Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 41494150415141524153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

arkadaşlar kadrom bu şekilde ama çoğu maç adamlar aksamdan kalma gibi oynuyor rakip kalenin dibine kadar top sürüyor ben surerken rakip hemen yanimda bitiyor. Basit Pl kadrolara bile zorlaniyorum. Bu kadroyu satip pl mi kurmaliyim. Herkes pl kurmus oyuzden istemiyorum ama mecbur kalicaz galiba. Oncelikli olarak dizilis ve taktik onerisi olan varmi. Yaklasik 20 gundur oynuyorum. Daha once pes oynuyordum. Haftasonu liginde bu hafta 14 galibiyet yaptim division 5 teyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgiler için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Geçen seneki Ramos ile bu seneki pek aynı değil. Bu sene Ramos'u çok beğenmedim Varane çok daha iyi. Ramos-Alba ikilisi iyi oluyor.

Ancak Ramos yerine Kimpembe UCL live öneririm yalnız onun yanına da sol bek bulmak zor. Kimya tutturabiliyorsanız yine CM - LB bağlantısı ile hepsi 9 kimya olur sorun olmaz.
    Kimpembe’yi genelde SIF Lala ile kimyalıyorlar hocam, biliyorsunuzdur gerçi. Varane’da Alba ya da Marcelo işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Geçen seneki Ramos ile bu seneki pek aynı değil. Bu sene Ramos'u çok beğenmedim Varane çok daha iyi. Ramos-Alba ikilisi iyi oluyor.

Ancak Ramos yerine Kimpembe UCL live öneririm yalnız onun yanına da sol bek bulmak zor. Kimya tutturabiliyorsanız yine CM - LB bağlantısı ile hepsi 9 kimya olur sorun olmaz.
    her ikisiyle de oynadım, Ramos daha iyi. Varane güçsüz. Top çalamıyor. Ramos'un daha topu çalamadığı oyuncu görmedim. ayrıca kornerlerde her topa kafa vuruyor adam.

Kimpembe ile ancak oyuna yeni başlayanlar oynar.

Allah aşkına, adamların hangisinin iyi olduğunu söylerken biraz rakamlara bakın. Standing tackle ramos da 92, diğerinde 85. Defans oyuncusunun temel görevi ne?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Red Fox -- 27 Kasım 2018; 11:42:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Kimpembe’yi genelde SIF Lala ile kimyalıyorlar hocam, biliyorsunuzdur gerçi. Varane’da Alba ya da Marcelo işte.

Alıntıları Göster
    Kendi açımdan bu sene Beklerin farkını göremedim çünkü Stay Back diyorum. Geçen seneye oranla Dengeli talimatında çok ileriye açılıyorlar. E rakip de genelde 4-3-3 türevlerinde oynuyor 2 stoperimle 3 forvete karşı kalıyordum ilk WL'lerde.

Geçen sene benim her WL'de beklerimin 6-7 golü varken şu an 100-150 maçta golleri yok.

Varane ile SIF Lala yan yana bende Kimpembe'yi yedeğe aldım şimdilik çünkü Matuidi baya sinirlendirdi beni. Yüksek Yüksek çalışma prensibi var ama ileriyi karıştırıyor sadece şut atamıyor pas veremiyor. Nainngolan aldım Pogba alana kadar orayı efsane idare ediyor.

Dediğim gibi bu sene 1-2 olay hariç Dalbert ile Alex Sandro farkını göremedim neredeyse geçen sene olsaydı yok artık derdim ama bu sene kanatlardan çok adam kaçıyor ve geride kal demezsen büyük sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

her ikisiyle de oynadım, Ramos daha iyi. Varane güçsüz. Top çalamıyor. Ramos'un daha topu çalamadığı oyuncu görmedim. ayrıca kornerlerde her topa kafa vuruyor adam.

Kimpembe ile ancak oyuna yeni başlayanlar oynar.

Allah aşkına, adamların hangisinin iyi olduğunu söylerken biraz rakamlara bakın. Standing tackle ramos da 92, diğerinde 85. Defans oyuncusunun temel görevi ne?

Alıntıları Göster
    Tamam

Aynen, Tamam.

