Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.544
Cevap
786
Favori
6.095.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 37223723372437253726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet çok iyi
  • Arkadaşlar bu kadroları ne zaman nasıl kurdunuz kurban olayım :)

Ben birkaç gün önce fut companion kurdum telefona. Geçen yıldan beri oynadığım için sadakat paketi verdi 3-4 tane. İşe yarar oyuncu çıkmadı ama onları satıp 2-3 k yapıp birkaç tane sbc yaptım gün boyu. Paketten çıkanları satıp tekrar sbc yaptım vs. Al sat yapmaya oyuncu bulamadım. Onun için de bir sermaye lazım zaten. Teklif verecek para yok :)

Şuanda ite ite 12k falan elde edebildim. Bana da yardımcı olun neyi eksik yapıyorum sizlerden ?
  • noogard kullanıcısına yanıt
    Toplam kaç para harcadın dostum ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • noogard kullanıcısına yanıt
    Ben de İngiltere kurdum, bakalım nasıl olacak.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    normal herkeste birden fazla fut hesabi var bende dahil 4 tane fut hesabi vardi gelen packlari actim 50k oyle topladim hic bisi yapmadan
  • Az biraz kenarda parası olan arkadaşlar şu 3 üne yatırım yapabilir. Lingard, Oxlade-Chamberlain, Mkhitaryan. ayın 25 in de oyun çoğu kişi için açılıcak yani yarın akşam kadro kurmaya başlarlar.bu 3 oyuncunun fiyatının 2x artacağını düşünüyorum, lingard şuan 4.9 5k dan giderken depoladım 5.6k şuan. chamberlain aralarında en ucuz olanı 3.8 4k dan bulunuyor, mkhitaryan 9.5 kdan gidiyor. en azından şimdi alıp yarın gündüz bile satabilirsiniz. 28 ine kadar bekleyeceğim için ben al sat yapmaya devam ediyorum.
  • Cryshal C kullanıcısına yanıt
    Bende gündüz 20k vardı bu 20kyı 3 tsne iniesta almıştım yatırım için düşündüm gündüz yükselmiyor riske gireyim dedim sbc yapmak içim kolları sıvadım karma uyruklar sbc yaptım. 20k tabi gitti. Ama nadir Mega paketten bana if lozano attı harcadığım 20k paketten çıkan diğer oyuncularla telafi ettim hemde if lozano yanıma kR olarak kaldı sonuçta 50k para oldu. Bu sbc ile kasma yöntemi haaaa dersen çok riskli bence riskli değil şu an para olmadığı için mecbur paketten iyi şeyler çıkmak zorunda ea bunu bildiği için paket şanslarını yükseltiyor başlarda diğer türlü hedefine sbc lerle paralel olRak tek bir oyuncu al onu sürekli ucuza al pahalıya sat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifa 19 Points alabiliyor muyuz companion üzerinden paket açmak için? Alabiliyorsak nasıl, yardım ricası ile :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MrAktacir

Fifa 19 Points alabiliyor muyuz companion üzerinden paket açmak için? Alabiliyorsak nasıl, yardım ricası ile :)
    hayır
  • lakers87 L kullanıcısına yanıt
    Anderson 8500
    Vardy 14250
    Sterling 19250
    Fabinho 14250
    Mkhtaryan 7500
    Dembele 12000
    Robertson 3700
    Bailly 7800
    Davnson Sanchez 9500
    Pereira 4100
    Ederson 11000

112k gibi bir rakam ediyor. Şuan toplansa 200 e yakın edecektir
  • Elimde ticaret için ayırdığım 16k yı eksik oyunculsrı almaya harcayacağım,sonra bu kadro oluşacak yarın geceye kadar. Sizce nasıl değişim gerekir mi? Baştan söyleyeyim konsept oyuncular için toplamda 16k var :) o yüzden önerilerde insaflı olun

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Hesaplar arasi aktarim mi yaptiniz ?
  • Milletin kadro çok iyi

• Allan yok ?

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin kardeşim 😂

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Allanin fiyati yuksek geldi,yetmedi :) nzonzi de fena durmadi bi kac mac boostlar alana kadar idare eder gibi sanki.

Bu arada yarin oyunu acinca sampiyiblar ligine ozel gelecek bi paket disinda bi paket gelir mi? Ya da coins falan

• squat battles da computer ın ayağından nasıl top alıyorsunuz, imkansız dokunamıyorım.

• Herkese tavsiyem 3 e 5 e bakmadan eldeki coinslerle oyuncu alın. Özellikle BPL'den. Yarın oyun çıkıyor, Avustralyadan biz öğle saatlerindeyken oyuna başlayacak o saatten itibaren oyuncu fiyatları uçmaya başlar. Yani bugun 5k ile alabileceğiniz oyuncu yarın 10k olabilir o yüzden oyuncu alın.
  • Bir problem mi var fut a giremiyorum. playstation store da hata veriyor.

• yaw ustabe biz delüx version alırız standart versiyona indirim yapıp para iadesi yaparlar
    biri hile yapar bizim hediyeleri keserler
    bide şimdi biz kaç ay önceden aldık oyunu 3-4 gündür spotcular coini ağlattı squat bile acılmış galiba bize inmiş oyuna geti sayım yazar
    bumu usta ADALET

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 37223723372437253726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.