Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3913. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir - 5 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
172.602
Cevap
786
Favori
6.097.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 39113912391339143915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyvallah hocam :) valla litmanenden menundum ama bi hagiy dnemek istiyorum. sonra baggioya parayı denkestirim. simdi okocha ya da zola kovalıyorum hız ve yetenek anlamında iyiler sonra komple yorum yaparım. taktik olarak nasıl oynuyorsun ? sen de oyun basında değiştirenlerden misin?
  • Arkadaşlar merhaba kadrom bu şekilde yedeklerdede aşağıdaki yazdıklarım var normalde iyi oynarım fifayı ama takım hala başarısız :) sizce ne yapmalıyım taktik veya şu adamı dğeitir bunu al dediğiniz varmı hızlı oynamayı seviyorum yavaş oynayan adamlarla oynayamıyorum nedense

-felipe anderson
    -willian
    -sturridge
    -ndidi
    -fred
    -bernard
    -lucas

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

eyvallah hocam :) valla litmanenden menundum ama bi hagiy dnemek istiyorum. sonra baggioya parayı denkestirim. simdi okocha ya da zola kovalıyorum hız ve yetenek anlamında iyiler sonra komple yorum yaparım. taktik olarak nasıl oynuyorsun ? sen de oyun basında değiştirenlerden misin?
    4231 başlıyorum direk. İcardi önde, arkalarında Baggio, solda UCL zielinski, sağda Mertens. Taktik değiştirmiyorum. Kör dövüşüne giren, Allah ne verdiyse presten vazgeçmeyen olursa bende aynı taktiğin sürekli pres olan modeline geçiyorum. İkinci yarı Zielinski yi duruma göre değiştiriyorum. Gerideysem orta sahaya alıyorum Zielinskiyi, yerine Costa, Lucas felan sokuyorum. İcardi çıkarıp, UCL Rodrigo sokuyorum. Savunmada zaten Sandro, Chiellini, Manolas ve UCL Cancelo var.

1 ay sonra hedefimde ki kadro ve oyun sonuna kadar oynayacağım kadro planım. Handanovic-Alex Sandro-Chiellini-Manolas-Cancelo-Naiggolan-Khedira-Reus-Baggio-Dybala-Vieri İkinci yarı Khedira yerine Matuidi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 22 Ekim 2018; 14:21:53 >

• kadromuz cok benziyor. bende savunmada chillieni yerine koulibaly var, orta sahda da matuidi. dediğim gibi okocha ve hagiyi denemek istiyorum ona göre bi yöntem belirlerim. aslında figo almak niyetim ama 1.2 m o üzden 1 ay ben de bu kadro ile idare ederim. simdilik handan-florenzi-manolas-koul-sandro-matuidi-naingolan-hagi-okocha-mertens ve lukaku ile oynamayı düşünüyorum.
  • Gümüş paketlerden 4 tane görev oyuncusu çıktı. 10 binden 40 bin coins bıraktılar hiç beklemiyordum iyi oldu.
  • Potm reus yapan yok mu hiç? Stamina çok sıkıntı çıkarır mı diye düşünüyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Kalaye Alison, david luiz yerinede davidson sanchez

• Son güncellemeyle oyunun içine ettiler yine.kafa golü ve rövaşata görmekten bıkkınlık geldi artık.masa tenisine döndü oyun

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Geçende rivals maçında bir rakip geldi. Her orta ve korner vuruşuna istisnasız rövaşata vurdu bir süreden sonra gına geldi artık. İnce ayarını da çözmüşler kornerlerde 5-10 saniye ayar yapıp öyle vuruşu yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Potm reus yapan yok mu hiç? Stamina çok sıkıntı çıkarır mı diye düşünüyorum..
    Bu hafta kiralık yaptım deneme amaçlı. Maç içinde forvete aldım çok memnun kaldım fakat SBC konusunda kararsızım. Sırf paketlerden bir şey çıkar umuduyla yapmaktansa Suarez alıp oynamak daha mantıklı gibi.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umitbjk -- 22 Ekim 2018; 15:18:36 >

• 85 TL bastim Fifa Point'e.

20k Gold etti sadece. Gelen en iyi adam Kagawa.

Bir daha tovbe ettim bu sene sansim da yok belli ki.

Gecen sene ilk actigim packten Totgs Mbappe gelmisti 523k ya satmistim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bi sorum olcak benim arkadas yan hesap yada coins aktarimi yapmadigi halde mail gelerek transfer marketi kapatilms acaba ne yapmk gerekir sadece 100 tane adam alip markete koyan birisi

• Dün hazard sbcsini yaptım paketlerden en iyi adam Thiago 86 çıktı.2.1m vardı hesapta nerden baksanız 1.3m kaldı daha sonra kafama esti ard arda 7.5k paketlerden açmaya başladım ve hiç beklemeden X e basıp duruyordum kaçıncı paket saymadım ama ya 20 falan olması lazım herhalde EA acıdı bana pogbayı verdi kalan coinlerlede direk kadroyu tekrardan kurdum.
  • WL Ödülleri ne zaman geliyor?
  • Hafta sonu Ligi ödülleri neden perşembe günü veriliyor

• Hazard'dan memnun musun hocam?

Ben de 795k ayırdım kenara, yapıp yapmama konusunda kararsızım.

Değer mi o paraya?

Paketlerden de ne gelirse artık Allah kerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryshal -- 22 Ekim 2018; 16:27:50 >
  • Şeytan diyo yap hazard sbcsini paketlerden bişey çıkmazsa oyunu bırakıp rahatlarsın

• Cryshal C kullanıcısına yanıt
    Valla daha dün sbcler saat 4te bitti sonra 2 maç attım hoşuma gitti açıkcası.
  • xraxion61 kullanıcısına yanıt
    İşte bende öyle düşünüdüm hocam sonra kalan 1.3m coinsi direk 7.5k paket açmaya başladım sonra bir baktım Pogba geldi şuan kadromu tekrar kurdum oynamaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ItsCawfeee -- 22 Ekim 2018; 16:26:54 >

• Bnde tam 800k var

• 
Sayfa: önceki 39113912391339143915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.