Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ragnarok35 , Tamu Otobüsü , buraqka Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.258
Cevap
787
Favori
6.085.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37583759376037613762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuadrado deneyen var mı ? Ben mi oynayamıyorum anlamadım. Gol atamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu oynarken bir sure sonra, fifa19 lisans dogrulamasi gerceklesemedi, oturumunuz sonlanicak diyor. Varmi boyle bir sorun yasayan? Cozum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Njosnavelin kullanıcısına yanıt
    Hocam douglas costa çok iyi, insinge de var bende fakat çok güçsüz kalıyor bide boyu çok kısa

• Blaize kullanıcısına yanıt
    Costa da 100k ucuz değil daha da pahalanır mı ?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Haftalık verilen Jumbo paketten düştü ve şu an yaklaşık 800k civarı param var.Kante'de Division Rivals'tan gelen Mega Pack'ten düşmüştü.
    Ticaret yapmamı mı önerirsiniz 800k ile veya BPL takımına takviye yapmalı mıyım?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beginner1 -- 30 Eylül 2018; 14:10:33 >
  • beginner1 B kullanıcısına yanıt
    haftalık paket çıktımı ya bana gelmedi neyse, önce tebrikler dostum cok güzel kartlar çıkmış,

soruna geklince ben olsam WL zamanına kadar beklerdim baby kluivert için, kadron zaten şu zaman için gayet güçlü forvete orta kalite birini alırsan tamam olur ayrıca fred'i de hafta sonuna doğru sat derim OTW olduğu için altın kartı 40k civarına yaklastı.
  • ghan91 G kullanıcısına yanıt
    Ultimate Edition'da 2.hafta paketleri verildi bu sabah.
    Kadroda lacazette var gayet memnunum fakat nakit coin olunca daha da fazlasını istiyor insan.Wl öncesi satış fikri için teşekkür ederim.Fred'i satmayı düşünüyorum ve yerine Pogba alabilirim ama nakit tutsam mı yoksa ticaret mi yapsam bilemedim çünkü şu aralar çok fazla paket açılıyor
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Willian da aldım mı kadro tamamdır. Uzun süre götürür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Fut'ta yeniyim. Kadro kurma görevlerinde Uefa Müsabakası var. Özel aubameyang ve bir satılamaz paket veriyor. Aubameyang kalıcı mıdır bilen varsa söyleyebilir mi? tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

5 maçlıkmış sonradan farkettim :(

Yine de farklı tavsiyeleriniz varsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 30 Eylül 2018; 14:40:1 >
  • Arkadaşlar bu şutları çözen var mı ya çok garip gidiyor şutlar yeşil tutruyorum yine garip gidiyor dengesiz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Arkadaşlar Fut'ta yeniyim. Kadro kurma görevlerinde Uefa Müsabakası var. Özel aubameyang ve bir satılamaz paket veriyor. Aubameyang kalıcı mıdır bilen varsa söyleyebilir mi? tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

5 maçlıkmış sonradan farkettim :(

Yine de farklı tavsiyeleriniz varsa sevinirim.
    Gelismis sekmesindeki Hybrid nation ile basla sbc yapmaya. Katalogtan coins boost al squad battles veya single sezon oyna simdilik. O parayla da gelismis sbcleri yap. Futbin futhead futwiz gibi sitelerde hazir kadrolar var yalniz her oyuncuya oyunun transfee marketinden girip bak bazen o kadro kurma gorevlerindeki 1 oyuncuyu alip cok pahalidan satiyorlar dikkat edin buna.

• volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    Oyunu kardeslikle oynuyorsan internetin zayifladigi zaman cikar.Bir problem olmaz oynamaya devam edebilirsin.

• R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    Teknik direktörden kaybediyorsun

• Ultimate editiondan ikinci hafta hediye paketler gelmed henüz aynı sorunu yaşayan var mı?

• Arkadaşlar şuan Buffon Insigne Mertens Bonucci Hamsik Bernardeshi(Cl kartı) ve İcardi var elimde İtalya ligi kurmayı planlıyorum eksik bölgelere önerebileceğiniz oyuncular neler? (Bütçe 250-300 k civarı)

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerlei

Arkadaşlar şuan Buffon Insigne Mertens Bonucci Hamsik Bernardeshi(Cl kartı) ve İcardi var elimde İtalya ligi kurmayı planlıyorum eksik bölgelere önerebileceğiniz oyuncular neler? (Bütçe 250-300 k civarı)
    Taktiğin nedir ? 4-2-3-1 düşünürsen eğer

Nainngolan, Florenzi ( Cancelo olabilir sana kalmış bence gerek yok ), Dalbert , Allan

Buffon
    Dalbert- Kostas Manolas- Bonucci- Florenzi
    Allan - Nainngolan
    Insigne- Hamsik - Bernardeschi
    Mertens

Sonrasında Dalbert yerine Alex Sandro , Bonucci yerine Chiellini , Allan yerine Matuidi
  • quote:

Ultimate editiondan ikinci hafta hediye paketler gelmed henüz aynı sorunu yaşayan var mı?
    Bana da gelmedi henuz. Normalde hep pazar geceleri gelirdi. Hesap ingiliz psn

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Elimde bunlar dışında Dele Ali(2adet),, if talisca, keylor navas(3adet), otamendi, verratti,kompany,benzema(5adet), kovacic,marcos Alonso,kondogbia,bellerin,if angel, busquest, iniesta,pique(2adet), müller, ben yedder,zieler(if),golovin(pembe), Rakitiç, if garry rodrigues,deulufeu, Cl kartlarından herrera, bernardeshi ve mangala var. Lucas satılamaz görevinden gelen kart da var,

Bunlar hakkında ne düşünüyorsun hocam satılabilenleri satıp İtalya’ya mı yöneleyim yoksa İspanya mı geçeyim?

• quote:

Elimde bunlar dışında Dele Ali(2adet),, if talisca, keylor navas(3adet), otamendi, verratti,kompany,benzema(5adet), kovacic,marcos Alonso,kondogbia,bellerin,if angel, busquest, iniesta,pique(2adet), müller, ben yedder,zieler(if),golovin(pembe), Rakitiç, if garry rodrigues,deulufeu, Cl kartlarından herrera, bernardeshi ve mangala var. Lucas satılamaz görevinden gelen kart da var,

Bunlar hakkında ne düşünüyorsun hocam satılabilenleri satıp İtalya’ya mı yöneleyim yoksa İspanya mı geçeyim?
    Baya iyi bir sermaye var elinde. Satılabilir olanları değerinin çok üstüne satışa koy belki alınır böyle döndürebilirsin. Bir de WL haftası geliyor yani her kartın fiyatı artacak WL zamanı kadrolar kurulur geçen sene squad battle sonraısnda piyasaya coins girdiği için piyasa yükseliyordu çarşamba düşüp perşembe yine çıkıyordu.

Acil kadro kurup oynamak gibi niyetin yoksa şimdilik İtalya kur iyi kötü bir şekilde sonra WL zamanı bunları satmaya çalış yüksekten devamlı yenile.

Baya coins olur elinde o zaman düşünürüz. La liga kurmak biraz coins istiyor ama Ben Yedderle de oynarım dersen onu bilemem. Elindeki italya kartları da iyi yani zaten neredeyse bir italya kadron da var.
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    Pahalanabilir bence hocam 85k dan almıştım ben değiyor ama insingne’ye o kadar bile değmez 85k civarları şuan insingne

• 
Sayfa: önceki 37583759376037613762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.