Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.616
Cevap
786
Favori
6.097.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 30343035303630373038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hondaci_cbr

Beyler piyasa düşücek dendi bütün oyuncuları sattık bekliyoruz ama değişim yok biraz daha bekleyelim mi yoksa yükselmeden alalım mı? Bilgisi olan var mı?

düşmüyor çok ciddi , ea artık müdehale ediyor
  • BPL de kaleye begovic mi llooris mi önerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uA060 kullanıcısına yanıt
    Bence ikisi de değil. Begovic ile çoğu maçın ziyan olur, keza Lloris'te uzaktan atılan şutlarda çok zayıf fakat yan toplarda çok iyi işler çıkarıyor. Bu soruyu sorduğuna göre De Gea'ya bütçenin yetmediğini varsayıyorum. Bu durumda Chelsea'nin kalecisi Kurtua'yı alabilirsin (orijinal adını yazınca forumda gözükmüyor, sebebi ne bilmiyorum).
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Beyler piyasa düşücek dendi bütün oyuncuları sattık bekliyoruz ama değişim yok biraz daha bekleyelim mi yoksa yükselmeden alalım mı? Bilgisi olan var mı?

düşmüyor çok ciddi , ea artık müdehale ediyor

çok saçma ya.

ea satın alıp pahalıdan mı koyuyor pazara nasıl müdahale ediyor oyun zevkimizin içine ediyor.

500k para var kadro topluyorum diyorum bu paranın hakkı bu değil...
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Satılabilir TOTW SBC + Satılamaz TOTW 17 SBC + 12 Saatlik TOTY SBC + Lig Yükseltmeleri SBC + Yarında Güzel bir İCON SBC gelir Piyasa düşmez. Bu şekilde piyasanın düşmesi engelleniyor.
  • Arkadaslar 850k var petit görevine kaç coins gider platform pc.

• quote:

Orijinalden alıntı: frd34

Satılabilir TOTW SBC + Satılamaz TOTW 17 SBC + 12 Saatlik TOTY SBC + Lig Yükseltmeleri SBC + Yarında Güzel bir İCON SBC gelir Piyasa düşmez. Bu şekilde piyasanın düşmesi engelleniyor.

mantıklı. piyasada topcu kalmıyor scbler yüzünden.
  • Ronaldo mu vieirayı mı alayım, sizce hangisi daha çok katkı yapar oyuna

• hondaci_cbr kullanıcısına yanıt
    Bence düşmeyecek icon görevleri yüzünden yüksek raiting isteyen görevlerde herzaman talep olduğu için satış oluyor adamlar satıldığı için kimse fiyatta indirim yapmıyor hatta zam yapıyorlar.

• reverse.angle kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam malesef de gea için fakirim :D kurtuayı hiç denemedim edersonun ifini kullanıyodum saçma sapan goller yedi sattım direk

• biz türkler kadar zorba adamlar görmedim ben. pcde oynuyorum ne zaman türkle oynasam ve kazansam adam hemen maçtan sonra ekliyor aklın sıra küfredecek. şu oyunda bile zorbalık peşindesiniz oynadık bitti gitti beni niye ekliyorsunuz kardeşim.
  • uA060 kullanıcısına yanıt
    lloris
  • extrabator E kullanıcısına yanıt
    futbin 1.09 m gösteriyor
  • quote:

Hocam büyük ihtimal yarın 1 adet 3 ikon isteyen yüksek 1 ader tek ikon isteyen ortalama ve ikon istemeyen ( jayjayokocha) sbc geleceğini okuyorum günlerdir twitter'da. Ve piyasa düşmesin diye Ea salacak bunları. Benimde şirketim olsa bende böyle yapardım. Adamlar mantıklı çalışıyor. Kim olsa millet oynasın düştükten kadro kadro kurşun herkes mutlu olsun istemez. Nasılsa bu oyunu aldı mecburen oynayacak nasıl para kazanırım odaklı. Bizim açımızdan kötü tabi. Ama şirket olarak adamlar süper bir pazarlama yapıyor. Kimseye ticaret yaptırmıyor. Ben bundan sonra bozmayacagim yavaş yavaş kasıp 2-3 oyuncu ekleyeceğim kadromu kurdum. BPL 'den kurtuldum.

