Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3762. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu , muten_roshi , kafalardansekentop Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 37603761376237633764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    4 ıd den bi haftadır bütün sbc yaptım abumeyang da yolda inşallah şimdi oyun zamanı🤪

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Çoğu kişi 5'den başladı galiba. Sanırım bir yerde yazmıyor her divde hangi ödüller var. Youtube'da div 4 ödüllerini açan biri vardı oradan gördüm ben de
    yanlış alıntı oldu silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 30 Eylül 2018; 19:33:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beginner1

Ultimate Edition'da 2.hafta paketleri verildi bu sabah.
    Kadroda lacazette var gayet memnunum fakat nakit coin olunca daha da fazlasını istiyor insan.Wl öncesi satış fikri için teşekkür ederim.Fred'i satmayı düşünüyorum ve yerine Pogba alabilirim ama nakit tutsam mı yoksa ticaret mi yapsam bilemedim çünkü şu aralar çok fazla paket açılıyor
    bana da gelmedi henüz paketler :(
  • Kaleciler ile doğru düzgün oyun kurulmuyor. Ederson, De Gea gibi kalecilerle ayakla kontra atak başlatabiliyorsunuz ama onun dışındakiler büyük sıkıntı.

Defanstan pas ile hücuma çıkmak istediğinizde rakip takımın hücum ve orta saha oyuncuları köpek gibi basmaya başlıyor. Pas özelliği yüksek bir oyuncunuz olsa bile rakip sürekli olarak araya girmeyi başarıyor.

Stoperler gereksiz yere topu ayağından aşıyor.

Savunma sırasında yaptığınız düzgün müdahalelerde 50:50 dedikleri olaydan mıdır bilmiyorum top sürekli abuk subuk yerlere sekip duruyor. Oyunun belli bölümlerinde sürekli olarak rakibin önüne düşüyor seken toplar.

Kornerler büyük sıkıntı, abuk subuk voleler/röveşatalar gol oluyor.

Hızlı oyuncular, yardıra yardıra yerden vurup gol atanların önüne geçebilmek için pace'in etkisini azaltmışlar ama bunun çözümü bu olmamalı. Toplu veya topsuz fark etmiyor, dribling ve pace özellikleri yüksek hücumcular ağır bekler ve stoperlerden hızlarıyla sıyrılamıyor. Omuz yiyip düşmelerinden de bahsetmiyorum, etraflarında kimse yokken dahi depar atamıyorlar sanki bir güç yavaşlatıyor top ayaklarındayken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBRAHIMOVIC' -- 30 Eylül 2018; 19:55:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IBRAHIMOVIC'

Kaleciler ile doğru düzgün oyun kurulmuyor. Ederson, De Gea gibi kalecilerle ayakla kontra atak başlatabiliyorsunuz ama onun dışındakiler büyük sıkıntı.

Defanstan pas ile hücuma çıkmak istediğinizde rakip takımın hücum ve orta saha oyuncuları köpek gibi basmaya başlıyor. Pas özelliği yüksek bir oyuncunuz olsa bile rakip sürekli olarak araya girmeyi başarıyor.

Stoperler gereksiz yere topu ayağından aşıyor.

Savunma sırasında yaptığınız düzgün müdahalelerde 50:50 dedikleri olaydan mıdır bilmiyorum top sürekli abuk subuk yerlere sekip duruyor. Oyunun belli bölümlerinde sürekli olarak rakibin önüne düşüyor seken toplar.

Kornerler büyük sıkıntı, abuk subuk voleler/röveşatalar gol oluyor.

Hızlı oyuncular, yardıra yardıra yerden vurup gol atanların önüne geçebilmek için pace'in etkisini azaltmışlar ama bunun çözümü bu olmamalı. Toplu veya topsuz fark etmiyor, dribling ve pace özellikleri yüksek hücumcular ağır bekler ve stoperlerden hızlarıyla sıyrılamıyor. Omuz yiyip düşmelerinden de bahsetmiyorum, etraflarında kimse yokken dahi depar atamıyorlar sanki bir güç yavaşlatıyor top ayaklarındayken.
    Kaleciler konusunda tamamen katılıyorum artık korkudan kaleciye dönemiyorum. Autlarda da her zaman kullandığım şekilde atıyorum niyeyse arada taca gidiyor. Veya çok hafif basıyorum öndeki CDM'ye atayım diye ST'ye kadar gidiyor top. Aynı şekilde başka zaman da Stoper'de kalıyor mesela top. Çözemedim ve 3-5 saçma gol yedim.

Tiki taka engellemek için paslar yavaşlatılmış bu güzel bir şey ama her pas atışımda rakip araya girme şansı yakalayabiliyor.

Hız olayında da önün boş ve kaleciye uzaksan iki kere koşma tuşu veya sağ analogla topu ayağından açarsan daha iyi olur. Yoksa yakalanıyorsun.

Bu olayı sevmemiş olsam da hoşuma gitti çünkü bu olay artık kadroların değişebileceğinin göstergesi. Fifa 18'de Veratti ile oynayan 1 kişi yoktu. Belki bu sene de olmaz kadrolar pahalılaştıkça ama en azından saçma sapan kısa boylu hızlı oyuncularla uçup kaçan yok artık.

