunuz. Aynı iddaa oynarken tutturamadıklarını değilde tutturduklarını söyler gibi. Sonra diğer umutsuzluğa kapılmış fut oynayıcısı görüp bir daha gaza geliyor giriyor kıçını yırtıyor momentum sayesinde yeniyor yeniliyor sonra boş şeyler çıkıyor. Oyun arada güzel birşey çıkartıp sizi futa bağlıyor tamamdır hipnoz olundu. Bırakın şu futu ya girin head to head en azından orda hak yerini buluyor ama ne desen nafile gelir şimdi savunucular.

Devaaam bırakmak yok kansere devam

Valla bagimliyiz yapacak bir sey yok. Sabah sinirleniyorum aksam futbinde kadro kuruyorum

Oynarken videomu ceksem o sinirlendigim anlari izlesem utancimdan kimsenin yuzune bakamam ama bu aksam yine sinirlenirim yine kufur ederim yalniz BF V sagolsun Fifa oynama suremi azalttim baya en azindan hafta ici ilgilenmiyorum

Sakin bu paketten icon cikacak deme neden biliyor musun ? Cunku inanirim ( Ezel )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 2 Aralık 2018; 15:5:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu hafta 100 k lık kadrolari ezmistim bu sabah 1 tanesi 100 k Bpl olmak uzere 2 yenilgi aldim. Dun baglanti cok kotuydu inadim yuzunden 3 yenilgi de oyle aldim. Cuma 10/9 baslamistim yine Gold 1 bitecek. Kalan maclari da derbiden sonra oynarim formalite icabi. Yine Elite 3 kacti. Haftaya Pogba Hazard alicam IF martial herkes ovuyordu ama baya hantal

Christian Vieri 23 mac 33 gol. Saglam adam biraz agir ama buldugunu kacirmiyor.
    Tahmin nedir bence ya 2-2 bitecek yada 3-2 yeneriz cücü eyyam yapar büyük ihtimal ben çok gollü olacağını düşünüyorum defansta zaafiyet var iki takımda da gsde hızlı kontra yapacak kanatlar var bizde de quaresma iş yaparsa belki quaresma sif gelebilir yani belki özel quaresma kartı çıkabilir hatta.
  • 
Sayfa: önceki 41784179418041814182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.