Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yunuscan86, SonForum, Finn Balor, gokhannexus, akgun17, xxride Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
91.057
Cevap
519
Favori
2.939.562
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)
Giriş
      3539 Mesaj
      13 Ekim 2018 14:59:26
      quote:

Orijinalden alıntı: okldoc

Herkeste de bir lucas moura sanki kızılay dağıtmış
      Bende de var ve görmekten midem bulandı. Adama çok iyi, Lucas'a göre daha çok verim alıyorum, reytinginin çok üstünde, adama bak adama bedel üç beş Lucas'a diyorum ben.
      |
      |

• Binbaşı
      1187 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:04:56

Bnde merak ediyorum demin leivayı 3.5 kya sattım 2-3 saat öncese adanı 3.5kya satmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Tommy Shelby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

psn kardeşlik ticaret:scryedd-R.E.M-RequeimFatih-cemal599-pepe7115-Erdi_FB_MCMVII-kvardar77-cinematique-yunus-sercan3734-
      mahoonur-haylaz-bardeos-hredius-dinex-
      musAKka
    • Yüzbaşı
      484 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:27:19

Paket şansımı yanıma aldım bitirdim. 180 K ya mal oldu. Şöyle bir oyuncuya bence çok değil. Yemin etmiştim satılmaz yapmicam diye ama sol taraf şuan akan trafiksiz İstanbul gibi oldu. nadir Oyuncu pr. Paketen if king if Barkley Nif fred Nif martial çıktı. İşin kötü yanı çalıştığım için bu haftasonu daha deneyemedim bile.

Defans Van Djik düşünüyorum. Sol bek sorunu var bu sene BPL 'de ne yapsam olmuyor. 690K civarı coin var şuan tavsiyelere açığım. Yedeklerde If Talisca Ao lucas var açıkçası yedek sonradan alacağım oyuncu tavsiyesi yada değişiklik tavsiyesi istiyorum.

Şimdiden teşekkürler

Tek Yol Devrim !!! M . K . A .

• Yüzbaşı
      491 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:37:17
      quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

Paket şansımı yanıma aldım bitirdim. 180 K ya mal oldu. Şöyle bir oyuncuya bence çok değil. Yemin etmiştim satılmaz yapmicam diye ama sol taraf şuan akan trafiksiz İstanbul gibi oldu. nadir Oyuncu pr. Paketen if king if Barkley Nif fred Nif martial çıktı. İşin kötü yanı çalıştığım için bu haftasonu daha deneyemedim bile.

Defans Van Djik düşünüyorum. Sol bek sorunu var bu sene BPL 'de ne yapsam olmuyor. 690K civarı coin var şuan tavsiyelere açığım. Yedeklerde If Talisca Ao lucas var açıkçası yedek sonradan alacağım oyuncu tavsiyesi yada değişiklik tavsiyesi istiyorum.

Şimdiden teşekkürler
      Sol beke Marcelo yanına Varane kaleye de Lloris alıp Azpi'yi sağ stopere çekebilirsiniz.
      |
      |

• Yarbay
      3539 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:41:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Konu içerisinde coin satışı yapmak yasaktır. Bu kuralı hiçe sayanları üşenmeden şikayet edelim arkadaşlar. Normal de üşenirdim ama son günlerde her 5 mesajdan 2 si coin satışı. Sizde üşenmeyin 30 saniyenizi ayırıp şikayet edin.
      Gördüğüm gibi şikayet edicem hocam.

• Yüzbaşı
      907 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:54:23
      WL 7 de 7 ile gidiyorum aralıklarla oynuyorum arka arkaya yapıp bir yenip bir yenilmektense böyle 2 maç atıp çıkıyorum. Maçların yarısını yarın geceye bırakıcam son saatler olunca insanlar daha çabuk rage quit atıyor.

• Yarbay
      3829 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:55:03
      quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

Şimdiden teşekkürler
      hangi ligdesin fazla ofansif değil mi bu kadro?

• Yüzbaşı
      907 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:55:46

Ben cevap vereyim 20k için çok iyi

|
      |

• Yüzbaşı
      403 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:56:19
      Beyler sol üçlüm, orta saha goretzka sol kanat coman, forvet Werner.Werner idare eder, goretzka ile çok mutluyum ama coman fiyasko.Sizce paraya kıyıp reusu mu alayım.Yoksa alman kısmı bozup mane-fred-lacazette mi geçeyim.Kadronun sağ kısmında orta saha fabinho sağ açık Lucas ve forvet jesus var.
      |
      |

In Mancini We Trust.
    • Binbaşı
      1187 Mesaj
      13 Ekim 2018 15:57:01

Belki inanmayan vardır banega 1200 e binlerce buy now var fakat satılıyor bi şekilde bnde anlamıyorum

psn kardeşlik ticaret:scryedd-R.E.M-RequeimFatih-cemal599-pepe7115-Erdi_FB_MCMVII-kvardar77-cinematique-yunus-sercan3734-
      musAKka
    • Binbaşı
      1187 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:02:32

Başarılar hocam umarım bozulmaz en kötü elite 3 bitirirsin

|
      |
      atabrkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

musAKka
    • Yüzbaşı
      418 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:02:45
      quote:

