Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41444145414641474148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kablonet kullanıcısı var mı aranızda? Sürekli bir yavaşlık var oyunda ping değerlerim normal gözükmesine rağmen hız testi yaptığımda. Halbuki ilk bağlandığında İnternet böyle bir sıkıntı yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Squad Battle ödüllerinden güzel bir şey denk getiren gördünüz mü ? Rivals yine şaşırtabiliyor ama Squad Battles oynadığımıza değmez bir görüntü veriyor bana bilmiyorum. Takas oyuncusu için oynuyorum iki haftadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Görevleri de tamamladığında 14 yapıyor. Bu da demek ki SBC felan gelmeyecek.

Alıntıları Göster
    Aynen, zaten 3 tane sbc verilmiş bile, keşke kaçırmasaydım. Geçen sene ben oyunu sattıktan sonra Nisan aylarında bu takas mevzusu çıkmış, bu sene de geç uyandım açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Squad Battle ödüllerinden güzel bir şey denk getiren gördünüz mü ? Rivals yine şaşırtabiliyor ama Squad Battles oynadığımıza değmez bir görüntü veriyor bana bilmiyorum. Takas oyuncusu için oynuyorum iki haftadır.
    Bana ilk haftalarda Firmino, o zaman 100 küsür K ediyordu, sonra ki hafta Kane verdi. O da o zamanlar 160 küsür K ediyordu. Ondan sonra birşey vermemeye başladı. Zaten kanser bir mod. Sadece takas fırsatları için 3-5 maç yapıp bırakıyorum. Para kazanmak ve paketten birşey çıkarırım diye oynayacaksanız oynamayın. Ama kendimi geliştirmek için kasarım diyorsanız oynayın. Efsanevi de yenilsenizde, yapay zekayı durduramasanız bile bir süre sonra savunma anlayışınızın online da geliştiğini görüyorsunuz.

Dediğim gibi ben Swap fırsatlar ve arada antreman olsun diye oynuyorum. Yoksa birşey verdiği yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Aynen, zaten 3 tane sbc verilmiş bile, keşke kaçırmasaydım. Geçen sene ben oyunu sattıktan sonra Nisan aylarında bu takas mevzusu çıkmış, bu sene de geç uyandım açıkçası

Alıntıları Göster
    Bundan sonraki gelecek olanları takip ederseniz. Her ay gelecek nasıl olsa.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Bu zamana kadar bende bişey yakalayamadım oradan. Bugün 87 lik Navas verdi, sağolsun 25k ya satabilirsem şanslıyım. Dursun kenarda ileride göreve kullanırım.
  • Ben de antrenman niyetine oynuyorum evet. Ya da haftalık görevlerde X modda 10 maç kazan, 15 maç kazan gibi görevlerde faydalı oluyor. Ama paketlerden gerçekten bir şey vermiyor gibi. Elit bitirince veriyor mudur bilmem. Perşembe günkü ödül heyecanı Pazartesi olmuyor.

Bu haftasonu ikinci kez Champions'a katılmayı planlıyorum. Umarım şu güncelleme de bu hafta gelir.
  • Rakibe yakin olup kare tusunuda efektif kullanirsan birak zamanlamali bitirici istedigi gibi vursun yine atamaz bazen evet aci kapatmak yetmiyor ama kare tusu ile vurmadan once engelleyebiliyorsun tabi oyuncu buna ek skillde yapiyorsa o zaman dediginiz gibi gecmis olsun durdurmak cok zor iyi konsantre olup öngörü ile oynamanız gerekmekte yoksa yagmur gibi yagdırır

• quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Arkadaşlar geçen sene ingiltere ligi Sbc'si ne zaman gelmişti hatırlayan var mı acaba ?
    9 Nisan 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

baby icon sbc gelirse yaklasık fiyatı kadar görev istiyor genelde
    yani 700 k civarı tutar ki sedorf gullit blanc vieira gibileri daha pahalı
    baby icon sbc de icon istemez lakin fiyatlar gecen seneki gibi 400 k değil 800 civarı yani bnce mecbur rating artıracaklar
    inşallah🤪💕🤲🏻
    Geçen sene baby icon sbc 83/84/85 reyting istedi, tahminim o ki bu sene 84/85/86 reyting isteyecek. Ayrıca her reyting için de 2 TOTW'a yükseltebilirler.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Oyunun neredeyse sonuna doğru gelmiş. Bende yakın zamanda gelir tümünü tamamlarım diyordum bu senede öyle gelirse zaten bırakmış olurum ben oyunu
  • kim icat etmiş bu oyunu cook cook cook selamlar ve hurmetler
  • ufboguzhan kullanıcısına yanıt
    Şimdilik icon riskine girmeyin bugün veya önümüzdeki 2-3 gün içerisinde icon sbc gelecek. Mevcut icon piyasasındaki şişkinliği dengelemek için base icon sbc bekleniyor. Bu durumda prime olmayan icon fiyatlarında düşüş olacaktır. Bu düşüş normal orta seviye iconlara da yansıyacaktır.

• Arkadaşlar ortlama 500K için sizce hangi kadro ?

(Wijnaldum ve Martial satılamaz olarak mevcut şuan)

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Aceleniz yoksa Perşembe günü satmanızı öneririm. 400k civarlarına çıkacaktır.
  • Arkadaşlar aşağıdaki iki kadroyu kurmak istiyorum, önerilerinizi ve yorumlarınızı merak ediyorum, +500k daha bütçem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 26 Kasım 2018; 16:25:58 >
  • Selam dostlar.

Ben oyunu PS Store’dan indirdim. Ve bir arkadaşımla ortak aldım. Yani oyun iki cihazda mevcut.

Bu yan hesap işini nasıl yapabilirim?

Editinho: Sizce Bugün normal ŞL kartları alıp maçın olduğu gün satmak mantıklı bir işlem mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Westbrook -- 26 Kasım 2018; 16:33:55 >
  • enabest E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hafta sonu ve bugün dahil dehşet bir şekilde artış var örnek zola (90) 850 890 arası giderken şuan 930 ve gün içinde 975 kadar cıktı del piero (87) kartı 1100 giderken şuan 1200 1280 arası gidiyor daha cuma günü 91 hagi 790 buy now varken bidle 750 civarına alınıyordu şuan 850 den aşağı gitmiyor ve yüksekten de gün içinde satıldı:) çok değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Oyunun neredeyse sonuna doğru gelmiş. Bende yakın zamanda gelir tümünü tamamlarım diyordum bu senede öyle gelirse zaten bırakmış olurum ben oyunu
    Bu sene çok daha erken gelir, tahminen en geç ocak ayının başında gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enabest

Şimdilik icon riskine girmeyin bugün veya önümüzdeki 2-3 gün içerisinde icon sbc gelecek. Mevcut icon piyasasındaki şişkinliği dengelemek için base icon sbc bekleniyor. Bu durumda prime olmayan icon fiyatlarında düşüş olacaktır. Bu düşüş normal orta seviye iconlara da yansıyacaktır.
    Senden de tahmin alalım hocam, sbc gereksinimleri ve 86-87-88 ve yukarısı oyuncu piyasası nasıl etkilenir?

Bir yığın oyuncu var şu an elimde, 86-87 ağırlıklı, umarım iyi kâr bırakır. 84 lük çok var elimde, şu an tutuyorum belki fiyatlar bir tık daha yükselir.
  • 
Sayfa: önceki 41444145414641474148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.