Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37243725372637273728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arasscan

Az biraz kenarda parası olan arkadaşlar şu 3 üne yatırım yapabilir. Lingard, Oxlade-Chamberlain, Mkhitaryan. ayın 25 in de oyun çoğu kişi için açılıcak yani yarın akşam kadro kurmaya başlarlar.bu 3 oyuncunun fiyatının 2x artacağını düşünüyorum, lingard şuan 4.9 5k dan giderken depoladım 5.6k şuan. chamberlain aralarında en ucuz olanı 3.8 4k dan bulunuyor, mkhitaryan 9.5 kdan gidiyor. en azından şimdi alıp yarın gündüz bile satabilirsiniz. 28 ine kadar bekleyeceğim için ben al sat yapmaya devam ediyorum.
    Willian ve Carvajal artar mı hocam peki?
  • lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Ben de standart almıştım. Sizde kaç gün gözüküyor indirme sırasında ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiye psnde şuan indirebiliyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Twitter da Fifa Ultimate Team 19,
    Twitch te SanJuniperoTV yi takip edersen aradığın tüm cevapları ve fazlasını bulabilirsin.
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    evet engin, gece 12'de oynamaya acılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumi

Arkadaşlar 19 a henüz geçmeyip Fifa 18 Fut devam edenler varsa mesaj atsın hediye Coins atayım, 9 senelik gelenek bozulmasın

İlk 3 arkadaşa pay edebilirim 2-3m Çıkar satılamazlar harici

Fifa 19 hepimize hayırlı olsun
    bence yapmayın hocam. iyiniyetlisiniz ama hem kendiniz hem de diğer hesap yanar. bu yıl daha sıkılar coin transfer konusunda.
  • Arkadaşlar 26 k var boşlukları oyuncu önerisi veya başka mevkilere rasford nasıl sizce ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Arkadaşlar 12 Eylül öncesi standart sürüm alanlar cüzdana iade aldılar mı? Bana hala iade yapmadılar.

• naletcix N kullanıcısına yanıt
    İade mi yapılacakmış ? Ne iadesi ?

• aa44 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam açıklama yaptılar ya 12 Eylül öncesinde standart sürümü ön sipariş alanlara fiyat farkı iade edilecek psn cüzdana diye. Ama hala bir iade yapılmış değil.

• coinlerinizin yüzde 20-25 iyle kadro kurun , gaza gelip hepsini kadroya yatırmayın

geri kalan kısmını pl de en çok kullanılacak 500-2000 coinslik oyunculara yatırıp yüzde 50 fazlasına listeleyin

oyuncuları alırken teklifle alın

bugün 12 den sonra konsoldan snipe iyi yapanlar mutlaka yapsın , web app snipe birazdan başlar

imzamdaki twitter sayfamda sürekli online olmaya çalışıyorum
  • naletcix N kullanıcısına yanıt
    Tekrar ara. Yeniden kayıt oluşturuyuorlar. Ben tekrar kayıt oluşturdum ertesi gün iade geldi.
  • Rasfordmu felipe andersonmu
    Aradaki coins farkına hangisi alınmalı

• aa44 kullanıcısına yanıt
    Yarın Akşam 23:59 dan sonra indirilmeye açılıp , Perşembe 23:59 dan sonra oynayabileceksin.
  • frd34 kullanıcısına yanıt
    Makineyi uykuda bıraksak indirmeye otomatik başlar mı acaba yoksa direkt açık mı olması gerekiyor ?

• Bu senede gariban kadroyla baslayacaz anlaşılan. Bu baba takım kuranlarda ya şans var yada para

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonForum -- 24 Eylül 2018; 12:6:46 >
  • Her sene olduğu gibi klasik Türkiye ligi kadromu kurdum. Artik gelecek informlarla güncellerim bu kadromu. Şimdilik yedek olarak yine başka bir Türkiye ligi bi kadrom var ama artik onu yavas yavas premier lig veya baska bir lig kadrosuna dönüştürcem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 24 Eylül 2018; 12:8:55 >
  • Merhaba Arkadaşlar

Sizlere şöyle bir sorum olacak yardımlarınızı bekliyorum.
    ps4 sistemimde 2 adet kullanıcı hesabım var.Bir tanesini Türkiyede kullanıcı olarak açtım.Bu hesabımdan Psn plus almıştım.Diğer hesabımı da ingiltere olarak açmıştım,bu hesabım ps3 oldugu zamandan beri kullanıyorum.Oyunu psn plus hesabım olan türkiye hesabımdan fifa 19 şampiyon sürümünü indirdim.Oyundan çıkacak olan paketleri ingiltere hesabım olan kullanıcı ismi ile oynamak için hangi hesabımı ana hesap olarak etkinleştirmem lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyim07

Merhaba Arkadaşlar

Sizlere şöyle bir sorum olacak yardımlarınızı bekliyorum.
    ps4 sistemimde 2 adet kullanıcı hesabım var.Bir tanesini Türkiyede kullanıcı olarak açtım.Bu hesabımdan Psn plus almıştım.Diğer hesabımı da ingiltere olarak açmıştım,bu hesabım ps3 oldugu zamandan beri kullanıyorum.Oyunu psn plus hesabım olan türkiye hesabımdan fifa 19 şampiyon sürümünü indirdim.Oyundan çıkacak olan paketleri ingiltere hesabım olan kullanıcı ismi ile oynamak için hangi hesabımı ana hesap olarak etkinleştirmem lazım.
    1 adet Ps4, 16 tane hesabı ana hesap yapabilir. Yani 2 hesabı da ana hesap yapın Fifa'yı hangi hesapla aldıysanız paketler ona gelir. İngiltere ile oynarsanız plus olur ama paketler olmaz çünkü paketler TR hesabına gelecek. Sadece paketler için o hesaba ara sıra girersiniz çıkanları coinse çevirip İngiltere hesabına aktarırsınız biraz riskli olur o da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 24 Eylül 2018; 12:38:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

Bu senede gariban kadroyla baslayacaz anlaşılan. Bu baba takım kuranlarda ya şans var yada para

Gariban diyorsunuz da en zor lig ile başlıyorsunuz La Liga'da Bale, Modric, Isco, Kroos, Ramos, Varane olmalı yoksa iş yapacak pek adam yok

Yine de biraz coins kasıp yavaş yavaş yükseltmeye çalışın ya da başka lige geçin. Benim fikrim tabii ki yapmak zorunda değilsiniz ama La liga zordur baya

• 
Sayfa: önceki 37243725372637273728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.