Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: UmutSteven45 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.621
Cevap
786
Favori
6.098.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 38073808380938103811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aubameyang alıcak büyük ihtimalle ifi sonradan oyuna girip 2g 1a yaptı adam

• xraxion61 kullanıcısına yanıt
    bana da öyle geliyor boşuna ucuz lacazette kovalamayalım ...
  • dün de bournemouth da joshua king 2 gol atmış değerleri fena değil haftanın oyunucusu na girerse 10k güzel bir forvet alternatifi olur bence
  • beyler hesabım calındı kulubumu silmiş şerefsizler 700k lık kadro vardı ea ile görüstüm bana halledeceklerini söylediler.
    sizce ne gibi bişi yapabilirler?
  • excultesrose E kullanıcısına yanıt
    Aktarma yaparken ban yemiş olmayasın hesabın calınması zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bu trade gorevini haftasonuna 3 mac rivals oyna diyerek koymak kufur degilde ne ya? Wl mi oynayalim rivalsmi kardesim ya

• quote:

Orijinalden alıntı: BeforeTheRain

Aktarma yaparken ban yemiş olmayasın hesabın calınması zor
    yok kardesim aktarma vs hiç bisi yapmadım char öyle duruyordu.futbin deki importu kulandım sabahına kulüp silinmiş acaba ondan olabilir mi
  • https://www.futbin.com/19/squad/532893

Kadrom bu şekilde, öneri alabilirmiyim? Özellikle Seri'nin olduğu bölgede bir çok oyuncu denedim bir türlü istediğim verimi alamadım.. Denediğim oyuncular Oxlade-Chamberlain , Wijnaldum , Gueye
  • Çok arada kaldım lacazettenin yanına kane mi firmino mu sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Çok arada kaldım lacazettenin yanına kane mi firmino mu sizce
    Kane ağır kalır acilse firmino al değilse para biriktirip lukaku veya Aubameyang a yönel. Bende 4-3-3 için tek forvet firmino düşünüyorum ama hala kararsızım firminoyu daha çok yardımcı forvet olarak görüyorum tek başına iş yapabilir mi emin olamadım
  • 8-1 öndeyken 90+2 civarları rakibim ile olan bağlantım kesildi ve incelemeye alındı gibi bir mesaj ile karşılaştım. Anında buldular mı bunun da hilesini ?
  • Fifa 17’deki eski Lacazette tekrar geri dönmüş bu sene.bu senenin flaş oyuncusu kesinlikle.bir üst seviye olarak ise lewandovski’yi öneririm, inanılmaz fark yaratıyor.plaseleri efsane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar online rival oynuyorum div 5 de 1. ranka kadar çıktım div 4 e çıkmamam çok az kaldı şimdi bir kaç maç daha yapıp div 4 e çıkarsam rankim değişecek mi ? Yoksa div 4 rank 1 olarak mı devam edeceğim ?
  • magicstigvolki M kullanıcısına yanıt
    Değişecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Değişecek
    Ne olacak nasıl değişecek? div 4 rank 5 mi olacak ? O zaman oynamim beklim div 5 rank 1 in ödülü daha fazladır
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Paulinho yu katabilirsin kadroya ufak değişikliklerle Kante den vazgecersen.
    Cam a Eriksen koy kesinlikle su anda bende Mkhtaryan kullaniyorum Eriksen i mecbur sattim ve çok arıyorum. Stones H/m sıkıntı yaratabilir. Ayrica paulinho koyarsan sol beke Telles i de baglayabilirsin fena kart olmus cok begendim ben.

• magicstigvolki M kullanıcısına yanıt
    Div 5 rank 1 olacak ödül. Yalnız div 4 rank 5'in ödülü daha fazladır herhalde yoksa kimse div çıkmak istemez

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Div 5 rank 1 olacak ödül. Yalnız div 4 rank 5'in ödülü daha fazladır herhalde yoksa kimse div çıkmak istemez
    Div 4 Rank 5 in ödülü kesinlikle div 5 rank 1 den yüksek olamaz resmen arada kaldım oynayamıyorum oyunu kesin olarak cevabı bilen birileri yok mu?
  • Werner sif geliyor

• 
Sayfa: önceki 38073808380938103811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.