Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 38613862386338643865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Arkadaşlar, oyunda oynadığınız ve verim aldığınız değişik bilinmeyen isimler var mı ? Bunları paylaşalım. Herkes tarafından kullanılmayan, ama kullanıldığında kart ve ratingin in çok üstünde performans veren isimler var mı ?

Benim;

Renato Sanches (UCL kartı) : Geçen senenin Bakayakosu bence. Adam yorulmak nedir bilmiyor. Sahanın her yerinde. H*H özelliği ile orta sahada bu adamı görmediğim maçlarda moralim bozuluyor, arıyorum resmen.

Draxler : Şutları, pasları ve hızı bence çok iyi. Oyuna kimya sıkıntısından dolayı sonradan alıyorum. Her pası geçiyor, şutları mermi gibi. Beni oldukça etkiledi.

Akanji : Dortmund stoperi. Hızının etkisini oyunda hissettiren nadir stoperlerden. Hava toplarında da çok iyi. Oynadığımda oldukça etkilenmiştim. Hız anlamında ki etkisi ni ancak Davinson Sanchez, Manolas tarzı adamlarda bulabiliyorsunuz ki bence hızının etkisi anlamında onlarda kalır yanı yok.

Felipe Anderson : Kesinlikle fiyatına göre iyi bir kart. Kanatta da oldukça etkili, orta sahaya forvet arkasına aldığınızda da çok verimli oynuyor. 4 ters ayak 4 skill yetenekleri gerçekten muazzam. Oynarken büyük keyif aldığım oyunculardan.
    Dortmunddaki Delaney'i de yaz oraya, starter kadro ile oynuyorken inanılmaz fark yaratmıştı, şimdi support olarak kullanıyorum inform filan alırsa birçok kişi kullanır kadrolarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

3’ü de vasat oyuncular, abartmaya gerek yok
    Bu adamlar ile oynadıysanız yorumunuza eyvallah ama oynamadıysanız yorum biraz ağır olmuş bence. Tabi herkesin kendi görüşüdür. Özellikle Renato efsane. Zaten adamın değeri 7K dı şimdi max price 19K dan direk gidiyor. Beğenilmese ve etkisi olmasa artmazdı değeri.
  • Mkhitaryan da çok iyi CAM'da. İleride kal ve serbest dolaş dediğiniz zaman baya aralara kaçıyor, pas yapıyor. Tabii ki çok iyi değil ama 10 k değil de 100 k lık adam gibi. Nedense şut çekerken baya ağır buna anlam veremiyorum sanki 3 metre adam gibi bacakları toplayamıyor.

Dün Eriksen'i satıp tekrar Mkhi aldım sırıtmıyor yani belli bir seviyeye kadar sizi götürür.
  • quote:

Dün Gorilla yı izliyorum adam 30-0 yaptı. Bir maçında 15 dk felan top gezdirdi. Adama soruyorlar neden böyle oynuyorsun diye, adam da diyor ki; Momentum rakipten yana yapabileceğim birşey yok diyor. Tabi adam ikonlar la top gezdirdiği için momentum yediğinde rakibin direncini kırma konusunda sıkıntı yaşamıyor ki ikonlar bile bazen paslarda saçmalıyor. Kadron çok üst düzey olmadığı ve elit seviyede oyunu oynamadığın sürece bu tarz kırılmalarda biz standart oyuncular ellerimiz kollarımız bağlı sonucu bekliyoruz maalesef.

Alıntıları Göster
    Gorilla bile top dolaştırıyorsa biz dağlara taşlara vuralım kendimizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Mkhitaryan da çok iyi CAM'da. İleride kal ve serbest dolaş dediğiniz zaman baya aralara kaçıyor, pas yapıyor. Tabii ki çok iyi değil ama 10 k değil de 100 k lık adam gibi. Nedense şut çekerken baya ağır buna anlam veremiyorum sanki 3 metre adam gibi bacakları toplayamıyor.

Dün Eriksen'i satıp tekrar Mkhi aldım sırıtmıyor yani belli bir seviyeye kadar sizi götürür.
    Oyunda hızın biraz azalması ile orjinal cam kartlar iş yapmaya başladı.Eriksen'i satmışsın ama o'da oldukça iyi, draftlarda denediğim kadarı ile.
  • quote:

Mkhitaryan da çok iyi CAM'da. İleride kal ve serbest dolaş dediğiniz zaman baya aralara kaçıyor, pas yapıyor. Tabii ki çok iyi değil ama 10 k değil de 100 k lık adam gibi. Nedense şut çekerken baya ağır buna anlam veremiyorum sanki 3 metre adam gibi bacakları toplayamıyor.

Mkhitaryan ile bende oynadım. Beni fizik olarak her omuzda savrulması bitirmişti. Felipe Andersonu oraya çekip, kanatta kullanıyordum epey etkili oluyordu. Fiyatına göre daha yüksek performans veren oyunculardan kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

Oyunda hızın biraz azalması ile orjinal cam kartlar iş yapmaya başladı.Eriksen'i satmışsın ama o'da oldukça iyi, draftlarda denediğim kadarı ile.

