Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.606
Cevap
786
Favori
6.097.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 37293730373137323733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merakla bekliyoruz :)
  • Güne bronz paket ile başladık. Hayırlısı bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket değil de 1000 coins verdi bana günlük giriş ödülü olarak.

Elimde Zaha var, 12 binlere gidiyorken satsam mı ? 82'lik Zaha'nın bu kadar para edeceğini düşünmezdim açıkçası. Fiyatı yükselir mi ?
  • Broadcast nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günlük ödül bronz paket verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 25 Eylül 2018; 9:39:7 >
  • Bu sene yaygın olarak kullanılacak taktik hangisi sizce ? Geceden beri taktik arıyorum halen hangisi iyi karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Oyun ciddi anlamda Fifa 18'den cok ustun olmus sanki aralarinda 1 nesil fark var devamini sabah yazarim ilk izlenimim basarili.
    Günaydın herkese.

Biliyorsunuz Fifa Demo ne kadar ağır başlı ne kadar dengeli ise tam sürüm bir o kadar seri paslaşmalarla dolu, dan dun oynanan bir oyun oluyor genelde. Bu sene de öyle sayılır ama şu an online oynamadığım için Div rival nasıl bilemiyorum ama şu anki oyun yine daha hızlı olmuş. Oyun gerçekten Fifa 18'den sonra çok güzel geldi dediğim gibi sanki Fifa 18'den sonra 2-3 sene oyun çıkarmamışlar da yeni nesilde bakın geri döndük demişler.

Sanki her şeyin animasyonunu çıkarmışlar sonuçta bir futbol oyununda içerikte neler olabilir ki ? Açık dünya değil bir şey değil ama bir maçta olabilecek her şey var. Oyuncu mesela yüzünü adamın koluna çarpıyor koşarken yere düşüyor ve yüzünü tutuyor. Top yüzüne geliyor elleriyle yüzünü kapatıyor yere düşebiliyor. Bu top çarpma olayı vardı evet ama yüzünü kapatıp farklı animasyonlar yapmıyordu hep aynı şeyi yapıyordu.

Paslar assisted olsa bile iyi bir adamla tam o noktaya pas atabiliyorsunuz bu sene bildiğiniz gibi L1+R1+ X manuel pas bende plase R1 sizde R2 ise o zaman tuşlar değişiktir neyse baya güzel bir özellik olmuş. Ancak demoda dediğim gibi hala ara pasları çok tehlikeli bekler geriye adam kaçırıyor.

Şutlar gerçekten güzel olmuş sanki halı sahada ben çekiyormuşum hissi uyandırıyor ancak yerden şutları bitirelim demişler de bu sefer de çok ayak içi kullanılıyor oyunda bunu anlayamadım açıyla ve oyuncunun defans tarafından tutulmasıyla da alakası var elbette ama gereğinden fazla ayak içi yavaş şut gidiyor. Zamanlamalı şut olayına hala alışamadım bazen yerden vuruyorum diye aşırtma atıyorum. Mükemmel zamanlama bile yapsanız defans kapatırsa defansa çarpabiliyor veya direğe, kaleciye çarpabiliyor. Bazen turuncuda da vursanız gol olabiliyor. Bu tamamen pozisyon ile alakalı. Ancak uzaktan mükemmel zamanlamalı şutlar cidden füze gibi gidiyor dün Babel nasıl attıysa gerçekten aynısı.

Oyuncuların da hissiyatı çok güzel zor olan hareketleri, istekleri yaparken o zorlanmayı hissedebiliyorsunuz mesela uzun topuk pası atarken adam kendini kasıyor güç almak için kendini öne falan itiyor. Geçen sene topuk paslarını atarken hep sabit duruyordu. Bu sene mesela pas verdikten sonra yere düşüyor şutlardan sonra düşüyor orta açıp düşüyor.

Zıplamalar da efsane olmuş ancak her adam fazla zıplıyor gibi Jumping'in bir farkı olmalı. Bazen kalas bir adam bile Michael Jordan gibi süzülüyor ama animasyonu gerçekten iyi sanki yarın yokmuşçasına kafa vuruyor Kafa toplarına çıkmak çok hoşuma gidiyor.

Kaleciler çoğu zaman saçma goller yiyordu bu sene de yiyorlar ama inanın yediği zaman kızmıyorsunuz vay be gerçekçi diyorsunuz.

En güzeli de artık yapay zeka da telaş yapıyor pres yapınca geri paslarda kaleciyi kapatınca o telaşı hissedebiliyorsunuz yapacak bir şeyin kalmamasını. En dandik kaleci bile olsa hiç telaş yoktu her topu güzelce dikiyordu.

Aslında düşündüklerimi tam yazamadım oyun gerçekten güzel olmuş ben Single maç yapmayı hiç sevmem inanın ama dün hiç sıkılmadım belki de yeni oyun diye toleransım yüksekti bilemem ama keyif aldım cidden uğraşmış adamlar bu sene her oyuncu için çok uğraşmışlar hissi veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 25 Eylül 2018; 10:17:19 >

• FİFA points alıcam bulamadım store da ?
  • Forvet dışında kadro sekillendi 15000 kadar fotvet onerinix varmı

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• chamberlain 5.8 oldu, lingard 7.8, mkhitaryan 13k oldu. hepsi 2 gün önce fiyatının ustune 3-4k koydu. 2 gün önce toplamıştım. bu arada çok güzel snip oyuncular fiyatlar yakalayabiliyorsunuz ama web app tan zor oluyor
  • yahu nasıl para harcamadan bu kadroları kuruyorsunuz?
  • 4-1-2-1-2 döndüm hala iş yapıyor

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Zaha

• 4-1-3-2 deneyen var mi oyuna erken girenlerden. 1 dmc önünde lm-mc-rm. bu taktikle başlıcam büyük ihtimal
  • 5k’ya İlkay aldım.. 11k’ya satmayı planlıyorum.. Haftasonuna kadar fiyatı yükselir mi sizce?

• Merhaba Arkadaşlar,

Arkadaşımla beraber bir kanal açtık ve Fifa 2019'a dair içerik üreteceğiz. Takip edip yorumlarınızı iletirseniz çok memnun olurum.
    https://www.youtube.com/watch?v=3yUXF1e7bWw&t=43s
  • Bu sene iyi başladık. Rodrigo’ya Moo kart bastım çiçek gibi oldu kadro. Yedeklerde x2 Benzema (yatırımlık), Kompany, x2 Handerson var.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Ben de hiç harcamadım anca bu kadar oldu daha da gitmiyor. Cuma’yı bekleyeceğim artık

• quote:

Orijinalden alıntı: aa44

Broadcast nedir ?
    Tv yayın paketi lige özel skorboard felan
  • beyler bu pc den transfer pazarına bakabılecegımız sıte neydi.uygulamayı ındırdım ıosa fakat pc den bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 37293730373137323733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.