Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.616
Cevap
786
Favori
6.097.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 41674168416941704171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sağ kanada koşuyoluna orta açtığımızda benim mahrez neden topu kontrol etmek için 3 saniye bekleyip atağı öldürüyor. Bu kontrol edene kadar bek yetişiyor zaten.

Aynı şeyi sol kanatta yaptığımda sane çok güzel yardırıyor hiç öyle beklemiyor.
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    Op kart.

En fazla 150k'ya satılabiliyordu sanırım.

Herkes fiyat aralığı yükseltilsin diye tutuyordur elinde. 300k falan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bu sağ kanada koşuyoluna orta açtığımızda benim mahrez neden topu kontrol etmek için 3 saniye bekleyip atağı öldürüyor. Bu kontrol edene kadar bek yetişiyor zaten.

Aynı şeyi sol kanatta yaptığımda sane çok güzel yardırıyor hiç öyle beklemiyor.
    aynı sorun bendede var bende if mahrez var 87 olan uyuz oldum dün sattım gitti valla oraya ölesine bu hafta sonu idare etsin diye 1 adam aldım ama hafta içi oraya salah'ı monte edicem kafam rahat edecek :)
  • Fut swapte 13 oyuncu gelmedi mi beyler? Ben 1 tane kaçırdım zaten paket alacağım 1 tane daha gelmesi lazım değil mi bugün sbc falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Nasıl at gibi dimi .

Valla içime öküz oturdu. Sturridge ile oynamaktan bunu unuttum. Dün başladım oynamaya şimdi arkadaş söyleyince bakayım demiştim süresi bitmiş.

Ağlarım ağlarım pato'ya ağlarım. Futmas'ta tekrar verirler inşallah.

Bir lucas'a üzülmüştüm kaçırdığım için şimdi de pato'ya üzüldüm.
    Nasil hocam memnunmusunuz sturridgeden. Ben yaptim ancak daha oynamadim potm lucas auba if hazard kante ve cl fredle beraber sag forvet oynatmayi düşünuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadilar bayrami kartlarinin ozellikleri ne zaman degisiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben cok memnunum abuyla efsane oynuyorlar taktik degistirdigim icin 433 le basliyorum o yuzden sonradan oyuna almaya basladim girdigi her macta cok iyi mutlaka degerlendirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zayif ayak sikinti yaratiyor mu peki. Bir de hangi kimyayla kullaniyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hursit1903

Fut swapte 13 oyuncu gelmedi mi beyler? Ben 1 tane kaçırdım zaten paket alacağım 1 tane daha gelmesi lazım değil mi bugün sbc falan ?
    14 geldi, ben 13 yaptım bi tane sb görevini görmemişim belki öyle kaçırdınız siz de 2 hafta üst üste sb dan özül olarak verdi belki kaçırmışsındır
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Ben if ini kullaniyorum 10 mac kiralik olani denedim cok fark yok arada 150k vermek bana gereksiz geldi. İf ini alip deneyebilir kacirdik diye uzulenler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün nasıl bir SBC gelecek, tahmini olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Üstad ters kanatta oynuyor ve top sağ ayağına geliyor. muhtemelen ondan kaynaklı kontrol edemiyordur.
  • Son paketler biraz iyi olunca Mbappe kardeşimize param yetti, dün kadroya dahil ettik.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Öneriniz var mıdır, Renato, Levendovski ve Thiago Silva'nın 8 kimyası biraz canımı sıkıyor ama bu oyuncularla oynamak istiyorum.
  • skom kullanıcısına yanıt
    Şu anki teknik direktöre Almanya ligi kartı basarsanız thiago silva 9 olur 10 maç sonrada hepsi 10 ile oynar. (eğer loyalty önceden olmadıysa). Birde taktiği 4-3-3-(4) deneyin tiagonun defans ile bağlantısı kalmayacağı için kimyası sağında oyuncu nedeni ile 1 puan daha artabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promedyumx -- 30 Kasım 2018; 11:53:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Şu anki teknik direktöre Almanya ligi kartı basarsanız thiago silva 9 olur 10 maç sonrada hepsi 10 ile oynar. (eğer loyalty önceden olmadıysa). Birde taktiği 4-3-3-(4) deneyin tiagonun defans ile bağlantısı kalmayacağı için kimyası sağında oyuncu nedeni ile 1 puan daha artabilir.
    Mbappe, Costa, Pjanic, Verratti yeni hocam diğerleri uzun süredir kadroda.

Bundesliga ve Brezilyalı zaten teknik direktör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainOnedin

14 geldi, ben 13 yaptım bi tane sb görevini görmemişim belki öyle kaçırdınız siz de 2 hafta üst üste sb dan özül olarak verdi belki kaçırmışsındır

Alıntıları Göster
    Gelmiş vallaha 3 online tek maçı yapmamıştım ben de biliyorum 1 tane yapmadım gitti 100k lık paket .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hursit1903 -- 30 Kasım 2018; 12:8:15 >
  • Loyalty için oyuncuları oynatmak şart mı arkadaşlar? Yoksa hiç oynatmasak bile kulüpte olunca 10 maç sonunda loyalty alıyorlar mı? Çünkü, oyun başından beri bazı oyuncularım hiç oynatmadığım halde loyalty almış gibi.
  • skom kullanıcısına yanıt
    İcon kullanmadan hepsini 10 yapmak zor
    Pjanic yerine James i alırsan sadece Verrati 8 kimyada kalacak şekilde kuruluyor.
    Neden Verrati ve Pjanic ? Memnun musun bu adamlardan.
  • Satılamaz kartlardan o kadar iyi adamlar çıktı ki takımı artık istesemde değişemem. 7 oyuncu satılamaz. Griezman, Ramos, De Gea, Umtiti, Walker, Lucas, Fernandinho
  • Dantes7 kullanıcısına yanıt
    Packlerden çkan oyuncular direk loyaltyli şekilde gelir. Marketten aldıklarını 10 maç oynatman lazım.
  • 
Sayfa: önceki 41674168416941704171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.