Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4086. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.507
Cevap
785
Favori
6.094.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 40844085408640874088
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçı statta değil de balçıkta yapıyormuşum gibi geliyor. Igrenc bi bağlantı var hamle sırası bana hic gelmiyor.

Katiliyorum size rakip sürekli baskı ile oynuyor bundan kurtulmanin çözümü nedir beyler topu alamiyorum adamin kaptirmasini bekliyorum amk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

iyide verkaç tuşunu kullan bakalım nasıl bakkala gidiyor defans oyuncuları. Biraz pas yapın ya ne öyle sırtı dönük defanstan forvete pas atanlardan mısın yoksa sende.

Alıntıları Göster
    Senin gibi her şeyi bilenlere bitiyorum ya. Aynen L1 pas yapıyorsun her şey bitiyor hemen gol oluyor.

Kaleme tek şut çektirmiyorum yazıyordun sonra WL'de isyan ettin e madem tek şut gelmiyor kalene WL'de niye Top 100 olmadın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Kasım 2018; 21:12:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ampirikuka

Maçı statta değil de balçıkta yapıyormuşum gibi geliyor. Igrenc bi bağlantı var hamle sırası bana hic gelmiyor.

Katiliyorum size rakip sürekli baskı ile oynuyor bundan kurtulmanin çözümü nedir beyler topu alamiyorum adamin kaptirmasini bekliyorum amk
    Bir yolu falan yok böyle bilmiş bilmiş yazanlara çok takılmayın. Div 2'de oynuyorum çoğu kişinin kadrosu minimum 3 milyon. Yani taktiği genişleteyim top yapayım rakibi yorayım yok. 99 kondisyon ile başlamış Kante'yi nereye yoruyorsun ?

Saçmalık da şu ki adam hem pres yapıyor hem takımı yerini kaybetmiyor üstüne bir de senin adamların saçma saçma pas atıyor.

Hadi dandik takımlara karşı havadan top yap koştur yorulsunlar tamam ama dediğim gibi DIV 2'de milletin kadrosu yorulmuyor.

• Bugun sbc gelmedi demi? Bakiyorum bakiyorum yok

• Division rivals te momentum dışında nadiren dengeli maç oluyor. Top kendi kendine kaleye gidiyor. 5-6 maç bana 5-6 maç rakibe çalışıyor yazılım.
    WL te ise rakipte 90 lık 93 lük adamlar 2*3 milyonluk kadrolar çıkınca zaten bir şans kalmıyor. Adamlar sürekli diri benimkiler adamdan top alacam diye yıkılıyor. Adam pas verip kaçıyor, defansta Manolas var yakalayım diyorum mümkün değil.

Son maçta inadına ultra defansif yaprım 4 2 3 1 yapıp 7 oyuncuya degansta kal talimatı verdim . Dakika 78 .
    Adam yine çok rahat boşluk buldu.
    Topu bile ileri dembeliyorum maksat defanstakiler çıkmasın diye.. ama nafile tüm defans anında ırta sahaya yıyılıp arkada boşluk veriyor.

Bana 0-0 taktiği verecek bir taktik istiyorum. İnat yaptım garip goller yemekten bıktım.....
    Var mı yorumu olan....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda bana da bir iyi oyuncu çıktı. Çok sevinçliyim. Burada iyi oyuncu çıkartıp gösterenlere biraz kızardım, meğer insanın başına gelmesi gerekiyormuş. Allahım götze çıktı, götze
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Senin gibi her şeyi bilenlere bitiyorum ya. Aynen L1 pas yapıyorsun her şey bitiyor hemen gol oluyor.

Kaleme tek şut çektirmiyorum yazıyordun sonra WL'de isyan ettin e madem tek şut gelmiyor kalene WL'de niye Top 100 olmadın ?

Alıntıları Göster
    Div 5 deki oyunla gelip bunu bir mi tutuyorsun ayrıca iyi oyuncu olduğum kesin ama en iyiyim hiç bir zaman demedim.

• ozan_k kullanıcısına yanıt
    tamam dostum sen olayı bitirmişssin Ea yı arayıp emeklilik istiyorsun hemen
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    Oha baby icon götze ne şans var hocam ya. Prime olanını çıkartsaydın daha iyi olurdu ama bu da iyi yahu. Senin takım full ikon sapsarı maşallah takım. Bana da geçen beyaz kart geldi sevindim bu ne nadir mi diye ne nadiri saçmasapan yaşlanmış futbolcu koymuş yahu.

