Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.638
Cevap
784
Favori
6.098.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37543755375637573758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Top ayagimiza geldiginde skill yapmak icin gecen sure var ya bu sene baya artmis gibi. Ben skill yapana kadar adam hep dalmis oluyor. Alan savunmasi yerine bu sene en guzeli direk gitmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunculara teklif veremiyorum nedendir acaba? 1-2 saattir sürekli teklifle adam alıp satıyorum bununla alakalı olabilir mi ve ne zaman düzelir?
  • Onurel kullanıcısına yanıt
    Ana hesabınızdan oynamaya devam edebilirsiniz hocam Futu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.futhead.com/19/squads/159858/

Şu kadroyu kurmayı düşünüyordum ama paketten Coman çıktı.
    https://www.futhead.com/19/squads/160073/

Şimdi bunu kurmayı düşünüyorum bu kadro daha iyi oldu sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 29 Eylül 2018; 18:32:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Oynayabilirsiniz. Oyunun satın alındığı heaaptan oyunu açın. Tam oyun başlarken Dualshock 4 üzerinde ki ps tuşuna basın kullanıcı değiştir diyin. Kendi hesabınıza gecin.
    Hocam merhaba,

Bu "Tam oyun başlarken" ifadesini biraz açabilir misiniz rica etsem? Ne zaman yapıldığının önemi var mı, tam olarak ne zaman yapmak gerekiyor bu işlemi?

Teşekkürler şimdiden cevap için
  • bronz paket yöntemi para kazandırıyor mu deneyen oldu mu ?
  • Otw icin sbc çıkmayacak mi

• Ozitech kullanıcısına yanıt
    Hocam alındığı hesaba gir oyunu başlat ne zaman olduğu farketmez ekran değiştiği an kullanıcı değiştir. :) Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

https://www.futhead.com/19/squads/159858/

Şu kadroyu kurmayı düşünüyordum ama paketten Coman çıktı.
    https://www.futhead.com/19/squads/160073/

Şimdi bunu kurmayı düşünüyorum bu kadro daha iyi oldu sanki.
    Almanya ileri 3lu baya tehlikeli orta sahasi da iyi. O adamlari merak ediyorum kagit uzerinde iyi gibiler ama diger liglerle bas edebilerler mi bilemem. Tolisso alabilirsin para yaptikca.

İtalya kuracaksan Emre Can yerine Bonaventura, Kessie yerine Allan, nzonzi de simdilik idare eder ama biraz daha ayagi duzgun ve hizli oyuncular lazim.

Sol bek Alex Telles sol stoper Juan Jesus sol merkezi orta saha Allan yaparsan Brazilya dan dolayi kimya da dusmez. İleride Politano olmaz onu da Vinicus JR yapabilirsin 6 kimya ile oynar veya simdilik kalsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Division kaçtasın hocam

Hocam 5 maç yapabildim, hepsini kaybettim zaten. Kaç division var bilmiyorum ama en alttakindeyimdir :) Rakiplerin kadroları genelde benden kötüydü.

Şampiyonlar Ligi kartlarının ekstra bir özelliği var mı ? Serie A kadrom için Candreva CL kartı dahil ettim.

• Benim de kurduğum italya kadrosu bu. Pek coins kalmadı ama toparlarım yakında.var mı tavsiyeleriniz,öneriniz?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiSeM -- 29 Eylül 2018; 19:38:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 4-5 sene once iynuyordum 0 dan basladim , en rahat sbc lerle mi para kasarim ( yan kadrolar ile de sbc yaparak ? )

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainOnedin

Arkadaşlar 4-5 sene once iynuyordum 0 dan basladim , en rahat sbc lerle mi para kasarim ( yan kadrolar ile de sbc yaparak ? )
    EA katalogtan 1000 lik coins boost alin. Yapmadiysaniz single ilk sezonu oynayin 5-6 k coins gelir mac basina da 1500 coins gelir.

15-20 K coins yapip Hybrid nations sbcsini yapin.

Artik gerisi sans ama 3 gelismis sbc bitirirseniz o oyunculari en dusuk fiyattan bile satsaniz 70-80 k cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 29 Eylül 2018; 19:55:27 >
  • Squad Battlesda rakip güncellemesinde sıkıntı yaşayan var mı? 6 saat yazıyordu, 8 saate çıktı şimdi 12 saat yazıyor dünden beri rakipleri güncelleyemiyorum.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler fifa 13 dan falan 32 level olmusum xbox ya oynardim zamaninda , butun boosteelari yavas yavas aliyorum dediginiz. Bakalim para basmadan neler yapabilcez :)

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    İcardi CAM da olmamis oraya Hamsik i çeksen daha iyi olur pas ve vision daha iyi kilit paslari atabilir. Ya da Mertens le İcardi yer değişebilir.

Allan yerine Matuidi
    Sag cm ye Naing olursa geriye bir tek CR7 kaliyor

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    22 mac 10g 2b 10m beraberliklerin birinde 10 kisi kaldi rakip o kadar yuklendim ki atamadim olmadı

4m saglam yenildim rakip ezdi gecti diger 6m ise mac ortadaydi

10g ise üçü ezici sekilde aldim geri kalanlar oyun olarak cok iyi olmasada basarili sutlardan geldi

Oyunda sut kadar pas olayida zor rakip pres yapiyorsa tek pas atmak zor pas hatası cok oluyor genellikle pasın siddeti yavas kalıyor rakip araya giriyor hemen o yuzden cok dikkatli olmalisiniz yoksa bir anda rakip cok adamla sahanızda bitiveriyor
    Bu arada baglantı koptugunda bende de yenilgi bolumunde biri gorundu biri gorunmedi ama rivals puanlarıni verdi 2 galibiyetim istatistige yansimadi coins hic vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhannexus -- 29 Eylül 2018; 21:3:33 >
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam:) hamsiki cam oynattım ama yavas kaldı verim alamadık,şutu da icardi kadar iyi değil. İcardi fena gitmiyor simdilik. Mertensi oraya cekemem çünkü forvette defans arkasına iyi kaçıyor :)
    Naing alacağım ama fiyatı dolardan hızla artıyor . Allan dan memnunum onun yerine milinkovici satip matudi mi alsam bilemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni SBCler yapmaya değer mi ?

• beyler bu sene en iyi taktik hangisi çözen var mı ??? italya ligi kurmayı düşünüyorum savunma ve orta saha çok iyi bol bol seçenek var oyuncu tavsiyesi alabilirim....
  • 
Sayfa: önceki 37543755375637573758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.