Orijinalden alıntı: nymphea7

merhabalar arkadaşlar

fifa 99 dan 16 ya kadar aktif oynadım, 19da tekrar fifa aldım ve fut ilk defa oynuyorum ilk başta oyunda bir miktar avantaj sağlar düşüncesi ile oyun çıktığı gün 2200 fifa point aldım.Paketlerden çıkan 3-4 oyuncudan 150k civarı kar elde edip giriş-orta seviye bir kadro kurdum şöyle özetleyim durumu elimde ki en kıymetli oyuncu martial, normal lacazette, goretzka kimya bi şekilde uyduruyorum sorun yok kadroyada 4-3-3(2) oynuyorum %40-50 civarı bi kazanma oranım var. oyunun temellerini yeni anlıyorum tüm akla ve mantığa yatkın sbc leri '' temel, karma ligler, karma uyruklar , lig ve uyruk karmaları 2x büyük karşılaşmalar, 2 sefer altın yükseltme ve son olarak dün gece juanfran'' scb sini tamamladım tüm paketleri açıyorum henüz wl katılmadım division rivals div 5 de 1-2 derece de bitiriyorum, son olarak squad battle da en kötü altın 3 kovalıyorum jeton ve paket için.

kısa özetim bu gelelim ustalara sorularıma cevaplarsanız epey memnun olurum.

1. arkadaşlar if lacazetteler lewandowski ler if hulklar hazardlar messiler ronaldolar havalarda ucusuyor oyunun cıkısının 3. hafta sonu nedır bunun sırrı ? parasını verip paket aldık mı ? çok sanslıydık senınle aynı sbclerı dıvısıon rıval paketlerı actık cıktı mı ? mükemmel trade yapıyoruz harika kar bırakıyor durumu mu ?
      2. nedir bu fut tradein sırrı mılyonluk oyuncular peşinde ıkonların peşinde değilim ama bi if lacazette alabilmek istiyorum.tüm SBC leri tamamladım şuan yapılabilecek bir tek Hazard var onada ekonomim yetmez elimde 40k jeton var.
      3.paket değerlerini jeton cinsinden tanımlıyor insanlar mesela bu paket 7.500 lük bu paket 50.000 lik bu paket 100.000 lik gibi bunun sınıflandırması nasıldır ?
      4. oynayış ile ilgili bi momentum olduğu oyunda gerçek fakat 1 takım 1maç koşuyor çılgın gibi press yapabiliyor 1 maç koşmuyor kondisyon iki durumda da tam ise sorun nerede ?
      5.kimya etkisi ne kadar sağ kanat mesela cuadrado koyuyorum kimya 90 a düşüyor 100 kimya 90 kimya arası fark ne kadardır etkisi nedir pas mı atamıyor oyuncu kimyası tutmayana mevzu nedir ?
      6. oyuncu nitelik bilgilerinde çalışkan durumumu gibi bir bilgi var atak/defans yüksek/orta gibi tercih sebebiniz oluyor mu ? alacağınız 2 oyuncu arasında buna dikkat ediyormusunuz?
      7.daha önce Fut oynamadım bu sene ilk zamanla real para verip almaya değer kaliteli paketler gelecek mi ? yoksa hep bunlar mı kalacak ? örnek 1 paket 1000 fifa point gibi ?

üşenmeyip okuyan, bildiğini saklamayıp benimle, bizimle paylaşan cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Merhaba, sorularını kendi bilgilerimi ve düşüncelerimi de katarak cevaplandirmaya çalışayım

1-Kimine paketten çıkıyor,kimi al-sat yaparak ticaret yapıyor ve ordan alıyor,kimi sbc yapıyor o paketlerden çıkıyor, kimi de gerçek parayla point alip yine paket açıyor

2-Tavsiyem kendine 1-2 tane kart belirle (oyuncu değil) Fiyatlari 1000 coins civari olsun.Bunlardan surekli ucuza almaya çalış diyelim ki 800-950 arası aldin (teklif vererek al) sonra 1200'e sat.Bu işlemi surekli yap.Ayni karttan 1300-1500 arasi satisa koyulanlari takip et.O fiyata giden varsa o fiyata da koyabilirsin.%5 EA kesintisini unutma ve cok fazla abartma EA uyarı gonderiyor.

3- 5000 Coins -Altin Paket (Gold Pack) (12 Altın Item 1'i Nadir)

7500 Coins -Premium Altin Paketi (Premium Gold Pack) (12 Altın Item 3'ü Nadir) (EN POPÜLER)

10.000 Coins - Jumbo Altin Paketi (Jumbo Gold Pack) (24 Altın Item 3'ü Nadir)

12.500 Coins - Altın Oyuncu Paketi (Gold Players Pack) (12 Altın Oyuncu 1' i Nadir)

12.500 Coins- Premium Altin-Gumus Oyuncu Paketi (Premium Gold-Silver Players Pack)

15.000 Coins -Jumbo Premium Altin Paketi (Jumbo Premium Gold Pack)

20.000 Coins - Üst Düzey Altın-Gumus Oyuncu Paketi (Prime Mixed Players Pack) (12 Oyuncu 6'sı Nadir 3'ü Altın) (ÜST DÜZEY EN AZ 1 TANE 82+ OYUNCU OLARAK TANİMLANİYOR)

