Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39183919392039213922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim de elimdeki iki iconu satıp ingiltere kadrosu kurasım geliyor ama çok phalaı ya. hem de elimde satılamaz if lukaku varken. pogba 500, kante 400'e gidiyor. neredeyse benzer kalitede iki orta sahayı italyada 200k a topluyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

quote:

Ya arkadaşlar bu tarz kaleci hatalarına maruz kalan var mı? Ben de çok sık yaşanıyor ve gol yememe sebep oluyorlar. Bazen bilerek topu almıyorlar, bazen de almaya çalışırken salaklık yapıyorlar.
    https://youtu.be/7PIgkH3kOSc

Yok mu bunla karşılaşan arkadaşlar? Bu mesajı attıktan sonra bi kez daha yaşadım, çıldırıcam yakında. Kaleci defans ne varsa hızlı satıcam amk.
    https://youtu.be/AYi7SdK_Kjg dün akşam bu ve bunun gibi durumla birçok kez karsilastim. Saçmalık bu oyun bu sene rezalet.Geçen senede ayniydi.Video bana ait.Dün gece çektim sen sorunca özellikle paylaştım. Yalnız değilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _PriNCeLy_ -- 23 Ekim 2018; 11:26:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    200k'ya nasıl bir ortasaha toplayabiliyoruz. italyaya geçeceğim, bütçe 300k.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    Potm ne zaman saat kaçta açıklanıyor ?..

Bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

200k'ya nasıl bir ortasaha toplayabiliyoruz. italyaya geçeceğim, bütçe 300k.
    Hocam hamsik ve nainggolan kesin. Bi 3. Iki yonlu veya defansif ekleyebilirsin. Seric, matuidi iyi oyuncular.

• VBaranX kullanıcısına yanıt
    Kasım ayının ilk haftası açıklanır. Benim ki tahmin. 2 haftada Aubmeyang baya iyi işler yaptı. 4 golü var. Bu hafta sonradan girip 2 tane attı. ihtimaller şuan için.

Pas ve Fizik bu sene oyunun temel ihtiyacı olan şeyler. Kante'yi alırım ama aynı görevi Fabinho çok fazlası ile yapıyor. Evet Pogba kesinlikle gerekli. If Lukaku varsa Aubmeyang 'a pek gerek yok gibi bütçe yoksa Jesus yada Nif Lacazette koyabilirsin. Defans önemli ama Djik yerine sanchez iş gorurur. CL Bailly de iyi. Kale geçen sene gibi de gea fark ettriyor ama If Cech başarılı bence. Yani öyle çok coin harcamadan fizik ve pas üstüne kurarsan takımı ciddi anlamda fark ediyor. Ve inan İtalya kadrosuna bin basar.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Kurduğum kadroda buydu. Ama inan bana fark çok büyük

Edit : Dyabla vardı orda normalde. Yedekte kalmış. Geçen hafta ki fotoğraf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbahadiraydin -- 23 Ekim 2018; 11:54:25 >

• Her şey bu maçtan sonra başladı bu adamı penaltılarda yendim evet Exwore benim. Bu adamı yendikten çok mu hakkını yediysem artık bende böyle dramlar yaşar oldum :D

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• FirariAdam kullanıcısına yanıt
    istatistik her sey degil hocam. benim de karsima bi adam gelmisti surekli uzaktan sut cekiyordu haliyle istatistik yapiyordu ama gol atmaya yaklasamamisti hic.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 tane daha FUT SWAP yapmam gerekiyor, genelde akşamları çok vaktim olmuyor. Ondan dolayı sabahtan görevlerin listesine bakabileceğim bir forum vs link mevcut mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

istatistik her sey degil hocam. benim de karsima bi adam gelmisti surekli uzaktan sut cekiyordu haliyle istatistik yapiyordu ama gol atmaya yaklasamamisti hic.
    Yok o maçta benim kaleyi resmen Allah korudu ben çok fark yediğim maçlar oldu yüzde 30 topla oynadığım maçlar oldu ama böyle ezilmedim adamın gol atamaması sadece mucizeydi:D Bu arada kaç fut takas oyuncusu çıktı bu zamana kadar?

• FirariAdam kullanıcısına yanıt
    10

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    naingolan ve matuidi yanına hamsik ya da milinkovic olabilir.
  • Bu fut swap öğesi gelecek mi daha yoksa bitti mi?Bu hafta squad battleden da vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

David Silva'yı geçen hafta maksimum 55 bine satışa koyabiliyorduk. Şimdi maşallah 65'ten teklifle gidiyor. Kar yapmak istiyorum, artık Dybalasızlığa daha fazla dayanamayacağım Dün akşam oynadığım üç maçtan da çok keyif aldım ama oyunda iki gündür saniyelik takılmalar oluyor.

Jesus yerine Chiellini ya da Koulibaly, Luis Alberto yerine Dybala koymayı düşünüyorum. Forvette normalde Immobile oynuyor ama Balotelli çok hoşuma gitti belki yedek olarak alırım. Sadece sağa içime sinen bir adam bulamıyorum. Candreva idare ediyor ama daha iyi bir isme hayır demem. Cuadrado denedim pek beğenmedim. Callejon nasıl acaba ?

UCL Verdi 5 zayıf ayak, hızı ve şutları ile epey iş görüyor sağ tarafta.

• Bu arada totw mesut gelir mi acaba dün şahane oynamış, 1 gol 1 asist.
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    anladım hocam aklıma yattı benim de ama bilmiyorum. lukakuya göre takımı dizmek daha mantıklı sanki. peki bu taktikten memnun musun? ben de böyle oynayıp lukakunun yanına alabilirim aubemeyangı.
  • Merhaba

Fifa 19 pahalı almam
    Fifa 18 ile FUT devam eder mi
    Bende var ona bakayım dedim
    Sadece arkadaşla oynarız hiç başka bakmadım
    Yeni başlayayım mı
    Olur mu?

Güle Güle..
    Kanatlarda Hazard, Martial, willan, lucas, Salah, Alexsis ne varsa denedim. Kanatsız oynayamazdim. Sadece 3 gün sabrettim. Alıştım ve artık kanatsız oynuyorum. Bu taktikte tiki taka yapıyorsun zaten pas pas l1+pas ile çok güzel oyun dönüyor hem Wl hem rivals hem squad da. Ama L2+R2 yapan birine karşı dikkatli olmak lazım. Pasa izin vermeyenler var. Onun dışında defans arkası olayını Aubmeyang ile R1+pas yap hemen ardından ara pasları yerden R2+arapasla o top resmen hem Aub'un hemde Lukakunun ayağına yapışıyor. De Bruyne + Hazard zaten oyunu domine eden Maker görevinde Pogba fizik ve hızı Fabinho ise müdahale ile bu taktik ciddi anlamda Rivals'te özellikle fark yaratıyor. Rivals'i bu hafta cuma akşamı ve cumartesi sabahı 26K yaptım puanı çıktım. Her 2 maç yenildim gerisi hepsi 2 fark ve üstü requit 'le geçti. Bence kur ve takımı bidaha bozmak istemiceksin zaten

• Verdi'nin OTW kartı da var aslında, hiç denemedim. Onu birkaç maç deneyeyim. Roma'da pek şans bulamıyor, kartın iyi bir güncelleme alması zor gibi görünüyor.

Bu sene Lukaku'nun da sol bek kartı yok. Lazio üçlü savunma oynayınca Lukaku ve Marusic'e LM-RM kartları çıkmış. Sol bekte Lukaku kartı olsa Hazard'ın kimyasını da arttıracak.
  • 
Sayfa: önceki 39183919392039213922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.