Ulan zaten takım koşamıyor yaşlı futbolcuyu oynatıp ea ile davalık mı olalım bi de. Adam sgk reçetesiyle birlikte gelmiş evladım beni 70'ten sonra oyuna al idare ediver ilaçları falan yazdırırız sigortamı yaptırırsın dedi.

Amcacım huzurevi 2 km ilerde sağda dedim.

EA'yla davalık olacaz sonra bunlar hep amerikanın kanadanın oyunu yahu yaşlı adamı oynattın kalp krizi geçirttin diye hesaba yansıtacaklar hastane masraflarını. fifa 25'e kadar ödeyemeyiz valla.

Ama götze iyidir cidden. Bir sonraki hedefiniz 83 kagawa olsun. Japon ama öyle böyle değil efsane oyuncu. Çok az çıkıyor oyunda.
  • Bugün 6g 4m aldım
    Ya bu oyun düzelir mi dostlar?
    Öyle ipe sapa gelmez adamlara yeniliyorum ki valla morelim bozuluyor artık
    Adamın kadrosu iconlar informlar falan pres yapıyor bitiriyor işi elinden birşey gelmiyor
  • Ea Potm Sancho sbc sini kaldirmis. Gercekten hayatimda bu kadar rezil bir oyun firmasi gormedim. Sunlara soyle saglam bir rakip ciksa da stajyer yazilimcilarla oyun yapmayi biraksalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vespucci -- 16 Kasım 2018; 22:11:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Div 5 deki oyunla gelip bunu bir mi tutuyorsun ayrıca iyi oyuncu olduğum kesin ama en iyiyim hiç bir zaman demedim.

Alıntıları Göster
    He Div 5 he
  • Sanchoyu neden kaldırmışlar?
  • şu takas oyucusu için tek onlıne dostluk maçı yapayım dedım bırı geldı 1,0 onde ve kalecıye top atıyo top çeviriyo tamam oyunun içinde var bunlar kural olarak ıhlal değil ama oyunun için de oynayıp gerılım ve panık te var ounayacaksın kı keyıf alacan
  • Düşük_Baglanti kullanıcısına yanıt
    Yanlış pozisyonda çıktığı için. Normalde rm olacakmış ama sbc'de lm çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

Sanchoyu neden kaldırmışlar?
    Pozisyonunu yanlış getirmişler bende şaşırmıştım bu adam tam ters değilmiydi diyordum

Bu olaydan sonra fifa 19a bakışım değişti, meğerse biz çok eleştiriyormuşuz oyunu bu yapımcılarla oyuncuların isimlerini bile doğru yazmaları taktire şayan
  • Vala herkesin derdi ayni ama hirs yaotim ya bu isi cozcem ya da cozcem yani gerekir wl de 2 gakibiyet alayi.maglubiyet olssun. Su raddede odulden cok oynanisa kafa yotmak lazim. Hos 2 gakiniyetlede kapatmam o.kadsrda degildir diye dusunuyorum 😀

Azpuluceyta nasil gencler varmi oynayaniniz ?

• Düşük_Baglanti kullanıcısına yanıt
    Dünkü ikon sbc'nin üzerine tüy diktiler böylece.

Millet çoktan yaptık biz elimizdeki kartlar lm mi olarak kalacak diye soruyor.

Başka bir vatandaş tekrar yaparsın bu sefer rm kartı olur 2 kanatta oynatırsın demiş.

Bir başka vatandaş ta prime icon sancho yapmış cb'ye koymuş.

Dalga geçilmeyi hak ediyorlar.

Çoğu insan da sadece istediği alman if oyuncusunu almayı bekliyordu sbcyi komple tamamlamak için (UCl oyuncularının paketlerde olması büyük etkendi tabi ama o da bitti şimdi). Acaba nasıl çözecekler.
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Pres dediğiniz x ve L1’mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Alıntıları Göster
    Sorun legacy defansın geri gelmesi bizim gibi bağlantı adına gıdım oynamanın bile etkili olduğu yerlerde 1-2 saniyelik gecikme direk pahalıya mal oluyor geç tepkimelerle zaten üst noktalara ulaşmak zor.Fifa17 ve önceki serilerde bu yoktu yani etki etmiyordu şuan taktiksel savunmada ani gecikmeler speed laglar felan mahvediyor oyunu ve üst seviye yorulmayan oyuncularda işi zora sokuyor bu oyunda gerek ülke gerekse kişisel bağlantı kaliten şuanki düzende çok çok iyi olmalı yoksa rakip fena dalga geçe geçe yener.

• 
Sayfa: önceki 40844085408640874088
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.