25.000 Coins - Nadir Altin Paketi (Rare Gold Pack) (12 Altin Item 12'si Nadir)

25.000 Coins - Premium Altin Oyuncu Paketi (Premium Gold Players Pack) (12 Altın Oyuncu 3'ü Nadir)

35.000 Coins - Mega Paket (Mega Pack) ( 30 Altın Item 18'i Nadir)

45.000 Coins - Üst Düzey Altın Oyuncu Paketi (Prime

Gold Players Pack) (12 Altin Oyuncu 6'sı Nadir) (ÜST DÜZEY EN AZ 1 TANE 82+ OYUNCU OLARAK TANİMLANİYOR)

50.000 Coins - Nadir Oyuncu Paketi (Rare Players Pack) (12 Nadir Altın Oyuncu)

55.000 Coins - Nadir Mega Paket (Rare Mega Pack) (30 Nadir Altin Item)

100.000 Coins - Jumbo Nadir Oyuncu Paketi (Jumbo Rare Players Pack) (24 Nadir Altın Oyuncu)

125.000 Coins - Ultimate Paket (Ultimate Pack) (30 Nadir Altin Oyuncu)

4-Kimse Çözemedi

5-Bu sene kimya önceki senelere göre daha önemli yuksek kimyayla oynatmani öneririm.Ama düşük kimya ile de pek tabii maç kazanılabiliyor.

6-Ben buna dikkat ederim.Stoperler Orta/Yüksek, Bekler Yüksek/Orta, MDO'lar Orta/Yüksek, MO'lar Yüksek/Yüksek MOO'lar Yüksek/Yüksek veya Yüksek/Orta, SĞO ve SLO'lar Yüksek/Orta SLK ve SĞK'ler Yüksek/Orta ve ST'ler Yüksek/Orta şeklinde kullaniyorum.Oyun sekline gore degistirebilirsin.Orta/Orta, Orta/Düşük, Düşük/Düşük gibo seçenekleri daha az tercih edersen faydana olacaktir.

7-Paketler surekli degiskenlik gosterir.Bunun icin surekli Mağaza/Promosyon Paketleri kismini takip edebilirsin.Dusuk coinsli ve yüksek coinsli paketler mağazada çoğu zaman olacaktir.Ayrica Black Friday,Cadilar Bayrami,Noel gibi etkinliklerde paketleri daha fazla sayida bulabilirsin.Ama benim tavsiyem SBC'leri yapman.Hem daha ucuza gelir.

|
      |

• Yüzbaşı
      657 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:11:30
      bu sene açıkçası beğendiğim ea yeniliklerinden biri paketlerin yanında (telefon app inde var- ps4 te nasıl bakılıyor bilmiyorum) hangi puan aralığında oyuncu çıkma olasılığı nedir şeklinde bir bilgilendirme notunun olması .

bu sayede, paketi açarken ümit seviyenizi ayarlayın boşuna bize sövmeyin demeye getirmiş ea :-)
      |
      |

Ölüme nişanlıydım dünyaya geldiğimde, annem babam mutlu, bende göz yaşı...
    • Yarbay
      6203 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:13:17

Deneyeyim o zaman. Statsları çok iyi duruyor zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      atabrkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      347 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:13:39

hocam çok şey istemişsin

1. soruna cevap verim insanların o kadar kadroları kurma sebebi al sat ticaret ve yan hesap sbcleridir. paketle filan kuran nadirdir almada fifa points zaten.

2 sırrı öğrenmen için 1 yıl filan kafa patlanman lazım ama artık oda riske giriyo gibi EA sert bu sene traderlara.

3 paketin içeriğine göre coins fiyatlarıda değişiyo

4 onun sebebi kadro farkları bazı taktikler bazı taktiklerr ters geliyo öğrenmek için ciddi kafa ptlanman lazım.

5-6 önemi var dikkat et. çalışma oranına dikkat edende var etmeyende var.

7 özel paketler olucak ama çıkmama ihtimali çok yüksek üzülürsün alma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanultr -- 13 Ekim 2018; 16:14:30 >
      |
      |
      nymphea7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      907 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:14:22

Elbet patlayacağız ama bakalım ne olacak. Çok sağolun sizede başarılar :)

|
      |
      xraxion61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      657 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:15:20
      |
      |

Ölüme nişanlıydım dünyaya geldiğimde, annem babam mutlu, bende göz yaşı...
    • Yarbay
      6203 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:15:33

Sbc gelmezse zor satarız elimizdekileri. Geçen sene 83-84 piyasası çok yüksekti. Bu sene niye böyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      xraxion61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      347 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:17:34
      500k yatırdık otwlere pusudayız

|
      |

• Binbaşı
      1187 Mesaj
      13 Ekim 2018 16:19:17

İkon sbc kaynaklı diye düşünüyorum

|
      |

musAKka
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
haberler
su arıtma
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.