Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38563857385838593860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler markette silva yok sadece şampiyonlar ligi kartı var minimum 200bin. benim kadrodaki normal kartı kaçtan gider bilmiyorum koysam mı diye şüpheye düştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakal131

Beyler markette silva yok sadece şampiyonlar ligi kartı var minimum 200bin. benim kadrodaki normal kartı kaçtan gider bilmiyorum koysam mı diye şüpheye düştüm
    Millet topluyor max priceden.Max price değiştiriliceğini zannetmiyorum, koy max priceden hemen gider zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Selamlar,

Beyler böyle bir kadro var elimde 530k civarı gösteriyor futbinde. Kasada da 600k var. Aubameyang almayı düşünüyorum. Sola da Hazard alsam ? Parayı sıfırlarım ama değer mi ? Bugün alamam bu arada yetmez coins ama Salı günü fiyatlar düşünce alınır ve o zamana kadar da iyi trade yaparım diye düşünüyorum. öneriniz varsa alırım bir dal. Ortasahaya Fred yerine Fabinho gelme ihtimali de yüksek.

hocam hazarda çok para harcamak istemiyorsan Sanede gider oraya ben şampiyonlar ligi kartını oynatıyorum gayet memnunum hem koşuyor hem kafalara çıkıyor

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

İlk hedef aubameyang sonra pogba başka öneriniz varsa memnuniyetle dinlerim

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

önerilere açıgım.

kullandıgım oyuncularadn en begendıklerım Hulk Allan ve Paulinho. kesenin ağzını açıp thiago silva aldım ama o kadar da iyi değil daha sonralarda filipe luisi ve gabriel jesusu almak istiyorum birde casemiro tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marco van Basten. -- 14 Ekim 2018; 16:53:50 >
  • Beyler 1 golcü mü yoksa 2 golcülü sistem mi sisze?
    Hep 4 3 3 veya tek golcülü takımlar ile oynuyorum ama sankş bu sene 4 1 2 1 2 ye karşı daha zorlanıyor gibiyim.
    Defansta daha zorlanıyorum orta sahada pres yapmaz isem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakal131

Beyler markette silva yok sadece şampiyonlar ligi kartı var minimum 200bin. benim kadrodaki normal kartı kaçtan gider bilmiyorum koysam mı diye şüpheye düştüm

55 bine gidiyor saniyesinde, ben sattım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa zevkimiz bu yıl sekteye uğradı. Oyun ciddi anlamda berbat 4 yıllık fut sevdası bu yıl olmayacak. Aralık'a kadar yamaları bekleyeceğim. Benim gibi 3-4 tane div 1 oyuncusu oyunu bıraktı. Kına yaksınlar bir yerlerine Ea denen firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isostar -- 14 Ekim 2018; 18:9:48 >
  • Aranızda riv9 (emre kayır) takip eden varsa son taktiğinde akşam al sabah sat şeklinde ticaret yaptığını söyledi acaba bu yöntem nasıldır bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 05mete05 -- 14 Ekim 2018; 18:21:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun canına okumuşsun EA 👏👏👏👏👏👏👏

18 oynarım daha iyi.

İlla güncelleme vermek için

Birşeyleri düzelttik demek için oyunun canına okunmazki.

• merhaba

İspanya ligi takımim var. Kalede 84 lük Neto var ama, vasat kalıyor. Kaleye Oblak önermisiniz? Oblak kullananlar artılarını ve eksilerini yazabilirlermi?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• rousteern R kullanıcısına yanıt
    Oblak kullanıyordum de gea'dan önce. Uçanı kaçanı kurtarıyor kesinlikle mahçup etmedi hiçbir maçta. Ara sıra topun üzerine atlayıp gol yiyor ama hangisi yemiyor ki zaten. Courtois'ten sonra en iyi 2. kaleci la liga'da benim gözümde. Courtois'in boy avantajı var ama fiyatı uçuk. Ayrıca ramos'la perfect link oluşturmak isteyenler ve belçikalı orta saha ile hibrit yapmak isteyenler courtois tercih ediyor. Safi la liga oynuyorsanız bence iş görür kesinlikle oblak.
  • Kaleciye çok para vermeyin dostlar de gea hariç cidden farkları yok mal mal gol yiyor hepsi de gea biraz daha az yiyo tek farkı o

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Kaleciye çok para vermeyin dostlar de gea hariç cidden farkları yok mal mal gol yiyor hepsi de gea biraz daha az yiyo tek farkı o
    De Gea ve Courtois haric hepsi kotu cidden.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Aynen courtois unuttum oda iyi

• 19 maçta 14 olduk. Harbi bu kadar yorucu bir mod yok. Psikolojik çöktük.

• son 7 maçı da kazanarak gold 2 oldum . geçen gold 3 bitirip paketten dybala çıkartmıştım . bakalım bu sefer ne gelecek .

çok yorucu yaw 40 ken nasıl oynuyorduk biz bunu
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 38563857385838593860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.