Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.545
Cevap
786
Favori
6.095.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41394140414141424143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ps4 ü yeni aldım Fıfa ile Pes 19 arasında kaldım benim için en önemli olay online da lag olup olmadığı. 35 mbps turknet kullanıyorum. Sizce fifa nın mı serverları daha iyi yoksa Pes in mi ? En iyi siz bilirsiniz doğal olarak.

Şunu da diyebilirsiniz ikisinde de sorun yok bi sorun olursa bağlantındadır iki oyunun online ı iyi.

Bir yorum yaparsanız çok sevinirim
  • İf mahrezi denerdim hocam ben bile salahı satıp mahrezi almayı düşünüyorum. Futbinden birdaha baktım Mahrezin if'i salahın pası,çevilikğini full geçiyor ve sarı kartının plaseleri bile daha iyiken if mahrezin plaseler çok iyidir bence ilk mahrezi dene pası ve şutları çeviklik ve kafa topları daha iyi bonus olarak zayıf ayağı ilede bitirebiliyor salahın sağ ayağıla pas bile atamyıor şut hiç deneme zayıf ayağı ile salahın

if mahrez en azından hem 160k beğenmezsen salah'a geçersin beğenirsen stoperin yoksa iyi bir stoper alırsın kalan parayla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 25 Kasım 2018; 17:51:19 >
  • Aubameyang ile 24 mac oynadım 10gol anca attı ve bir oyuncu mac icerisinde 3 kere sakatlanirmi sorusu cevabı aubameyang da gizli fizik yok bitiricilik yok kafa topu yok gecen hafta potm kartını kiralık denemis memnun kalmistim ama normal kartı gercekten kotu ayrica paslarıda sıkıntılı ne uzun atabiliyor ne kısa

Bu 24 maclik seride 10 gol attı 8 galibiyet aldim ilerde top tutamaz oldum sonra lukaku yu denedim 6 mac oynadım 5g 1m 11 gol ilerde top tutabiliyor savunmaları yıkıp geciyor pasları ideal oynadığım 24 maca uzuldum gercekten bosuna sıkıntı cekmişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

@erhan8 Hocam mahrezin sarı kartının bile salahdan daha iyi bitiriciliği var şimdiden söyleyeyim salah'ı 2 kez aldım sattım. Bileleri hızlı olduğu için iyi ama asist özelliği iyi değil ve fitnesse leri mahrez gibi değil,salah saçma sapan her oyuncunun attığı yerlerde kalecinin üstüne vurabiliyor. O yüzden zaten salah'ın if kartına şut özelliklerini arttırmışlar.

Bilek hızlı olsun diyorsan salah. Sol ayağına geldimi atsın arada kafada atsın sağ ayağıda 4 yıldız olsun diyorsan if mahrezi deneyebilirsin ama bilekleri okadar hızlı değil salah kadar bilesin.

Fiyatlarda tam tavan hocam 340 a giden kante oldu 400, 230 a aldığım salah oldu 270 black fridayde fiyatlar tam aksine arttı. Hocam dene sen oyuncuları sıkıntı yok salahı beğenmezsen satar mahrezi denersin.

@shngzm Doğrudur hocam kişiden kişiye değişiyor ama o çeviklik,bitiricilik,dengeye 300k vererek tek santrafor olarak oynamak riskli oluyor.
    gold mahrez ile salahı nasıl kıyaslarsın bitiriciliği daha iyi diyorsun birde ben salahı kullandığım dönemde 2 st nin solunda oynatıyordum yanında oynayan kişide kırmızı mane ve sbc hazard ona rağmen istatistiklerinde gol sayısı maç sayısından fazlaydı hep salah kanatta oynar ama taktik veremem çünkü kanat oyunu oynamıyorum mahreze gelirsek kanatta ne kadar verimli olur bilmiyorum hızı düşük staminası düşük son kartı hariç bence mahrez tam cam oyuncusu

salahı kanatsız sistemde st oynatacak varsa kesinlikle tavsiye ederim özellikle sol st de

• Kimsenin hakkına girmek istemem ama katılıyorum hocam. "Bakın ne kadar kolay çıkıyor, siz de deneyin" der gibi hemen hemen her yayıncıya yağmur gibi oyuncu yağıyor. Bir de şunu anlamıyorum, 200K civarlarında Fifa Points var hesaplarında. Bu nedir yahu aklım almıyor. Bende o kadar coins yok :)
  • Merhabalar. FIFA web app ve telefon uygulamasında transfer bölümünü kullanamıyorum. Markete erişebilmek için PS4'ten oynamaya devam edin diyor. Yaklaşık 10 saat felan oynamışımdır modu. Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

gold mahrez ile salahı nasıl kıyaslarsın bitiriciliği daha iyi diyorsun birde ben salahı kullandığım dönemde 2 st nin solunda oynatıyordum yanında oynayan kişide kırmızı mane ve sbc hazard ona rağmen istatistiklerinde gol sayısı maç sayısından fazlaydı hep salah kanatta oynar ama taktik veremem çünkü kanat oyunu oynamıyorum mahreze gelirsek kanatta ne kadar verimli olur bilmiyorum hızı düşük staminası düşük son kartı hariç bence mahrez tam cam oyuncusu

salahı kanatsız sistemde st oynatacak varsa kesinlikle tavsiye ederim özellikle sol st de