Fifa 13-14 gibi Pro club oynayanlar bilir belki herkesin boyu 5.7-5.8 falandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Oyun 2 günde premier league 19'a döndü..10 kadrodan 8'i PL
    Oyunda Stamina nın etkisi epey fazla olmuş. EA de EPL oyuncularının tamamına Stamina yı 80+ basınca adamlar yorulmak bilmiyor. Alman, İspanyol vs kadrosu kuruyorsun dk 65 den sonra sahada ayakta duramıyor adamlar. Hele karşında EPL olunca 65 den 70 den sonra çok maç kaybediliyor. Ben bir tane Alman kadrosu var onunla Battle vs takılıyorum, Royalde felan mecbur EPL kadrosu kullanıyorum. Alman kadromla Rivals maçı yapayım dedim adam bana 1-1 giden maçta 70 den sonra 3 tane attı.
  • Maçlar çok çekişmeli geçiyor oyun cidden zevk veriyor bu sene. Doğru açıyı yakalayıp yerden şut ile golü bitirmek gibisi yok acayip zevkli. İyi oynayarak güçlü kadroları yenmek mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 30 Eylül 2018; 20:52:35 >
  • Fener maçına olan sinirimden sbc için gerekli herkese 3-5 fazla teklif veriyorum depolarınızı boşaltabilirsiniz piyasaya yeni bi lazy buyer katıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yerden hızlı sutun tusu nedir hocam bir türlü yapamadım. l1+r1 mi?

bir de bu geri geri top cekmeyi nasıl yapıyottuz bir türlü beceremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

yerden hızlı sutun tusu nedir hocam bir türlü yapamadım. l1+r1 mi?

bir de bu geri geri top cekmeyi nasıl yapıyottuz bir türlü beceremiyorum.
    Evet l1+r1 şutu çekmeden önce koşmayı bırakman lazım bir de şuta basmadan ikisine basılı tutman lazım. Önce elini r1 e alıştırmaya bak ben ilk başta l1 e basıyordum bazen r1 e basmadan direk aşırtma atıyordu. Alışmak zaman alacak sırf yerden vuracam diye bir sürü net gol kaçırdım. Bazen de şansa efsane aşırtma goller attım.
  • kada karısıklıgı olmasın sende kosu tusu r2 dimi :) yani l1 + alırtma tusuyla vuruyoruz:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

kada karısıklıgı olmasın sende kosu tusu r2 dimi :) yani l1 + alırtma tusuyla vuruyoruz:D
    evet koşu r2. Aynen L1+R1
  • 800k satılık coins var 400tl den vericem isteyen olursa irtibata geçebilir resmi coins satıcısı varsa fiyat konuşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cacapkdmr -- 30 Eylül 2018; 22:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryshal

bana da gelmedi henüz paketler :(

Alıntıları Göster
    Paketler yarın gelecek sanırım.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar uygulama ya da web üzerinden giremiyorum olaya.Sürekli bu hata klup yaptım maç bile oynadım yok. Sildim klübü tekrar yaptım yok. Giriş hesabım psn mailimle aynı. Gözünüzü seveyim bana bir yol gösterin transfer piyasasına gakim olabilmek adına bu çok önemli ps4 hariç giremiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşlar uygulama ya da web üzerinden giremiyorum olaya.Sürekli bu hata klup yaptım maç bile oynadım yok. Sildim klübü tekrar yaptım yok. Giriş hesabım psn mailimle aynı. Gözünüzü seveyim bana bir yol gösterin transfer piyasasına gakim olabilmek adına bu çok önemli ps4 hariç giremiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadirizm_TR -- 30 Eylül 2018; 21:46:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Yok auto buyer veya snipe sistemi değil. Standart hesaplar arası coins aktarım yaptım smurf hesaplarımdan. Yalnız yıllardır oynuyorum bu şekilde her sene attım hiç sorun olmadı ama bu sene çok ince ve acımasız çalışıyorlar sanırım direk kalıcı market banı attılar ea live chat ile iletişime geçtim TOS'a bildirdiler dönüş bekliyorum ama umutsuzum 700K çöpe gitti gibi.

İşin ilginç yanı bu işi yapan tonla youtuber coins satışı yapan siteler var bunları engellemiyor firma. Bu seneye kadar sorun olmadı ama şuan ana hesabımın böyle olması üzdü açıkcası. Muhakkak burada başına gelen olmuştur acaba iletişime geçtikten sonra açıldımı çünkü account duruyor kadro duruyor coins duruyor herşey duruyor ama market erişimi kapalı bunun kapalı olmasıda seni engelliyor hiçbirşey yapamıyorsun.

Alıntıları Göster
    Ucuza satışa çıkan kartları 0.5 saniyede auto buyerlar toplasın. Emek harcayıp coins kasanların hesabı ban yesin.Ben sizin yerinizde olsam bu konudan yürürdüm live chatte. Adamlar önce onun önlemini alsın. Dün 7.5 k ya şans eseri kondogbia gördüm. 59 dk 58 sn de gitmişti bile. Sonra millet tabi coins satın alır.Ayrıca coinsleri yine bu auto buyerlardan alıyorlar.

• Kadirizm_TR kullanıcısına yanıt
    EA help te live chat girip ordan sorabilirsin hemen bağlanıyorsun fazla bekletmiyorlar
  • Arkadaşlar çok acil cevap lazım... bir oyuncuyu sürekli ucuza alıp 300 coins civarı yukarı satmak ban sebebi mi? Diğer hesapta bu şekilde 45k kastım 2 saatte ve uyarı geldi? Net cevap verirseniz çok sevinirim
  • beyler bişey sorcam fifa 18 pointi fifa 19 da geçermi ?
  • 
Sayfa: önceki 37603761376237633764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.