Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39143915391639173918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şanslıysanız 15k giriş bedeline 15k+7,5k'lık paket verir genelde. Çok çok şanslıysanız direk 50k'lık tek paket verir. Tabi 7.5k+5k lık paket verip zarar ettirdiği de oluyor.

Paket açmak yerine denenebilir vaktiniz varsa :) EA bu ne yapacağı belli olmaz. Griezmann çıkaran adam gördüm yt'da offline drafttan.

Zorluğa göre ödüller değişmiyor. Rastgele.
  • Brezilya kadrom var, çin ligi sbcsini yapmak mantıklı mı acaba, Augusto güzel görünüyor ama bilemedim. Pek pahalı tutacağa da benzemiyor. Paketlerden çıkan oyuncularla beraber, bilemedim şimdi ya

Orta saham IF Talisca - Firmino - Paulinho

Gerçi orta saham iyi ya bu oyuncuların inform kartları çıkarsa onları alırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 22 Ekim 2018; 20:44:22 >
  • Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt
    Pire gibi oyuncu uçuyor, kaçıyor bitiriciliği de iyi arı gibi sokuyor valla. Fred'le çok gol attım bu hafta wl'de. 4-3-3 orta sahanın sağında oynatıyorum. Defansif yönü düşük tabi iyi bir mdo şart.
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Hocam if lukaku çıkacak demiştin kalbin temizmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Gördüm mesajınızı hocam. Çok sevindim :) İyi şeyler çıksın bizim oyunculara ya. Hep elin meksikalısı falan mı çıkaracak ifleri ikonları. Zaten gecikme belasıyla uğraşıyoruz bari futbolcularımız iyi olsun.
  • Balotelli’nin Cadılar Bayramı kiralık kartını denedim. 3 maçta 9 gol attı, tam bir leblebici. Para verip kartı alsam mı diye düşündürmedi değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Bnde tam 800k var
    bende de tam 5 milyon coins oldu.oyunun başı için fazla .güzel kadro kurup oyundan 1-2 aya sıkılmak istemiyorum .satıcam bir kısmını yurtdışı sitelerine.
    bu sene server olayını çözemediler yine.bizim ülkemizde potansiyeli olmasına rağmen bağlantı yüzünden belli bir seviyede kalan yüzlerce insan var.oyun bir iki update ile güzelleşir ama net bağlantımız güzelleşmez.sinir stress sahibi olmak istemiyorsanız wl de 14 iyidir.rivals da da max division 4 te kalın. üst ligler kanser.
  • Dün divison 4 de derece 2 den derece 1'e yükseldim az önce oyuna girdigim de tekrar derece 2 deydim neden oldu bu ?
    Ayrıca derece 1 de ilerleme yok sanırım division 3 icin nasil anlayacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 22 Ekim 2018; 21:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenimsi

bende de tam 5 milyon coins oldu.oyunun başı için fazla .güzel kadro kurup oyundan 1-2 aya sıkılmak istemiyorum .satıcam bir kısmını yurtdışı sitelerine.
    bu sene server olayını çözemediler yine.bizim ülkemizde potansiyeli olmasına rağmen bağlantı yüzünden belli bir seviyede kalan yüzlerce insan var.oyun bir iki update ile güzelleşir ama net bağlantımız güzelleşmez.sinir stress sahibi olmak istemiyorsanız wl de 14 iyidir.rivals da da max division 4 te kalın. üst ligler kanser.

Alıntıları Göster
    1 ayda nasil bu kadar saglam kasa olusturabiliyorsunuz?

