Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 36353636363736383639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekirTemel

87 min son, defansa azpi yada baily sol beke de takviye şart

sana şöyle bira zdaha fantezi bir kadro önermem gerekirse defansı ake, de ligt 87 kaleyi if zoe yapabilirsin, sol beke de if tagliafico yaparsın, de geadan gelen para ile aurier alırsın if. hayırlı olsun.
    Cevap için tşkrler arkadaşım Son dün aldım 87 lik pek verim alamafım gibi şimdi 87 lik mane aldım bide 4321 taktiği için adamlara hangi komutları vermeliyim ve custom taktik ayarlarım ne olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan8

Cevap için tşkrler arkadaşım Son dün aldım 87 lik pek verim alamafım gibi şimdi 87 lik mane aldım bide 4321 taktiği için adamlara hangi komutları vermeliyim ve custom taktik ayarlarım ne olmalı

bilimsel bir açıklaması var mı bilmiyorum ama kesinlikle oyuncuya sadakat kazandırıp öyle yorum yapmalısın, o yeşil ışık bence oyuncuya çok şey katıyor, ilk aldığında tüm dikkatin ondan olduğu için ön yargı koyaibliyorsun ve oyuncu da sadakatsiz odluğu için gerçekten kötü bir gör
    ntü çizebiliyr ama 11. maç aslında iyiymiş dediğin oalbiliyor, son 5 skill ve foot özelliği ile bölgesinde ingilteede çok özel bir kart, manede iyi kart ama bilemedim, ben ileri uca, defans arkasına koş ve defansa press yap diyorum, orta sahada defansif oyuncuya ataklarda geri kal diğerlerine ise dokunmuyorum, beklere de ilk yarı hucuma katıl ikinci yarı defansta kal diyorum. custom taktiklerde ise press, hız, pas gibi önemli şeyleri 70 civarı yapıyorum diğer konular ise 50-65 arası oluyor, bir süredir ut a girmiyorum pro cluba sardık biz o yüzden aklımda kaldığı gibi yazdım belki işine yarar, iyi oyunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ultimate team'e bu sene merak saldım, Tr ligi kadrosu kurdum squad battles'da genellikle efsanevi modda çıkarıyorum maçlarımı elit 2'ye yaklaşmış olmam lazım derecede. Sorum şu squad battlesda efsanevi modda maçlarını çıkaran ben online modda Fifa 19 çıkana kadar division 3leri görür müyüm Tr ligi kadrosu nereye kadar idare eder?

Division 10da 4 maçımın hemen hemen tümü rakibin kaçmasıyla sonuçlandı kaçıncı kümeden sonra kıran kırana geçer maçlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 14 Temmuz 2018; 14:31:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.futhead.com/18/squads/3452347/

bu kadroya onerileriniz var mi acaba ? Aslinda memnunum ama sanki bir eksiklik var gibi.

• aylar sonra ps+ yaptım futa bi gireyim dedim dünya kupası modu falan varmış ona sardım normal futtaki kadromu satıp dünya kupasında kullanıcam ama takip etmedim epeydir bu mod yakın bi zamanda kapanacak mı boşuna coinleri feda etmeyelim
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Oyun son şakasını yaptı. Wc modundan açtığım 5k lık pack leri futta açarken bu süprizle karşılaştım

• Tek tuşu l2 gibi sadece onu kullanarak hücum edenleri nasıl savunmalıyız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hondo Ohnaka -- 15 Temmuz 2018; 15:47:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

aylar sonra ps+ yaptım futa bi gireyim dedim dünya kupası modu falan varmış ona sardım normal futtaki kadromu satıp dünya kupasında kullanıcam ama takip etmedim epeydir bu mod yakın bi zamanda kapanacak mı boşuna coinleri feda etmeyelim
    Hayır.Önceki oyunlarda ne ise buda aynı.
  • 500 k alınacaktır pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

