Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3860. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38583859386038613862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce hiç fut modunu oynamamıştım. Şurda en fazla 10 gündür oynuyorum. Hala henüz çoğu şeye hakim degilim. Web app ile sürekli al-sat yaparak ticaret yapıyorum. Çok zevk alıyorum hatta bundan nedense

Az buçuk bilgimle fransa ligi kadrosu yaptım. Ama pişmanım biraz. Oyuncu opsiyonum çok az oldu böyle. Kadro aşağıdaki gibi. 85k da bütçe var. Sizce bu kadroyu bozup baştan hybrid bir kadro mu kurmalıyım yoksa bu bütçe ile takviye mi yapmalıyım. Takviye derseniz de kimleri tavsiye edersiniz?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Topu ayaktan nasıl açıyoruz hız için

• Transfer pazarında Müller neden bulunmuyor elidme bir tane var maksimum fiyatı 21k konuyor ve pazarda hiç bulunmuyor şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haskoy3167

oyun her hafta daha da hızlanıyor, yavaş iken beceremeyenler para harcayıp kart açsın diye yüksek pace'li oyuncuları önemli hale getiriyorlar hızı artırarak.
    Ne kadar çok taktınız hız olayına ya. 94 hıza sahip adamın topu alıp gitmesi anormal mi? Gerçek futbolda yürüyen adam bu oyuncuyu yakalayabilir mi? Ama Fifada 60 hıza sahip adam bunu yakalayabiliyor hala gelmiş oyunda yüksek hızlı oyuncular önemli hale getiriyorlar diyorsunuz. Beceremiyorsan beceremiyorum de geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamermn

Topu ayaktan nasıl açıyoruz hız için
    İki kere kosma tusu veya sag analogu kosmak istedigin yere iteceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

Ne kadar çok taktınız hız olayına ya. 94 hıza sahip adamın topu alıp gitmesi anormal mi? Gerçek futbolda yürüyen adam bu oyuncuyu yakalayabilir mi? Ama Fifada 60 hıza sahip adam bunu yakalayabiliyor hala gelmiş oyunda yüksek hızlı oyuncular önemli hale getiriyorlar diyorsunuz. Beceremiyorsan beceremiyorum de geç.

Alıntıları Göster
    enayilik yapıp para harcamadığım için mi beceremediğim iddiasında bulundunuz.
    1m'lik kadrom var, bugün rivals'da 5'de 4 yaptım, ama beceremiyorum evet.
    hafta sonu liginde 21 galibiyette kaldığım için beceremiyorum.

komik insanlarsınız vesselam..oyun çok hızlandı top bi o kalede bi diğer kalede bu hiç gerçekçi değil, bi maçta 25 tane pozisyon 8 tane gol olmaz diyoruz adam gelip saçma sapan yorum yapıyor. 10 maç yapsam 9'unda handikap yapacağım kişiler gelip laf soktuklarını sanıyorlar, harika.

takımımın kuruluşu 2011 ocak, o zamandır konsolda her sene fifa oynarım, en az 5 fifa oyununu trophylerine kadar fulledim ama beceremiyorum bro.

• Aksam 10 gibi aklima bir kadro geldi. Eriksen falan sattim. Sol tarafi degistirdim Nainggolan - Perisic - Dalbert - Skrian aldım. 1-2 mac yapayim dedim son 7 mactan 6 tanesini kazandim gold 1 oldum

Kadro bu sekilde pek iyi cekemedim:

• quote:

Orijinalden alıntı: haskoy3167

enayilik yapıp para harcamadığım için mi beceremediğim iddiasında bulundunuz.
    1m'lik kadrom var, bugün rivals'da 5'de 4 yaptım, ama beceremiyorum evet.
    hafta sonu liginde 21 galibiyette kaldığım için beceremiyorum.

komik insanlarsınız vesselam..oyun çok hızlandı top bi o kalede bi diğer kalede bu hiç gerçekçi değil, bi maçta 25 tane pozisyon 8 tane gol olmaz diyoruz adam gelip saçma sapan yorum yapıyor. 10 maç yapsam 9'unda handikap yapacağım kişiler gelip laf soktuklarını sanıyorlar, harika.

takımımın kuruluşu 2011 ocak, o zamandır konsolda her sene fifa oynarım, en az 5 fifa oyununu trophylerine kadar fulledim ama beceremiyorum bro.

