Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozanmadrid , fkasifoglu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
172.625
Cevap
784
Favori
6.098.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 40544055405640574058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marqnued

TAH görevinde takas etmemizi istediği alman kadrosunu kuran varsa örneğini atabilecek var mı çok masraf etmeden 83 reytingi yakalayamıyorum bir türlü
    https://www.futbin.com/19/squad/100080126/sbc

Bana kalırsa Perşembe ödüller verildikten 1 saat sonra başlayın yapmaya. Şu an gelen SBCler yüzünden çoğu oyuncu aşırı pahalı.
  • Bu arada takımın son hali beyler takımdan oldukça memnunum Aubameyamg pomp zamanı yüksekten sattım bitince tekrar alacağım:) normalde onunla oynarım ama fiyatları tavan görünce elden çıkardım çok ihtiyacım yok daha sonra alacağım.
    Maç içinde 41212 cm dönüyorum.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 13 Kasım 2018; 21:26:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncellemeden sonra ilk defa 2 maç üst üste sunucu ile bağlantı kesildi benzer bir durum yaşayan var mı. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşamıyordum

• Göz yormayacak bir stat varmı gündüz maçlarından sahaya güneş geldimi fener alayı gibi parlıyo saha oyuncular zor seçiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

https://www.futbin.com/19/squad/100080126/sbc

Bana kalırsa Perşembe ödüller verildikten 1 saat sonra başlayın yapmaya. Şu an gelen SBCler yüzünden çoğu oyuncu aşırı pahalı.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam dediğin gibi yaparım ama link çalışmıyor bi el atabilir misin ona

• quote:

Orijinalden alıntı: marqnued

Tamam hocam dediğin gibi yaparım ama link çalışmıyor bi el atabilir misin ona

Alıntıları Göster
    Futbin linklerinde sıkıntı var linki kopyalayıp yapıştırın adres çubuğuna. 6/sbc şu kısımdan sonra bir şeyler çıkıyorsa her şeyi silin
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    6maç 5 g 1b teşekkürler :)

• Beyler güncellemeden sonra gecikme çubuğu sürekli tek diş ): modemi vs resetledim ama düzelmedi bu saate kadar sizdede durum aynımı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda 3 4 arkadaş bağlantı ile ilgili problem yaşadığını dile getirmiş ama ben bir problem ile karşılaşmadım halen daha bağlantı problemi olarak 4 çubuk yeşil çıkıyor sadece rakip bulmada zorlanma başladı son yarım saattir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam yukarıda 3 4 arkadaş bağlantı ile ilgili problem yaşadığını dile getirmiş ama ben bir problem ile karşılaşmadım halen daha bağlantı problemi olarak 4 çubuk yeşil çıkıyor sadece rakip bulmada zorlanma başladı son yarım saattir.
    Update sonrası böyle oldu ya ): anlamadım cidden modemide resetledim belki ondandır vs diye ama ama hala aynı sorun devam ediyor ):

Hocam ilginçtir ki şuan bende rakip bulamıyorum rakip aranıyor ekranında kalıyor kimseyi bulmuyor ilginç bence ea server larında problem var.

• Ben de rakip bulamıyorum bu 1.si ,2.si hiç mi kimse fark etmedi adamlar roket gibi sut atıyor,neredeyse her şut gol oluyor,plase god mod olmuş ve ayrıca adamlar buz pistinde kayıyor kontrol biz de değil neredeyse 😎😎 bu gidişle bırakmam ben de galiba hayatımda oynadığım en iğrenç futbol maclarındandı az önce oynadığım 2 maç ki kafa kafaya oynadım hani öyle ezildigim için falan söylemiyorum

Bendede sabahtan beri ayni durum. Hep kirmizi tek dis. Tepkiler gecikmeli. Uc mac yaptim , kaybettim bu aksam. Sinir oldum kapadim. Bi guncelleme yapsalarda oyun daha zevkli hale gelse disimi kiracagim ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam ilginçtir ki şuan bende rakip bulamıyorum rakip aranıyor ekranında kalıyor kimseyi bulmuyor ilginç bence ea server larında problem var.
    Bf olsa elimde ona bakacağım ama sildim başkada online girecek oyunum yok kendimden şüphe etmeye başladım artık :) eyvallah sağolasın yardımcı olduğun için ;)

• aron2186 A kullanıcısına yanıt
    Buz pisti benzetmesi cok dogru. Kontrol sifir. Ama ben gecikmeden dolayi oldugunu dusunuyorum. Tek cizgi her mac.

Su an tek cizgi bile olsa rakip bulunamiyor. Herkeste ayni sikinti sanirim. Hadi bu sorun duzelirde , insallah oynanisda (buz pisti etkisi, sifir kontrol) bundan dolyi kotudur. Yoksa oyunu mahvetmisler

• Yok arkadaş bu oyun Türkiye'de oynanmaz. 4 diş bağlantı gözüküyor gecikme ama inanılmaz bir gecikme var.

Rakip her pasımı kapatıyor, şutlarımı engelliyor.

50mbit internet var ama FIFA oynanmıyor gerçekten.

Rivals ayrı haftasonu ligi ayrı eziyet. Çektiğimiz sinire strese yazık.
  • Bu sene hic sikinti yoktu.lag yoktu. Bugunki guncellemeden sonra cortladi. Benim baglantim 100mbit. Kabloyla bagli ps4. Ama gecikme efsane su an.

• quote:

Orijinalden alıntı: IBRAHIMOVIC'

Yok arkadaş bu oyun Türkiye'de oynanmaz. 4 diş bağlantı gözüküyor gecikme ama inanılmaz bir gecikme var.

Rakip her pasımı kapatıyor, şutlarımı engelliyor.

50mbit internet var ama FIFA oynanmıyor gerçekten.

Rivals ayrı haftasonu ligi ayrı eziyet. Çektiğimiz sinire strese yazık.
    %100 yalan o dişler. İnanılmaz akıcı da olsa, çok fazla lag olup gecikmeler takılmalar donmalar da olsa sene başından beri hep 4 diş gösteriyor bende.
  • Ben almanyadayim bendede rakip bulmuyor 30 dk dir.

• 
Sayfa: önceki 40544055405640574058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.