Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41454146414741484149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grkn.bzn

Arkadaşlar ortlama 500K için sizce hangi kadro ?

(Wijnaldum ve Martial satılamaz olarak mevcut şuan)
    Sağdaki kadro Willian haricinde daha iyi. Richarlison yerine Firmino, Willian yerine Salah olsaydı çok daha iyi bir kadro olurdu.

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, veron dan memnunmusun? Bende almak istiyorum ama cam bölgesi için olurmu olmazmi kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam icon sbc gelebilir, hatırlatmakta yarar var.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam gelsin bir an önce.
  • birakicam dedim butun kalan parayla gold kart alip PL sbc'sini yaptim. IF Alisson ve Aubameyang cikti heri dondum oyuna :D
  • grkn.bzn kullanıcısına yanıt
    Üstteki

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    bana pogba geldi gecen ay
    arkadaslar yüzbinlerce oyuncudan bir kaç kişiye çıkıo zaten nasip kısmet
    gidin pese ozaman zavallı japon dağıtıyor aman oyunu bırakmayın hesabı
    ronaldo messi dolu
    yani 100 binlece squad ödülünden 20-30 tane iyi adam veriyo zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    gardımızı aldık bekliyoruz inşallah😍😍😍💕🤲🏻

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam verondan cok memnunum ama 70den sonra degistiriyorum staminası dusuyor cam bolgesi icin bise diyemiyecegim 442 oynuyorum paslari sutlari tam hayranı oldugum veron olmus

Benim gönlümden geçen daha üst seviye iconlardan oluşan ve icona ilaveten 87 rating isteyebilecek bir icon sbc.

Ancak icon istemeyen bir icon sbc si de de fena olmaz piyasa biraz dengelenir.Denge ile kastım şu; sırf icon olması sebebiyle 85-86 ratingli kartlar gerçekte 90-91 ratingli (neuer-hazard, salah vb..) kartların 2-3 katı fiyata satılıyor. Alıp oynayan yok sadece sbc sebebiyle fiyatlar bu seviyeye çıktı. Ya da set2 ve set3 teki adamlar peşin parayla daha ucuza alınabiliyor mesela. Bu saçmalıkların giderilebilmesi için piyasa icon vermeden icon girecek bir sbc lazım. Artık bunu orta kalite icon sbc si ile mi yaparlar yoksa milleti gaza getirmek için base icon garantili sbc mi yaparlar bilemiyorum.

Her iki olasılıkta da yüksek ratingli oyuncular iş yapacaktır.3 haftadır neredeyse tüm yatırımım 88-89-90 ratingli oyuncular üzerine kurulu. Ayrıca cts gecesi yüksek ratingli if leri de cok ucuza almıştım.

83-84-85'lerin mevcutta tavan yaptığını düşünüyorum fiyatları bunların üzerine çıkmaz artık. Yerinizde olsam satıp yatırıp yaparım. Mesela bugün sbc gelmez ise yüksek ratingli informlar kovalanabilir. (pjanic, alisson, quaresma gibi)

• enabest E kullanıcısına yanıt
    Sattım hocam fiyatlar dusmuyoki tavanda diye sattım normalde gecen pazartesi 118 aldigim.van dijk 160 ta

• Premier league potm için tahminler var mi? Sterling dolaşıyor ortada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • So Good. kullanıcısına yanıt
    %80 sterling ama yatirim isi su an zor. Tekrarlnabilir totw sbc bitene kdar icon sbc gelmez ise premier lig inform fiyatlari duser. 11-12k dan alinabilecek if lari kovalamak faydali olabilir. Yine totw sbc si sonunda 83-84-85 premier lig nif kartlari dusukten alinabilir .Sterling e aubemeyang ayarinda bile bir gereksinim olmaz. O yuzden yatirima degmeyebilir.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    yıllardır bunu ben de düşünüyorum.Premier ligde kim varsa sanki bacakları fazladan açılıyor.İkili mücadelelerde top bırakmıyorlar Diego Costa ile Tot Batshuayi ile bile mücadele edemiyorum.

Almanya ilginden İspanya ilginden özel kadrolar geliyor karşıya Özel Reuslar suarezler reuslar havada uçuşuyor rahat sakin bir maç ama epl olunca çeresizliği hissediyorsun.
  • İş yoğunluğundan dolayı bu oyunu daha oynayamadım ama parasıyla birkaç paket alıp başlamayı düşünüyorum. TOTY ne zaman geliyor? Çok takip edemediğim için tarihleri bilmiyorum. Bilen varsa haberdar ederse sevinirim.
  • Arkadaşlar defans hattıma takviye yapmak istiyorum.
    Özellikle kullananlardan yorum bekliyorum, sizce hangisi ?

1)
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

2)
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Courtois oyunun en iyi kalecisi , boyu ve kolları çok uzun çok rahat kurtarış yapıyor, ramos u zaten söylemeye gerek yok.Varane ile van dijk arasında bence pek fark yok. Bana göre alt tarafta ki defans hattı üsttekinden daha korkutucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Good. -- 26 Kasım 2018; 19:50:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rivals division 5 deyim oyun ciktigi gün 5'e demir attım kaldım orada ..kaç galibiyet almam lazım division 4 icin çünkü olmuyor ..1600 puan almam lazim tam yaklasiyorum momentum vs bir oluyor hoop 1200 puana geri donuyorum ..cikmak imkansiz gibi bir sey .ben mi yanlis bir sey yapiyorum anlamadim.

• Sanchez ve Van Dijk öneririm ben. Hatta 86lık live ucl kartını alırsanız daha iyi olur Sanchez'in. Fizik olarak mükemmel seviyedeler top da geçmiyor adam da. De Gea'da yan toplarda felan çok güzel kurtarışlar yapıyor, refleksleri baya iyi. Kısa mesafelerde çok çabuk tercihler yapıp kurtarıyor topu.
  • https://youtu.be/g1h9j-isIR4

Akrep vuruşu

• 
Sayfa: önceki 41454146414741484149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.