Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37593760376137623763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Gamescom special players packten çıkan kiralık mı ? Bir de ne çıkıyor şamp ligi oyuncusu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 30 Eylül 2018; 16:29:33 >
  • Oyun 2 günde premier league 19'a döndü..10 kadrodan 8'i PL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sbc yapması size de zor geliyor mu. Kaç saattir uğraşıyorum uygun fiyata yapmak için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yan hesabımda 530k yapmayı başardım :) şimdi ne varsa sattım kulüpte ve yatırım yapmayı düşünüyorum.
    Ticaret ustası arkadaşlar akıl verirse çok sevinirim. Bu yan hesabı ocağa kadar sadece ticaret için kullanacağım ve ocak sonunda ana hesaba çekeceğim ne varsa. Elinizde 530k olsa neye yatırım yaparsınız???

Doldurayım mı 84 lükleri ne bulursam???
  • Yokmu yorum yapacak birisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Sbc yapması size de zor geliyor mu. Kaç saattir uğraşıyorum uygun fiyata yapmak için
    Başka başka SBC ler çıktığı için dün ucuz olan adam bugün 5-10 K oluyor. Bunlara dikkat etmek lazım silver bronz içeren kadrolara bakmıyorum bile mesela çünkü biliyorum ki alıp depolamış. İlla silver bronz olursa da 3-4 farklı kadroya bakıp yapıyorum.

Her gelişmiş SBC aşağı yukarı 1 saat sürüyor Buy now yapsan yarım saat en fazla.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Abi çok uğraştırıyor ya. Bir de paketten de bir şey çıkmayınca insanın hevesi kaçıyor

• İlk ICON sbc ne zaman yayınlanır? Geçen seneki tarihleri bilen var mı?
  • otw den salah çıktı 88 ne yapmalıyım oyuna yeni başladım. Not:Brezilya takımı kurdum
  • Bende şans yokki. Hybrid Nations sbcsinden çıka çıka Kross çıktı.. Ne yapiyim satmak mı gerekir yoksa artar mı fiyatı?
  • Div 4 rank 1 ödülleri: 65k coins ya da 1 mega paket + 1 nadir oyuncular paketi. Div 5 ile çok fark yok arasında

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Şu kadroyu düşünüyorum. Yalnız orta saham biraz ağır olacak ama ayağı düzgün 2 orta saha hele Kroos zaten füze atmaya her an hazır. Yalnız tek korkum 2 orta sahanın da ileri çıkıp geriye koşturana kadar devamlı kontra yemek. Çünkü ceza sahasına giren oyuncu çubuğunu 1 bile yapsam yine ileri çıkıyor millet bunu bir düzeltemedim kaç senedir.

Lemar'ın fiyatı düşsün olmadı Coman yerine onu alırım.

Elimde Nainggolan, Benatia gibi oyuncular da var. Matuidi denedim beğenmedim inanın Allan'dan farkı yok.

• Sbcler falan boş geliyor bana. Kuruyorum 20 k ye bi süper lig kadrosu bi maç kaybediyorum bi naç kazanıyorum. Kendi yağımda kavruluyorum

Bu oyunu benim gibi oynayan var mı başka bilmiyorum

• Arkadaşlar bu web ve telefon uygulamasında transfer bölümü ne zaman açılıyor 50 maç yaptım tık yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gunde otw 300 pointlik paket actim (1.5 bin TLlik)

En iyi oyuncu kaleci scmeichel oda 5k fln etti.

paket acmak sacmalik

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerarici1110

3 gunde otw 300 pointlik paket actim (1.5 bin TLlik)

En iyi oyuncu kaleci scmeichel oda 5k fln etti.

paket acmak sacmalik
    50 TL bana yollasaydın ben sana söylerdim saçmalık olduğunu

Bu zamanlarda herkesin pakete yükleneceklerini bildikleri için drop rate düşüyor. Paketlerdeki şansları gösterdiklerine bakmayın. Normal zamanda 1500 TL ye belki kar edecekken OTW zamanı zarar ettin ama paket her zaman zarardır.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    ben şu an div5 teyim herkesi oradan mı başlattı ea yoksa 10 dan başlayan var mı acaba ? birde bu liglerin ödüllerini nereden görebilirim mesela div1 in rank 1 inde ne var nasıl bakarız merak ettim onun ödüllerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 30 Eylül 2018; 18:48:33 >
  • Navarro reis nerdesin kimi alalım

• Çoğu kişi 5'den başladı galiba. Sanırım bir yerde yazmıyor her divde hangi ödüller var. Youtube'da div 4 ödüllerini açan biri vardı oradan gördüm ben de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 30 Eylül 2018; 18:54:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Çoğu kişi 5'den başladı galiba. Sanırım bir yerde yazmıyor her divde hangi ödüller var. Youtube'da div 4 ödüllerini açan biri vardı oradan gördüm ben de
    aynen bende oraya baktım sadece 4 için var . gerçi div1 e çıkan yoktur şimdi. bayağı zaman istiyor çünkü gerekli puanı toplamak
  • 
Sayfa: önceki 37593760376137623763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.