Ilk etapta Point alip biraz sermaye kasip sonra mi trade yapmaya basliyorsunuz? 5m coin insan isi degil biz haftalik 20k yapinca seviniyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Dün divison 4 de derece 2 den derece 1'e yükseldim az önce oyuna girdigim de tekrar derece 2 deydim neden oldu bu ?
    Ayrıca derece 1 de ilerleme yok sanırım division 3 icin nasil anlayacagim.
    Rivalste puanlar sürekli güncelleniyor dostum. Squad Battle gibi. Sürekli düzenli olarak oynaman gerekiyor.
  • fenomenimsi kullanıcısına yanıt
    Kurdum bi kadro ticaret filan yapmıcam yeter oyun yeterince kanser zaten ticaretde çekilmiyo

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam cuma günü denicem bakalım arkasınada moo ya agüeroyu koyucam biraz fantezi yapalım

• Doğrudur hocam, Bana uymadı 4-2-2 oynuyorum satıp paulinho aldım, Şu şekil kadrom 25 gün oldu başlayalı.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Divisiondan 58 bin gelicek onlarla mendy ve alderweireld almayı düşünüyorum veya vardy yerine firmino alabilirim.Şuan takım iyi gidiyor division 5 deydin 14 maçta 11 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyetle 4 e çıktım sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 22 Ekim 2018; 21:36:40 >
  • bu forumda daha önce hiç bulunmadım.şöyle bir giriş yapalım o halde.vurduğunuz gol olsun beyler.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Yani ben bu sene başladım ama haftalık 20k çok az , 2 tane david silva 43-45k arası kapıp 60a okutuyorum gün içinde vakit olursa iyi oluyor

• yan car acip sbc yaparken parayi nasil aktarmaliyiz dostlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşékkur ederim

• Suan serverlar yaklasik 200-250 ping arasi kesinlikle girmeyin oyuna.

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl oyun ilk çıktığında işsizdim bu işle uğraşıyordum. Sana en saglamini söyleyim.

Ana hesaba kaç k coins çekeceksen o kadar fiyat aralığı olan 2-3 tane if sif yada işte özel kart alacaksın

Mesela 200 k Max price olan bir kartı aldın diyelim

Bu karta hiç bir değer eklemeden listeliyorsun. Sadece kartını tanımak için sözleşme yada kimya kartı bas.

Sonra o kartı takibe al diğer insanlar o karta bid atsın son 15-20 saniye kala kart 3-4 bid aldıktan sonra sen kartı bidle ama sakın hemen al yapma ve birisi kartı bidlemeden kartı sakın alma

Bir sıkıntı çıktığında diyelimki hesabın banlandi. EA diyeceğin şu ben bidlerken bug'a girdi yanlışlıkla yüksek tutardan çektim. Böyle bişey olmazda kılıf olsun işte.

Ben bu şekilde geçen yıl işsizken oyunun ilk çıktığı da milyonlar çekmiştim. Hiç bişey olmamıştı. Yinede risk var bilesin

• Şunu bilir şunu söylerim para biriktirin ödüller dışında paket felan açmayın ben gene ömürlük hakkımı yaşadım Lineker çıktı 92lik sattım messi aldım sonra eldeki biriktirdiğim coinlerle aklımda da vardı Cyruff aldım 91 lik ateş ediyor en muazzam forvet şuan tavsiye ederim.Bana bir halt çıkmaz bundan sonra zaten para biriktirip alırım.Rivaldo'da var 92'lik ama defans hattı leş coin yetmiyor.İlla para dökeceksin bu iğrenç oluşuma tabi yemezler EA senin saçma fikirlerini Fifa 15'te tecrübe ettik şükür.Kapitalist düzene hayır.Olursa böyle gitsin.Defansıda düzeltiriz bir şekilde.

Son olarak paket açmayın.Elinize ödül olarak geçenler dışında.Fazla da kasmayın stres yapmayın oyun mental olarak ızdırap makinesi zaten.Seviyeniz nedir bilmem ama başlangıç için 30 da 10-12 iyidir ortalamada 16-18 iyidir üst sınır zannımca 22-24 bunun üstünde pro seviyesinde olmanız lazım sadece oyunculara sahip olmak yetmiyor.

• 
Sayfa: önceki 39143915391639173918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.