Şu forumda insanlara kendinizi bi halt sanıp bilgi vermeyin.

var mı Elite 1 olan başka aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

hucumda bence buyuk sikinti m/m

orta sahadan bahsediyorum tabi ki
    Malesef katılmıyorum ama herkesin kendine göre bir oynanışı var o yüzden saygı duyuyorum. Zaten her oyuncunun verimi kullanıcısıyla alakalı görüyorum. Bazıları bir oyuncudan inanılmaz verim alırken bazıları da oyuncudan nefret ediyor. Neyse bence ramos iyi adam tavsiye ederim

• The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Hocam sen kağıt üzerindeki puanlamalar ile adam kıyaslama yapıyorsan işin zor :) senin düşüncede benim oyun başından beri oynattigim Gabriel Jesus oynatmam gerekli bu arada Aubameyang ve Prime Hernan Crespo var onlardan fazla gol atiyor:) ama özelliklere bakarsak çöp bir adam oynatmamak lazım hocam bu sizin söylediğiniz de doğru değil oyuncuya gore değişir her zaman bu durum insanin oyun yapısına gore oyun anlayışına gore bu durum değişiklik gösterir siz ramostan verim aldığınız için bir başka arkadaşta %100 alacak diye bir durum olamaz bilginiz olsun iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

Aynen, Tamam.

Şu forumda insanlara kendinizi bi halt sanıp bilgi vermeyin.

var mı Elite 1 olan başka aranızda?
    Sakin ol kardeşim, otur bir kahvemizi iç. Elite 1 filan da değilim, elimizden geldiğince yardımlaşıyoruz burada.

Ben oyuna yeni başlamadım ancak Kimpembe bence her seviyede kullanılabilecek bir oyuncu. Geçen seneki Bakayoko gibi kendisi.

Ayrıca oyuncuların kağıt üstündeki değerlerine bakarak şu oyuncu iyi şu oyuncu kötü denmemeli, bunun en büyük örneği Gabriel Jesus’dur.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tifon

Sbc sayesinde böyle bir şey olduğunu fark ettim

Hocam tesaduf mu yada bu amblem yeni mi cikti bilmiyorum ama rivals ta dun geldi bu rakip bana yani bu amblemli bir rakip geldi. Yahu saygi duyarim kurt laz ermeni olabilirsin sirf irkindan dolayi bi adama kotu bisey demem ama bu adamlarin hepsi mi nicklerinde takim isimlerinde illa kurtlugu vurgulamak zorunda mi yahu ? Fifa oynuyorsun yok free kurdistan yok faso turkey yok kurd is the best vs.

Allaha sukur dunde 2-0 one gectim 30. dakikada cikti adam. Su ana kadar kim boyle offensive bi takim ismiyle fln gelse hepsini yendim. Bende Besiktas formasi takimin ismi Besiktas oldugu icin turk oldugumu anladi gole kdr taclari autlari hep ara videolarini izletti bide. Ben buyukluk yapip golleri bile izlemedim ona ragmen cikti.

Su oyuna pisliklerinizi alet etmeyin bari yahu.

4-3-3 türevlerinde beklere geri kal demezsek otoban gibi oluyor maalesef; bir de rakip oyuncuların kanatları hızlıysa ve çevikse mağlubiyet zorunlu oluyor.

Bu arada ben de şu an kullandığım kadrodan sıkılırsam eğer diye Nainggolan ve Matuidi’li bir kadro düşünüyordum ancak; sizin onun hakkında olumsuz eleştiri getirmeniz kararımı etkileyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam sen kağıt üzerindeki puanlamalar ile adam kıyaslama yapıyorsan işin zor :) senin düşüncede benim oyun başından beri oynattigim Gabriel Jesus oynatmam gerekli bu arada Aubameyang ve Prime Hernan Crespo var onlardan fazla gol atiyor:) ama özelliklere bakarsak çöp bir adam oynatmamak lazım hocam bu sizin söylediğiniz de doğru değil oyuncuya gore değişir her zaman bu durum insanin oyun yapısına gore oyun anlayışına gore bu durum değişiklik gösterir siz ramostan verim aldığınız için bir başka arkadaşta %100 alacak diye bir durum olamaz bilginiz olsun iyi günler
    Bir şey bildiği yok. Sadece Elite 1 olan insanın eleştirmesi gerektiği düşünen biriyle boşuna uğraşmayın.

Fifa'yı bilmediği de çok açıkça belli ki hala statslara bakarak adam karşılaştırıyor. Ha Ramos , Kimpembe için demiyorum ama siz de yazmışsınız bu oyunda Lozano, Bakayoko, Promes, Jesus, Allan gibi gerçekler varken hala statsa bakıp adam karşılaştıran adam bize eleştirmeyin çünkü Elite 1 değilsiniz diyor.