Alıntıları Göster
    Evet Hızın azalması bence çok iyi olmuştu ama yine patch ile biraz arttı gibi hele geceleri daha da hızlanıyor oyun. Eriksen'i hem sol tarafa Perisic- Nainngolan almak için sattım hem de Mkhitaryan hariç Aubameyang bir türlü 9 kimya olmuyor. Kimyayı çok takmam ama yine de psikolojik olarak etkilenmeyeyim diye
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    tebrikler
    hesabın niye banlandı buarada nelere dikkat edelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bnde momentumu hissettiğimde pas yapayım dedim adama verdik topu gitti attı ikon olsa kurtarırız belki dediğin gibi çok mu iyi oynuyorum sorarsan ortalama bişey oynuyorum momentum geldiği an kırılıyor zaten bunu nasıl geliştiricem bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Bnde momentumu hissettiğimde pas yapayım dedim adama verdik topu gitti attı ikon olsa kurtarırız belki dediğin gibi çok mu iyi oynuyorum sorarsan ortalama bişey oynuyorum momentum geldiği an kırılıyor zaten bunu nasıl geliştiricem bilmiyorum
    Benim gözlemim İkonlar kırıyor. Pogba, Neymar vs bile yetmiyor o noktada. O adamlar kırıyor olsa Prolar kadrolarında 7-8 tane İkonla oynamazdı. Onlarda biliyor ki tek bunu kırmanın yolu İkon oyunculardan geçiyor.
  • Ne bilim anlamadımki paketlerdende bişey gelmiyo boşa çabalıyomuş gibi hissediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Ne bilim anlamadımki paketlerdende bişey gelmiyo boşa çabalıyomuş gibi hissediyorum
    Abi paket olayına hiç girmeyelim. Momentuma kafam basıyor ama bu paket olayına hiç basmıyor. Adam gold pakette İcon çıkarır, bize mega paketten dobrowski çıkar. O konuya girersek, ooooo
  • quote:

Arkadaşlar, oyunda oynadığınız ve verim aldığınız değişik bilinmeyen isimler var mı ? Bunları paylaşalım. Herkes tarafından kullanılmayan, ama kullanıldığında kart ve ratingin in çok üstünde performans veren isimler var mı ?

Benim;

Renato Sanches (UCL kartı) : Geçen senenin Bakayakosu bence. Adam yorulmak nedir bilmiyor. Sahanın her yerinde. H*H özelliği ile orta sahada bu adamı görmediğim maçlarda moralim bozuluyor, arıyorum resmen.

Draxler : Şutları, pasları ve hızı bence çok iyi. Oyuna kimya sıkıntısından dolayı sonradan alıyorum. Her pası geçiyor, şutları mermi gibi. Beni oldukça etkiledi.

Akanji : Dortmund stoperi. Hızının etkisini oyunda hissettiren nadir stoperlerden. Hava toplarında da çok iyi. Oynadığımda oldukça etkilenmiştim. Hız anlamında ki etkisi ni ancak Davinson Sanchez, Manolas tarzı adamlarda bulabiliyorsunuz ki bence hızının etkisi anlamında onlarda kalır yanı yok.

Felipe Anderson : Kesinlikle fiyatına göre iyi bir kart. Kanatta da oldukça etkili, orta sahaya forvet arkasına aldığınızda da çok verimli oynuyor. 4 ters ayak 4 skill yetenekleri gerçekten muazzam. Oynarken büyük keyif aldığım oyunculardan.
    Atletico Madrid'den Partey.

Mükemmel bir MDO. 82 rating var fakat 88 Casemiro'yu aratmıyor. Hem top kesiyor, hem atağa kaldırıyor, hem de yorulmuyor. Şiddetle tavsiye edilir.

• Bnim şu an kafa bomboş fifayla ilgili wl ödülleride baş çıkacak zaten

• kafaya koydum bundan sonra sadece icon alacağım sbc gelmeden. geldikten sonra fiyatlar artmaya baslar ki günden güne fiyatları zaten artıyor. if oyunculara 200-300k vereceğime 500-600 e sağlam iconlar alırım. hepsi oyun değiştirici zaten bir hareketle macı lehine cevirebiliyor.
  • quote:

Evet Hızın azalması bence çok iyi olmuştu ama yine patch ile biraz arttı gibi hele geceleri daha da hızlanıyor oyun. Eriksen'i hem sol tarafa Perisic- Nainngolan almak için sattım hem de Mkhitaryan hariç Aubameyang bir türlü 9 kimya olmuyor. Kimyayı çok takmam ama yine de psikolojik olarak etkilenmeyeyim diye

Alıntıları Göster
    Oyunda genel bir hıza alışkanlık durumu var. Biraz yavaşlatayım karşıdaki sapıtıyor. Hıza öyle alışmışlar ki ezbere müdahale ediyorlar. Elimi R2'den çektiğim an adama feyk atmış oluyorum. Çok ilginç gerçekten, robota bağlamış oyuncular bile Haftasonu ligine katılamadığım için Division Rivals'te devam ediyorum. Özellikle haftasonu iyiler Champions'ta olduğundan çok dişime göre rakipler geliyor. 1-0, 2-0 gibi gerçekçi skorlarla kazanıp çok keyif aldım bu haftasonu. Bir maçta momentumun kölesi oldum, boş kaleye dışarı giden toplarla 2-1 kaybettim.

Bu arada kimya gerçekten bu kadar etkiliyor mu ya ? Hazard 4 kimyayla oynuyorum, çok anormallik sezmiyorum ama Nainggolan'ı arkaya koyacağım kafaya koydum. Dün çok dişli bir Serie A kadrosuna karşı zorlandım, orada kadro kalitesinin önemini gördüm ama kimya ne kadar etki edebilir emin değilim 2 yıldır.

• Kadromun son şekli bu sizce sane için para biriktireyim mi kimyayı bozma pahasına?

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Okadar coins nerden bulacağız

• okldoc O kullanıcısına yanıt
    Alman Ligi'nde boateng hariç ideal kadroyu yapmışsın reis. Zevkini aldıktan sonra dön İngiltere'ye

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    kardeş herkes epl kurmuş bende de almanya sempatisi vari ingiltereyle aynı bütçeyle daha çok verim alacağımı mı düşünüyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 38613862386338643865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.