Alıntıları Göster
    Ben 87 lik mahrezle salah arasında kaldım hocam

• Straight Edge Messiah kullanıcısına yanıt
    mac atman lazim hocam. bende 20-30 mac gibi acilmisti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt
    İki kartı da kullandım şuan 87 mahrezi kullanıyorum eğer sağ kanat olarak oynatmak istiyorsanız mahrez gayet iyi salahtan da memnundum fakat sola hazard almak için sattım mahrez fiyat olarak da biraz daha uygun ve çok daha hızlı açık alanda çok iyi top sürüyor plaseleri de acayip etkili Salah ise santrafor olarak kullanımda daha etkili olabilir

• İf mahrez çok iyi değildi, sifi kullanmadım ama ben salahı tercih ederdim. Mahrez yavaş kalıyor

• AliiBaba07 A kullanıcısına yanıt
    sol kanada sence sane mi 86lik felipe anderson mi hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her sene oyunda bir açık var ve bütün oyuncular bunu sömürüyor.

Herkes drag back hareketi ile yayın orada çaprazda pozisyon kovalıyor.

Önünü boş bulduğu anda plaseyi yapıştırıyor eğer ki bir de zamanlamalı bitiricilik kullanıyorsa kesin gol oluyor.

Bir de kalecileri oynatanlar var ki belli durumlarda ben de mecbur kalıyorum plaseleri önleyebilmek için.

89'da 5-4 öne geçtiğim maçın 90. dakikasında santradan gol yiyerek uzatmalara gitti bir maçım haftasonu liginde.

109. dakikada 7-5 yaptım ve hissetmeye başladım oyun karşı tarafa destek olmaya başladı tekrar.

Nitekim abuk subuk 2 gol yedim ve 7-7 ile penaltılara gitti maç.

Kritik penaltıda kaleciyi ortada bırakmama rağmen köşeye atladı ve penaltılarda yenildim.

Ve bu maçta yediğim 7 golün 6 tanesi çapraz köşeden plase.
  • 20/16 ile bu gece devam edecegim. Senaryo ayni olacak 6 lose 4 win Gold 1.

• ben kıyaslamıyorum hocam zaten şuan Salah ile oynuyorum ve bende 3 st li oynuyorum salahın üstüne oynarsanız evet yaparsınız istatistik.Hazard sol ayağı ile atabiliyor salah ile acemi rakiplere sol ayağına alıp atarsınız gol ancak. Bitiriliğini kıyasladım ben salah gerçektenden çok kötü bir bitirici bence. Sırf buyüzden if salah düşünüyorum şutları şuan çok kötü. Mahrezin gold kartının fitnesse nin salahdan iyi olduğunu herkes ingilizce aratabilirsiniz salahın plaselerini nasıl saydırıyor millet.

Salah ile acemi rakiplere karşı güzel gol yapılıyor bilekelri hızlı sol ayağını kollamayan rakibe sola çekip gol atması basit orta düzeyler bile artık hangi oyuncu nereye çekcek ne yapccak anlıyor. Orta yok pas yok kafa yok, bilekleri hızlı sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 25 Kasım 2018; 20:3:26 >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    20 de 16 cok iyi nazar değmesin hocam kadro atarmısım bide takım presi kullanıyormusun biraz taktik verirmisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun kanserin son safhası, 18-2 kapattığım ilk 2 günden sonra bugün üst üste 5 maç kaybedip 18-7 oldum oyun biraz daha zorlarsa gold 2 de bırakıcak beni.Gece devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam neye gore kime gore :) bu çok önemli hiç-bir zaman bir oyuncuya çöp muamelesi yapmayın evet size gore ve sizin oyun anlayışına gore çöp olabilir ama bir başkası için aynı şey tam terside olabilir örnek siz agüero için ne istatislik yaptıysanız aynı civarda bende Aubameyang ile yaptım ve agüero yu en az 4 defa alıp sattım hep denedim ama hiç verim alamadım ama bu oyuncu kötü demek değil benim oyun anlayışıma uymadı:) demek o yüzden o dediginiz kelimelere katılmıyorum iyi oyuncudur alınıp denemesi gerekli bence...
    +1

Auba iyidir...

• Meksikalı başladı yine walkout informlar arka arkaya geliyor mbappe, suarez falan 50k paketten

Biz açsak jonas, bas dost lacazette gelir kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Meksikalı başladı yine walkout informlar arka arkaya geliyor mbappe, suarez falan 50k paketten

Biz açsak jonas, bas dost lacazette gelir kesin.
    Link var mı?

• KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    https://www.twitch.tv/castro_1021
  • 
Sayfa: önceki 41394140414141424143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.