Gülüp geçeceksin ülkede değişik insan mı yok ? Dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

O plase bugu düzelmeyecek. Geçen sene Driven, bu sene plase, seneye ne olacak muamma. Geçen sene EA firması driven şutu bırak kaldırmayı, Nerflemedi bile. Plaselere de el atmayacaktır. Ne kadar atıyorum ve düzeltiyorum dese bile. Geçen çıkan Patch te güya plaselerin isabet oranı azaltılmış diyordu. Evet adam okuyoruz forumda Boateng ile felan plase atabiliyor hala. O yüzden öyle bir beklentiniz olmasın.

Alıntıları Göster
    allahından bulsunlar ya her sene bi yeri kapatıp başka yerden açık veriyolar, oynayamayı bilmeyenleri kral yapıyolar bu sayede

• quote:

4-3-3 türevlerinde beklere geri kal demezsek otoban gibi oluyor maalesef; bir de rakip oyuncuların kanatları hızlıysa ve çevikse mağlubiyet zorunlu oluyor.

Bu arada ben de şu an kullandığım kadrodan sıkılırsam eğer diye Nainggolan ve Matuidi’li bir kadro düşünüyordum ancak; sizin onun hakkında olumsuz eleştiri getirmeniz kararımı etkileyebilir.
    Geçen sene bir de 4-1-2-1-2 ( CM ) li olanı oynayıp beklere geride kal demiyordum bu kadar sorun olmuyordu. Matuidi kötü oyuncu değil ama Kante ve Matuidi olunca şut açısı yakaladığım halde vuramıyordum. Kante ile yeşilde 2-3 gol atmışlığım var ama bal yani

2 CDM'den 1 tanesinin ayağı düzgün olmalı bana kalırsa.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bu tür platformlarda horozlanırlar basıp geçicen

• quote:

Geçen sene bir de 4-1-2-1-2 ( CM ) li olanı oynayıp beklere geride kal demiyordum bu kadar sorun olmuyordu. Matuidi kötü oyuncu değil ama Kante ve Matuidi olunca şut açısı yakaladığım halde vuramıyordum. Kante ile yeşilde 2-3 gol atmışlığım var ama bal yani

2 CDM'den 1 tanesinin ayağı düzgün olmalı bana kalırsa.

Alıntıları Göster
    Hocam 2 CDM’li kadrolar çok defansif olmuyor mu, atakta yeterli adam bulabiliyor musunuz?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bu upgradelerin bugün yarın bitecek olması çok kötü yahu. Keşke sürekli olsalar . Bugünkü kazanımlarım if martial ve eriksen oldu. Eriksen cm de oynar mı ? Sif van dijk hâla çıkaramadım.. Yine de çıkaramazsam pogbayı satıp fabinho ve sif van dijk alacağım yeter artık ver şu kartı ea amma naz ettin.

Total masrafım 200k'yı geçti bu takassız güncellemeler için.
    If sane
    If martial
    If valencia
    If mahrez
    Aguero
    Ederson
    David silva

Çıkanlar. Bunlardan hariç 84lük falan verdi bir dünya 50 tane yaptığımı düşünürsek 50 taneden 40 tanesi çöpe gitti 10'undan adam gibi bişey çıktı.

Eriksen cm oynar mı ?

• quote:

Hocam 2 CDM’li kadrolar çok defansif olmuyor mu, atakta yeterli adam bulabiliyor musunuz?

Alıntıları Göster
    LM RM'li olunca biraz geriye çekilmiş gibi oluyor evet ama hem kanattan hem ortadan gitme ihtimalin oluyor. Geçen sene mesela Elit olduğum zaman 4-2-2-2 oynuyordum bu sene onu denedim yapamadım hep kanattan gitme mecburiyetinde kaldım bu sefer rakip ezberledi beni.

Taktiği daraltınca da müthiş pres yiyorsun adamın stoperleri anında ensende. Genişletiyorsun dediğim gibi kanatlara mecbur kalıyorsun.

4-2-3-1 (2) eğer çok geride kalıyorsam rakip çok baskı kuruyorsa bu sefer 4-2-3-1 e dönüyorum bu sefer ileride 4 kişi rahat yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Ramos karsima geldiginde duvar oluyor resmen
    Oyle yerini bos biraktigini ve forvetimin bos kaldigini hiç görmedim. O yuzden defans hattini Marcelo Ramos Varane De Marcos seklinde yapacagim. Kanatta ilk olarak F.Anderson u deneyecegim. Butce olsa da Hazard yapistirabilsem keske
    Varane, Dijk, Ramos şu üçlüden 1 tanesi bile stoper de olsa bile yeter defansta. Şunlarda aslında 5li savunma oynamak lazım nasıl olur acaba 5li savunma oynayabilen denesin şutlarda bile duvar oluyor bunlar gol atmak imkansız.
  • 
Sayfa: önceki 41494150415141524153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.