Tek tuşu l2 gibi sadece onu kullanarak hücum edenleri nasıl savunmalıyız ?
    L2 oyunda fizik koymak veya sırt dayamak gibi bir şey. L2 basan hücum oyuncusu genelde kaleye sırtını döner ve o şekilde gol atması biraz zor olur. Bunu orta sahada çok yapıyorsa ikili sıkıştırma yaparak rakibin dengesini bozabilirsiniz

• Arkadaşlar kadrom bu şekilde sizce iyi bir kadro kurabilmiş miyim lukaku yerine 93 lük aguero önerirmisiniz ve salahtan istediğim performabsı alamafım bir türlü neden acaba gerçekten özelliklerini yansıtmıyormu oynayan varmı hiç salahla bide orta saha için roony yerine 87 lik sterling alsam daha iyi okurmu hızı bakımından ve sanki geriyle ileri üçlü arasında kopukluk var gibi pasları çok uzaktan atıyorlar yetişmiyor yada rakip giriyo araya sterlingle çözebilirmiyim bu kopukluğu acaba cevap yazarsanız sevinirim iyi oyunlar herkeze

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Hayır.Önceki oyunlarda ne ise buda aynı.

Alıntıları Göster
    Nasıl yazılır bulamadım burdan sormak istedim.Futties geliyor kaç ratingi adamlar almak lazım feci zarar ettim bu ec oyuncularından.. 200k var belki biraz duzeltiriz durumu.Bir yardim ederseniz çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanhty

Arkadaşlar kadrom bu şekilde sizce iyi bir kadro kurabilmiş miyim lukaku yerine 93 lük aguero önerirmisiniz ve salahtan istediğim performabsı alamafım bir türlü neden acaba gerçekten özelliklerini yansıtmıyormu oynayan varmı hiç salahla bide orta saha için roony yerine 87 lik sterling alsam daha iyi okurmu hızı bakımından ve sanki geriyle ileri üçlü arasında kopukluk var gibi pasları çok uzaktan atıyorlar yetişmiyor yada rakip giriyo araya sterlingle çözebilirmiyim bu kopukluğu acaba cevap yazarsanız sevinirim iyi oyunlar herkeze

Hiç mi bilgi sahibi yorum yapacak kimse yok form da

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanhty

Hiç mi bilgi sahibi yorum yapacak kimse yok form da

Alıntıları Göster
    Tots Mahrez'i deneyebilirsin.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Buda bugünün sürprizi. Yine gold pack ten

• elimde 1.2 m coins var. ilgilenenlere duyurulur.
  • Arkadaşlar fifa 18 companion uygulaması üzerinden kaleci courtois yı aldım 33000 jeton a ama oyuncu yok. Ne oldu anlamadım. Jetonum da gitti. Ne olmuş olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Arkadaşlar fifa 18 companion uygulaması üzerinden kaleci courtois yı aldım 33000 jeton a ama oyuncu yok. Ne oldu anlamadım. Jetonum da gitti. Ne olmuş olabilir?
    Ana sayfasinda atanmayi bekleyenler kismindadir unassigned items falan.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Dediğin kısımda da gözükmüyordu. Kalktım PlayStation ı açtım bunun için yeni öğeler kısımında gözüktü. Ayrıca keşke almasaymışım. Daha ilk maçında hatasından 2 gol yedim. acayip soğudum adamdan. Perin daha iyiydi vallahi.

arkadaşlar belki yukarıda açıklaması yapılmıştır ama meşguliyetimden çok inceleyemedim.

‘’Üzgünüz fakat fifa 18 ultimate team ile bağlantı kurulurken bir hata oluştu. Fifa 18 menüsüne geri dönülecektir.’’

Böyle bir hata alıyoruz. Dün fut draft oynarken hata vermiş oyun galiba kadro güncellemesi gibi birşey yapmayı denemiş o zamandır ultimate teame girmiyor hesabımdan. Başka hesaptan girmeyi denedim oldu. Ps4 güncel fifa güncel bunlara ben baktım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Petrov26 -- 17 Temmuz 2018; 15:38:19 >

• 
Sayfa: önceki 36353636363736383639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.