Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: balkan82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
172.537
Cevap
786
Favori
6.095.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 35793580358135823583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

dostlar rf ye sif 91 rw dybala mı yoksa 91 lik salahmı ? kararsız kaldım maç içi 4231 kanatlı sistemi yada 41212 cm li olan oynuyorum
  • şu kadroyu kurmayı düşünüyorum

https://www.futbin.com//18/squad/5308283
  • Bence 92 lik LW dybala al hem daha iyi hem daha ucuz. 4-1-2-1-2 donuyorsan Cam a Dybala efsane olur. Ancak italya totslar gelecek dybala degeri dusecektir acelen yoksa biraz bekle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bence 92 lik LW dybala al hem daha iyi hem daha ucuz. 4-1-2-1-2 donuyorsan Cam a Dybala efsane olur. Ancak italya totslar gelecek dybala degeri dusecektir acelen yoksa biraz bekle.
    italya tots ne zaman gelecek?
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Bu cuma

• quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Bu cuma
    o zaman diğer liglerin fiyatlarını da düşürür diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

iyigünler arkadaşlar...geçen hafta toplamda 50adet liverpool ve real madrid oyuncusu topladım bir hayli ucuza...şuanda en kötüsü 1800e gidiyo...akşam bi süpriz yaşarmıyım yoksa garanti olsun deyip şimdimi satiyim?
    Hocam mecbur sbc gelecek, başka büyük karşılaşma kalmadı :) Dev ligler bitti zaten, herkesin gözü orada ve fifa bunu es geçemez.
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Öyle oluyor zaten. Bu hafta almanlar geldi diğerleri düştü almanya ligi arttı. Hele garanti sbc gelince daha da artıyor gelen lig.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1bahaneyok kullanıcısına yanıt
    willian upgrade edilebilir ptg willian ile. sag bek peres ile ben oynayamiyordum onu da dani alves poty ile upgrade edebilirsiniz

• erenmemo kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam saolun yardımınız için

• marega gorevini 2 portekiz ligi oyuncusu ile yapin daha kolay oluyor ben basta tek oynadim zor oldu belli bi oyuncuya gol attirmak kolay degil birde rakiplerin cok iyi hem o adama attircaksin hemde kazancaksin martins ve brahimi aldim ikili yan yana daha kolay oldu golu attirdan sonra hemen normal kadromdaki 2 adami geri koyuyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan8

Arkadaşlar bu akşam almanya sbc geliyor değilmi geçen gregoritsch çıkmıştı akşam onu kullanırom artık bu gelebilecek en kötü oyuncuydu bence inş akşam reus yada goretzka gelir 😀

8 de geliyor, bana da 91 lik kaleci geldi, bunda bari ele avuca gelecek bir şey verse iyi olur diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Tots Firmino ya geçebilirsin inanılmaz adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Sende böyle video yapsana cicim

Alıntıları Göster
    biraz uzun olur yaw hem kayıt almamıştım
  • Sudafed kullanıcısına yanıt
    Peki if jesusmu yoksa if firminomu iyidir birde fernandinho if önerirmisiniz

Fred yerine mutlaka Talisca (MOTM)
    Sağ bek peres yerine Leo Matos (TOTGS)
    Maicon (totgs) gelecek Naldo ile değiştirebilirsin, Sonra da gelip teşekkür edebilirsin. :)
  • Doğru mu yaptım bilmiyorum ama Dele Alli tots'u Bundesliga tots sbc 'si için feda ettim gitti:)

• grkn.bzn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Doğru mu yaptım bilmiyorum ama Dele Alli tots'u Bundesliga tots sbc 'si için feda ettim gitti:)
    Yok artık!
  • 
Sayfa: önceki 35793580358135823583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.