Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 38643865386638673868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Benimde başlangıç kadromun %90 aynısı ama kadro tavsiyesi istediğine göre pek oynamayı bildiğini sanmam o oyuncularla gol atması zor.

Alıntıları Göster
    100k icin daha iyi kadro cok zor bpl icin. 1 2 oyuncunun alternatifi vardir rashford gibi baska da yok. Zamanla gelistirir kadroyu bplde alternatif cok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fred abartılmış mı bana mı öyle geliyor 24k civarı gidiyor ilginç.

• Keomaa K kullanıcısına yanıt
    Perşembe 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm kadroyu sattım piyasa ucuzlayınca geri alırım diye satılmazlar ve ucuz oyuncularla 15-20k ya bpl kurdum 500klık kadrodan daha iyi verim alıyorum

• Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Geçen sene hem 89 hem 91 le oynamıştım ama hoşuma gitmedi. Bu sene daha ikon yüzü göremedik

• Arkadaşlar f/p açısından hybrid kadroda stoper ve kaleci üçgeni için hangi ligi ve hangi oyuncuları öneriyorsunuz?

Şu an david luiz baily ederson 3lüsünü düşünüyorum ama 2 stoperin fiyatlarının çok düşük olması(hız ve deflerine rağmen) beni biraz kıllandırdı. Bunlardan pek memnun değil gibi millet. Sizin öneriniz nedir? İtalya, almanya vs...
  • akif2780 A kullanıcısına yanıt
    Courtious marcelo ramos.
    Fp demissiniz ama diger hybirdleri pek begenmedim ben. Sol bek cok sknti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 15 Ekim 2018; 19:33:12 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    aguero güçlü topu bırakmıyor bitiriciliği ve şutları iyi
    abumeyang bana uymadı 2-3 maç dayanabildim hemen bırakıyor topu ve çok kaçırıyor ben Aguero diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar kanser eden bir oyun daha oynamadım. Girmiyor abicim vallahi billahi girmiyor kaleye. Taktik verin gözünüzü seveyim nasıl atıyorsunuz? Vuran adamlar da kötü değil. Zaha, Lingard, Bernard falan. Ne vursa direk, ne vursa adama çarpar. Önündeki adama pas gitmez. Rakip fizik kurallarını hiçe sayan bir bacak uzatmayla topu alır. Benim kaleci sanki tavuk kovalar gibi ileri çıkar, rakip köşeden atar. Squad Battles’ta ise 56 reytingli, 46 şutu olan bronz bir eleman Ronaldo vari bir şutla 90’a asar. Rivals zaten ayrı bir dert. Adamda 94’lük Ronaldinho var aga. Ben ne yapabilirim? Karşısında Danilo. Benim kadro 80-81. Neden 84 üzeri adamlarla eşleşiyorum. Benim ayarlar mı bozuk acaba? Dakika 90+’lar adam ileri çıkmış arkası bomboş. Attım ileri, benim adam koşturuyor. Taak..Elemanın bağlar attı kendini yere bıraktı. Orada bastım zaten kahkahayı

• italya oynayan var mı benim gibi?

sağ bekte otw vrsaljko var. baya memnunum onda. kalede if strakosha canavar.

4-3-3 oynuyorum 3 mo'lu. 2'si verratti ve de rossi. üçüncüyü hala bulamadım mdo ya da moo'dan mı devşirsem? kimi önerirsiniz oraya 30-40k coin ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Bu kadar kanser eden bir oyun daha oynamadım. Girmiyor abicim vallahi billahi girmiyor kaleye. Taktik verin gözünüzü seveyim nasıl atıyorsunuz? Vuran adamlar da kötü değil. Zaha, Lingard, Bernard falan. Ne vursa direk, ne vursa adama çarpar. Önündeki adama pas gitmez. Rakip fizik kurallarını hiçe sayan bir bacak uzatmayla topu alır. Benim kaleci sanki tavuk kovalar gibi ileri çıkar, rakip köşeden atar. Squad Battles’ta ise 56 reytingli, 46 şutu olan bronz bir eleman Ronaldo vari bir şutla 90’a asar. Rivals zaten ayrı bir dert. Adamda 94’lük Ronaldinho var aga. Ben ne yapabilirim? Karşısında Danilo. Benim kadro 80-81. Neden 84 üzeri adamlarla eşleşiyorum. Benim ayarlar mı bozuk acaba? Dakika 90+’lar adam ileri çıkmış arkası bomboş. Attım ileri, benim adam koşturuyor. Taak..Elemanın bağlar attı kendini yere bıraktı. Orada bastım zaten kahkahayı