Alıntıları Göster
    istersen maçları 12 dakika değil de 90 dakika oynayalım oyunun 70 dakikası top çevirip geri kalan 20 dakikada uzun topla rakip ceza sahasına girmeyi deneyelim ne dersin? bir karşılaşmada sizce de 25 pozisyon normal değil mi? gerçeklik diyerek oyundan uzaklaşıyorsunuz. size kalsa her maç 1-0 bitsin, kimse koşmasın.

• FIFA 19da az önce attığım saçma gol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco van Basten.

önerilere açıgım.

kullandıgım oyuncularadn en begendıklerım Hulk Allan ve Paulinho. kesenin ağzını açıp thiago silva aldım ama o kadar da iyi değil daha sonralarda filipe luisi ve gabriel jesusu almak istiyorum birde casemiro tadından yenmez
    Santraforun şut gücü ve şutu iyi olmalı bu sene böyle forvetin kötü özellikle bitiricilik oyunda çok önemli bir noktada en iyi bitiricilere sahip olmalısın.Ağır olsada mesela Brezilyalı Jonas CL kartı daha sağlam bir kart şut gücü ve bitiriciliği çok yüksek.Daha iyileri tavsiye edilir ama bu iş bütçe meselesi tavsiye verilse firmino da iyidir jesusta ama görünür kadrona göre bütçene göre tavsiyem jonas forvet CL kartı

• quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Tousart ve Mendy yerine başka oyuncular kullanılabilir, güzel kadro.

Başka oyuncu bulamadım kimyayı bozmadan. Öneri var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 15 Ekim 2018; 1:03:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar gecesi oyun hep daha hizli oluyor cogu insanin WL bittigi icin server rahatlamis oluyor.

Yalniz patchten sonra yine hizlandi oyun ve demo ile alakasiz oldu tam surum. İlk hafta en iyi Fifa diyordum su an yine Fifa 18 çöpü geldi aklima.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

istersen maçları 12 dakika değil de 90 dakika oynayalım oyunun 70 dakikası top çevirip geri kalan 20 dakikada uzun topla rakip ceza sahasına girmeyi deneyelim ne dersin? bir karşılaşmada sizce de 25 pozisyon normal değil mi? gerçeklik diyerek oyundan uzaklaşıyorsunuz. size kalsa her maç 1-0 bitsin, kimse koşmasın.

Alıntıları Göster
    90 dakikalık maç yok keşke olsa. bir arkadaşım ile sürekli 40 dakikalık maç yaparız deli gibi keyif alıyoruz çünkü oyunun hızı optimum seviyede. ama fut 2-3 maçtan sonra sıkıyor sevgili arkadaşım, akabinde 6-7 saat markette zaman harcıyorum yarın bir gün hız biraz daha normale döner diye.
    ha madem hız böyle olacaktı önce neden düşük başladı, tepkim bunadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haskoy3167 -- 15 Ekim 2018; 1:10:23 >

• Bu hazard görevinde one-man shadow için illa iniesta mı olması gerekiyor oyunda hic yok bende sonradan stoklamak lazım oldugunu görmüştüm yardım edebilecek var mı bu konuda ?
  • SavasLordu kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle dybala al hocam. Ben de kararsızdım sırf onu oynatmak için bi taktik yaptım ve ber maç asist ve golu var.avcı kartı ile uzaltan vurduğu gol oluyor efsane.ama cok içeriye girme kayboluyor. Bu oynadıgın taktik ile 4-2-3-1 üç cam li arasında kaldım. Memnun musun? Sanki kanat oyuncuları bu taktikte cok kaleden uzak duruyor gibi.özel taktiklerin nedir söyleyebilir misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 maç kaldı 3 maç alsam gold 1 olcam ama yoruldumya bütün maçları aynı güne itmek olmadı oynarken düşünememeye başladım .
  • 30 maç 10 galibiyetle bitirdim yavaş yavaş alışıyorum haftaya hedef 15😬

• Şu kadroyla gold 2 tamamladık gold 1 için neler yaptık olmadı. Momentumun dibini yaşadım bir maç 5-4 yenildik. Stres bitirdi beni zorlu haftaydı. İnş paketler dolu gelir

• sb kutularının ilk dakikalarında süprizler gelene bakın
    https://youtu.be/P8psOg7_lOU

• Yillardir bu oyunu oynarim su zamana kadar ana hesabima 1 tane para edecek oyuncu cikmamisti. Ana hesabim banlandi uzulerek yeni hesap actim 1 haftadir De bruyne, alba ve premium altin gibi dandik paketlerden alisson, matic, alli atti. Bi su iceyim diye kalktim aklima oduller geldi mobilden actim ve gelene bakin.

• 
Sayfa: önceki 38583859386038613862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.