Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: borasonmez1 , SofistikAdam , SofistikAdam Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.606
Cevap
786
Favori
6.097.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40824083408440854086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Refuse to Lose sbcsinden cuadrado şl final doğru altın kartı çıktı
    250k ederi var ortalama

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaBoSe -- 16 Kasım 2018; 15:41:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimist27

Emre kayırı biliyor musunuz? Adamın attığı golleri izleyin kesinlikle ve tepkisine bakın sanki kendisi gol yiyor gibi daha böyle yenileceğin adamlar golleri attıktan sonra hareket deniyorlar sanki deneme sürümüymüşüz gibi
    Valla hocam ben anlamadım kadrom fena degil salah thoago mikhitaryan ozel.kartini aldim koke ozel.karti var robertson if geldi gecen fut odulunden fernandinho kalede de gea james rodriguez vs vs ama yok yani adam cop kadrosuyla artistlik hareket yapa yapa ikerliyo. Normal bikac deniyo her araya kesisimde en az 5 3 yakaliyorum bi dunya bos alan ama cok gittili geldili oluyo maclar.

Birde rakipler bana amansiz pres yapiylar arkadan gelip tertemiz faulsuz aliyolar bende faul oluyo ya da o amansiz presi yapamiyorum. Adamlari kendi ceza alani onune kadsr cekiyorum bassam alan avilcak diye ancsk orada mudahalae edebiliyorum ama olmuyo iste karambol oluyo sekiyo vs gol yiyorum . Nedir bunun cozumu ?? Birde siz zamanlamali bitiricilikle pas kesmeyi acikmi oynuyorsunuz yoksa kapatiyormusunuz. Denedinizmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dikkatli okursanız hocam onu da yazmıştım. Herhangi bir eklenti vs kullanmadım diye. Gülucukleriniz yersiz olmuş.

• Ramessy R kullanıcısına yanıt
    Hocam her mesaji olumsuz şeyler çıkarmayın yani size kötü yazılan bir yorum yok mesajımda heralde alıngan bir tarafınız var ;) ama farklı platformdan giriş yapmasanız bu sekilde mesaj gelmez girmişsiniz ki gelmiş he isteyerek yada istemeyerekte olabilir ama sonuçta bir giriş yapılmış belki hesabınızı bilen başka biride girmiş olabilir haberiniz olmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 16 Kasım 2018; 15:48:19 >
  • SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist27 -- 20 Kasım 2018; 23:39:3 >
  • 93 van Basten kullanan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabrkk -- 16 Kasım 2018; 15:50:32 >
  • Arkadaşlar bu Ucl live kartları takım sadece üst tura çıkıncamı artacak yoksa oyuncu gol asist falan yaptıgındada artıyor mu ? Birde şu var takım uefa ya kalırsa ordan devam ederse kartlar sabit mi kalacak. Savic teki gibi siyah karta döner mi ?

• SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    Sirti donuk adama pas attiginizda mutlaka l2 yi kullanin forvetlerinizi fizik degerleri iyiyse topu kurtarırsınız veya tek pas oynamaya calisin pası atan oyuncuya geri donun ve l1 e basin sırtı donuk oyuncunuz pas sonrası kosmaya baslayacak alan var ise uzun topla savunmasi onde olan rakibe sıkınti yasatabilirsiniz bir kac tekrarda rakip savunmasini çıkarmamaya baslar

Bu konuda ikinci sorun ise baglanti sorunlari

Baglanti kotu oldugunda rakip sizin en az 1-2 saniye once ne yaptiginizi goruyor siz oyuncuya pas verdiginiz sonrasinda size aktarilan goruntu rakibe daha cabuk ulastigindan dolayi rahatlikla basip alabiliyor

Sizin faul yapmanızı nedenide buyuk ihtimal rakip l2 kullaniyor bunlara dikkat edin o yuzden cok net olmadikca rakibe dalmayin pas kanallarini ve sut korudorlarini l2 ve l2-r2 yardimiyla kapatmaya calisin

Rakip oyuncuyu takip edin sut cekmeye kalktığı an kareye saglam basın

• Güncellemeden sonra Allahına pres diye bir bug mı geldi?

15 maç yaptım rivalsde 15 maçta da rakip 10 kişi hayvan oğlu hayvanlar gibi pres yaptı. 15 maçta kaleye şutum 5’tir.

Yanlış anlaşılmasın 15 maçta 5 şut. Forvete bir şekilde topu ulaştırdığım an etrafında 3 tane hayvan.

Nedir bu hayvan oğlu hayvanlık bilen var mı?

• Algenthor kullanıcısına yanıt
    Dun 14 mac yaptim wl ye katilmak icin 9 galibiyet 1 beraberlik 4 maglubiyet aldim gozlemledigim guncelleme sonrasi kaleye ulasmak zor maclardan biri haric 10 sut hic gormedim ayrica

Oyuncular genellikle guncelleme oncesinde kaldiklarından surekli plase deniyorlar geneli dışarı gidiyor veya direkte patliyor rahat vurduklarımız disinda gol olan yok

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaslar bu kadroya onerileriniz neler? Slo ya hazard mi? De bruyne satip icon laudrup tarzi bi adammi? Birde forvette aubadan cok memnunum ama aklimda suarez de. Sizce ne yapmaliyim? Yedeklerinde kane,87 reus, sbc lucas var

• system44 kullanıcısına yanıt
    Gol veya asiste gerek olmadan takımı her tur geçişinde +1 olacak.Onun harici her durumda kart artık sabit kalacak.

• Kesinlikle oyunun buglu adamlarından. Dönemim başından beri fix ilk 11 oynatıyorum. 247 maç 191 gol ile oynuyor bende. Tabi benden daha iyi istatistik yapan da vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promedyumx -- 16 Kasım 2018; 16:56:2 >
  • Algenthor kullanıcısına yanıt
    Ortalama maç başı şutum 10-12 falandır.Güncelleme sonrası maçta 5 şut atarsam başarı sayıyorum.Ancak anlamadığım şu pres manyaklığı bu kadar artmışken ben neden bu manyaklığı kullanamıyorum.Pres yapışımda hiç birşey değişmedi.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Bugün 2 oldu bu. 5k packten çıktı. Önümüzdeki hafta ödüllerden babayı alıcaz herhalde bol keseden dağıtıyor
  • Raul 88 oynadım ancak 1M değecek gibi değildi.
  • mertkkckrn kullanıcısına yanıt
    Bende de durum aynı. Pres yaptığımda karşı taraf sahilde tur atar gibi yürüyerek tüm sahayı geçiyor.

İşin küfür ettiren boltan kısmı benim 300k verdiğim adam koştuğu halde yürüyen adamı yakalayamıyor, geçtim pres yapmayı.

Kablonetle ilgili zırva bir ping / lag sorunu olabilir. 40 yaşında adamım kol kırdım küfür ederek. Normal değil.

• FIFA 19 PC için 3.5 milyondan fazla coins mevcut ilgilenen arkadaşlar pm!

100k=30TL
  • mertkkckrn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Ben 85 pas ortalaması olan takımla yüzde 30 pas oranıyla oynadığım için rakip 15-20 şutla bitiriyor oyunu. 50 pasın 40’ı nasıl yanlış gider gerçekten tek bir açıklama yapamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 40824083408440854086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.