Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 00BRK00 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40864087408840894090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bu taktikle oynuyordum çok sıkıntı yaşadım sonra 433(2) ye geçtim olumlu anlamda çok farketti bi dene istersen fernandinho yu mdo yapıp yada coin varsa fabinho alabilirsin bende o var miki yi (mo) yaptım ve eriksen sağlı sollu yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmailşeker1903 -- 17 Kasım 2018; 4:28:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Bu arada 86 Willian hiç beğenmedim, kafa vuruşu sıfır, hızlanması kötü ve fiziği zayıf.
    Messi, Griezzmann, Mbappe, Willian if 4222. Kornerlerde gelen adamlar Ramos ve Varane. Genellikle kafa golu yedigim oyuncular Lucas, Fred, Jesus, Mertens, Insigne

• beuchat kullanıcısına yanıt
    Vay be forumda Snooker hayranı görmek güzel. Rocket çok formda kazanacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takas fırsatlarında online tek maç yap nedir arkadaşlar hangi maçı yapmam gerekiyor bi türlü bulamadım bilen biri yardımcı olabilir mi ?

• Time finishing te çığır açıyor bazı elemanlar. Kusursuz yapıyorlar gerçekten.Oyun tamamen arcade şuan.Time finishingi tamamen öğrenirsen, 3 şutta 1 kesin gol atıyorsun. Oyun ilk çıktıgında çok güzeldi.Ağır oyuncuların bi önemi vardı. Şimdi 18-23 W arası alıyoruz ama oyun zevk vermiyor.
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bırakmamışsın ki, öyle sanıyorsun :)

Baksana futbin, twitter, dh tüm fifa konularını dolanıyorsun :)

Maksimum 1 hafta veriyorum sana
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    Alışmam zaman aldı özellikle antrenör'de zamanlamalı bitiricilik barı rivalste vs. çok yardımcı oluyor. Ama fut champs'ta öyle değil işte. Bar falan yok birinciye basıyorum ikinciye ortalama 1 sn sonra basıyorum falan denk getirmeye çalışıyorum. Öyle gol kaçırınca insan sinir oluyor. Üstüne bitiriciliği kapatamıyorsun bir süre sonra. Tık tık yapmaya alışmışsın, kapatınca sudan çıkmış balığa dönüyorsun. Her şutun pas gibi gitmeye başlıyor
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    O kadroya cevap gelmeyince vazgeçtim şöyle bir şey yaptım. Van dijk ın yanına Sanchez’i sağ kanattakinin yerine de Martial’i çekip sola Felipe Anderson’’ı koyuyorum maç içinde. Sonra 4-3-3’e dönüyorum taktik olarak. Şuan için idare ediyor beni.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• WITCHER kullanıcısına yanıt
    Defans mı dedi biri?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerkara -- 17 Kasım 2018; 9:51:44 >
  • Moo’da dybala’dan alamadigim verimi vardy’den aliyorum.l

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bugune kadar rakip kadro olarak oynadigim en iyi takım adama üzüldüm

• Merhaba arkadaşlar az önce 12.5K’lık paketten bu çıktı...

Evde çığlık çığlığa depar attık hatunla.

3 gün önce de Kevin de Bruyne açmıştık

• KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim hocam sizin adınıza. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmailşeker1903

Bende bu taktikle oynuyordum çok sıkıntı yaşadım sonra 433(2) ye geçtim olumlu anlamda çok farketti bi dene istersen fernandinho yu mdo yapıp yada coin varsa fabinho alabilirsin bende o var miki yi (mo) yaptım ve eriksen sağlı sollu yanında
    Hocam taktikte birkac talimat ayarini degistirdim bazi ince ayarlari degistirdim azcık oynamaya basladilar. Wl de ust uste 6 galibkget aldim. Suan gumhs 2 oldum. Altin 2 zorlayacam ama olmazsa altin 3 kapayiriz bu haftayida gibime geliyor. Tabi seri maglubiyetler olmazsa. Yalnız savunmaya takviye yapmam şartoğlu şart. CokTa param yok biraz biriksin istiyorum. 83 84 luk adamlarla savunma yapiyoruz. Guzel kkg gelirse eldekileri kullancam yoksa mac yaptiklarim hatic tum kadroyu satacam para lazkm 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzzayim

Bu takas fırsatlarında online tek maç yap nedir arkadaşlar hangi maçı yapmam gerekiyor bi türlü bulamadım bilen biri yardımcı olabilir mi ?
    Bilen yok mu arkadaşlar nasıl alabileceğimi hangi modda maç yapmam gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzzayim

Bilen yok mu arkadaşlar nasıl alabileceğimi hangi modda maç yapmam gerekiyor

Alıntıları Göster
    Online sekmesi altında sağ alttaki kısımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum

• SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    Bence de satıp stoper takviyesi yapman lazım davinson ve yanına bailly yada azpilicueta alabilirsin sağ beke de valencia

• Drira D kullanıcısına yanıt
    Allah belasını versin zayıf kadroyu kollayan momentuma lanet olsun
    kimse üstüne almasın lütfen vardy fred zaha mandy kondogbya vs lanet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 17 Kasım 2018; 15:02:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Griezman ucl live kartı 1m eder mi? Tüm yatırımları satıp almayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40864087408840894090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.