valla kardesim yanlış anlama ama zaha kusucam artık
    benim en memnun oldugum fifa bu masaallah
    tabiki 4 hesapla yapmadıgım sbc kalmadı 3-4 kere en büyük paketten aldım tırnaklarımla kazıdım şu takımı zaha lingard vsvsvs yeter artık hermaç 3-4 topum direkten dönüyor zaha tek pızisyonu var atıyor Allah aşkına yeter artık daha naapcaktı zaha 3-5 k lık adam
    amacım kimseyi kurmak değil ama zahada atmasın fazla bile atıyo bnce

• quote:

Bu kadar kanser eden bir oyun daha oynamadım. Girmiyor abicim vallahi billahi girmiyor kaleye. Taktik verin gözünüzü seveyim nasıl atıyorsunuz? Vuran adamlar da kötü değil. Zaha, Lingard, Bernard falan. Ne vursa direk, ne vursa adama çarpar. Önündeki adama pas gitmez. Rakip fizik kurallarını hiçe sayan bir bacak uzatmayla topu alır. Benim kaleci sanki tavuk kovalar gibi ileri çıkar, rakip köşeden atar. Squad Battles’ta ise 56 reytingli, 46 şutu olan bronz bir eleman Ronaldo vari bir şutla 90’a asar. Rivals zaten ayrı bir dert. Adamda 94’lük Ronaldinho var aga. Ben ne yapabilirim? Karşısında Danilo. Benim kadro 80-81. Neden 84 üzeri adamlarla eşleşiyorum. Benim ayarlar mı bozuk acaba? Dakika 90+’lar adam ileri çıkmış arkası bomboş. Attım ileri, benim adam koşturuyor. Taak..Elemanın bağlar attı kendini yere bıraktı. Orada bastım zaten kahkahayı
    vuran adamlar kötü değil mi baya kötü adamlar. Affetmez kartı dene böyle dandik futbolcular için.

• quote:

Bence hücum hattınız çok düşük profil.Bernard tan Zahadan gol beklemek hayalcilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

tabiki 4 hesapla yapmadıgım sbc kalmadı 3-4 kere en büyük paketten aldım tırnaklarımla kazıdım şu takımı zaha lingard vsvsvs yeter artık hermaç 3-4 topum direkten dönüyor zaha tek pızisyonu var atıyor Allah aşkına yeter artık daha naapcaktı zaha 3-5 k lık adam

Alıntıları Göster
    sen emekli olmuşsun bu nasıl kadro

• quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

Alıntıları Göster
    Vay be bu şekilde herkes banlandı.Şans yanınızda olmuş.Yan hesaptan 1k bile geçirmedim.Çok banlanma haberleri okuduk.Şimdi 1.5 milyon değerinde takımım var.Açıkçası bu saatten sonra risk almak zor.Yan hesap yardımıyla güzel para kasılırdı bu şekilde tabi.

• Arkadaş görseldeki gibi bir LaLiga kadrom var. Kendi çapımda alım satım ile 200k biriktirdim.

Gol atmakta zorlanıyorum, Costa yetersiz kalıyor. Biraz daha kasıp Suarez m alayım? Yoksa elimdeki para ile Isco + Modric takviyesi mi yapayım? Isco + Modric alırsam ortasaha boy ortalaması çok düşüyor ama dribling pas ve şutu yüksek MO veya MOO ihtiyacım da var.

Görüşleriniz benim iin önemli, tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Courtious marcelo ramos.
    Fp demissiniz ama diger hybirdleri pek begenmedim ben. Sol bek cok sknti.
    aynen f/p dedim hocam o kadar bütçe yok malesef yoksa gönül isterdi onlarla oynamayı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosker60

aubayeng mı agüero mu yoksa lukaku mu deneyenler yazabilir mi?
    Kesinlikle Agüero.
  • akif2780 A kullanıcısına yanıt
    Bunlar harici hybird yapmak gereksiz geliyo bana icon yoksa.

• Fifa 19 da herkes pres açıp deli dana gibi koşuyor ne olacak bu oyunun hali gerçekten CR7 ile oynamak gerçekten çok keyifli bu arada

• 
Sayfa: önceki 38643865386638673868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.