Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4055. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailzumbul , TheBearGrylls , TheBearGrylls Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.626
Cevap
784
Favori
6.098.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 40534054405540564057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Update sonrası hangi maça girersem girim gecikme değerim en düşük kırmızı olarak çıkıyor benzer bir sorun yaşayan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bundesliga ile asla yuksek basarilar elde edilemez.

Alıntıları Göster
    Hummels niyeyse çok kötü bence oyunda ha gerçektede öyle şuan.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Seri bid verip kart alanların akabinde yüksek fiyattan satanların coin bakiyesini sıfırladıklarını duydum. Özellikle gümüş kartlarda. Aşırı almamakta fayda var bence 3-5 tane falan topluyorum ben. Sıfırlamaları bir şey değil transfer markete de ban atıyorlar. EA trader sevmiyor bu sene. Tabi herkese denk gelir mi bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snitra

Ya bu lig sbclerinden iyi oyuncu çıkaran var mı? Şimdiye kadar roma,napoli,psg,lyon,braga,aston villa yaptım çıkan en iyi kart martial,coman,kepa oldu şu takımın sbcsinden iyi şeyler çıkıyor dediğiniz var mı?
    Sana yine martial,coman çıkmış bana onlardan hiçbir şey çıkmadı.hatta genel anlamda çok şanssız bir insan olmam paketlere bile yansıdı oyunda.bi ton paket acmama rağmen en iyi çıkan oyuncu 60k idi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu bıraktım elimde 2m coins var almak istiyen varsa satabilirim yada bildiğiniz site var mı satabileceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Hummels niyeyse çok kötü bence oyunda ha gerçektede öyle şuan.

Alıntıları Göster
    Hiç kullanmadım. Şu an TAH görevi için Bundesliga kurdum hem de Black Friday öncesi fiyatlar düşerse zarar etmemek için sonra esas kadroyu kurucam.

Bundesliga şu an çok zayıf her oyuncunun en az 2 IF alması lazım BPL ile belki baş edebilir. Kante Pogba tarzı ikili BPL harici bulunmuyor. Bundesliga olacaksa 3-4 ICON şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicstigvolki

Update sonrası hangi maça girersem girim gecikme değerim en düşük kırmızı olarak çıkıyor benzer bir sorun yaşayan var mı acaba ?
    sorma bu yuzden düv puanım 200oden 1900lara düstü fiber baglantı berbat suan
  • aron2186 A kullanıcısına yanıt
    Oda kimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Snitra kullanıcısına yanıt
    David silva olabilir. 89 geldi diye sevinirsin fiyatı görünce kriz geçirirsin.
  • quote:

Oda kimdi
    Cavani ve immobile hocam.ayrıca para eden casemiro,isco,Gabriel jesus,keylor navas ve ederson çıktı sadece.arada 10-15 k lık da 10 oyuncu falan çıkmıştır ama bı ton paketten de bunlar normal hocam.soyle baba tutarda tek adam çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

David silva olabilir. 89 geldi diye sevinirsin fiyatı görünce kriz geçirirsin.
    Pardon yazmayı unutmuşum o da gelmişti 🤣🤣

• Bişey sorucam bu ucl kartlarına bulaşmayin diyorlar. Hatta birkaç yayıncının da el sürmem dediğini duydum. Bunun sebebi nedir? Neden istenmiyor bu kartlar?

Dün 40k dan ederson aldım şuan 60k. 108k ya aldığım sane 130k gördü. Muhtemelen persembeden sonra daha da artacaklar. Daha simdiden kâr bile ettirdiler oysaki.

Cavani mi şansa bak mis gibi

• quote:

Cavani mi şansa bak mis gibi
    Hocam nesi mis gibi sattığım zaman 60k idi şu an daha da düşüktür herhalde.oyuncu olarak da son vuruşlar hariç hiçbir işe yaramaz.millete neymarlar,marcelolar,iconlar çıkıyor bana en fazla çıkan 60k şans buysa eğer evet şanslıyım o zaman 🤣🤣

89 diye güzel sanmışım harbi düşükmüş

• Haftalık görevlerdeki takas fırsatları oyuncusu ii görevi neydi ? 0/20ydi birden 10/20 olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • updateden sonra tek kırmızı baglantı cubugundan baska bısey goremedım maclardada son 3 yılda gormedigim kadar gecikme var acilen düzeltmeleri lazım icine etmisler
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Division Rivals'de 20 gol atmak.
  • TAH görevinde takas etmemizi istediği alman kadrosunu kuran varsa örneğini atabilecek var mı çok masraf etmeden 83 reytingi yakalayamıyorum bir türlü

• cighost kullanıcısına yanıt
    Bende her hangi bir problem yok hocam? Sorunsuz 4 yeşil çubuk ile rahatlıkla herkes ile oynuyorum kırmızı çubuk hiç gelmedi.

• 
Sayfa: önceki 40534054405540564057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.