Hepinize ( daha tam kadro oturtamayan yada BPL olduğu için habire Upgrade alan oyunculu ligde oynayıp kadro bozmak zorunda kalanlara) sabur ve iyi oyunlar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbahadiraydin -- 17 Ocak 2018; 12:33:35 >

• Firma ve oyuncular daha çok coins kazanmak/harcatmak uğruna piyasayı uçuruyor. Haliyle bir noktada bu kadar tantaya gireceğime kart alırım diyorsun ve paketlere yöneliyorsun, oyunun genel mantığı bu şekilde işliyor. Zaten diğer türlü paketler cazip gelmez. Diğer yandan paketlerden doğru düzgün oyuncu gelmiyor, 50 pakette 1 2 oyuncu sizi kurtarıyor gerisini satmak için uğraşıyoruz.

Oyun cebinizdeki coinsi hızlı bitirmenizi sağlıyor, tekrar aynı coinsi kazanmak zor gelince hadi satın alsana demeye getiriyor :) Her türlü EA'nın kasası kazanıyor beyler, doğrudan yada dolaylı hepimiz kazandırıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Profil mesaj uyumu

• hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Çokmuş adam zaten 1.2m belki diyeceksin gorev paketlerinden iyi adamlar çıkar diye 1 gun önce hernandez görevini yaptım okadar paket içinde gelen en iyi oyuncu williandi diğerleri 81lik 82lik adamlardi.hatta onun haricinde 10tane daha saglam paket açtım onlardada çöpoğlu çöpler geldi şimdi kararsız kaldim yapsammi yapmasammi.

• Arkadaslar benim ticarete fln ugrasacak vaktim yok normal oynuyorum iconum vs yok 2-3 tane ucuz if oyuncum fln var.

div. 2 den 4 e dustum ztn neden karsima full ikon mavili yesilli cicili bicili kadrolar geliyor ? Dun bu harry kane in 91 lik karti geldi adam benden kotu oynuyor ceza sahasina 10 metre yaklasammadan dumduz vura vura 3 gol atti 2 kane 1 fabregasla.

Hani momentum fln da olmuyo niye bitane normal kadro gelmiyo ? Hayir benim gibi bazen zevkine besiktas ve tsl kadrolariyla oynayan adami birak serie a fransa fln bile gelmiyo. Paso BPL bi tane altin rengi adam goremiyom nerdeyse en vasat oyuncu kadroda suarezdi.

Istiyorum ki dengim kadrolar gelsin kotude gelmesin ben tam cekismeli mac istiyorum ama bu sekilde haksizlik artik. Kim daha yetenekli derden bilcez ? benim kadro 100 k max adamin kadro 12 milyon fln. Bide top ceviriyo son dakkalarda.

Millet gibi full gumus kadro mu kurayim momentim icin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursunnkalem

Ronaldo mu vieirayı mı alayım, sizce hangisi daha çok katkı yapar oyuna

Ronaldo tabiki viera kadro tamamlarken alırnır

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Arkadaslar benim ticarete fln ugrasacak vaktim yok normal oynuyorum iconum vs yok 2-3 tane ucuz if oyuncum fln var.

div. 2 den 4 e dustum ztn neden karsima full ikon mavili yesilli cicili bicili kadrolar geliyor ? Dun bu harry kane in 91 lik karti geldi adam benden kotu oynuyor ceza sahasina 10 metre yaklasammadan dumduz vura vura 3 gol atti 2 kane 1 fabregasla.

Hani momentum fln da olmuyo niye bitane normal kadro gelmiyo ? Hayir benim gibi bazen zevkine besiktas ve tsl kadrolariyla oynayan adami birak serie a fransa fln bile gelmiyo. Paso BPL bi tane altin rengi adam goremiyom nerdeyse en vasat oyuncu kadroda suarezdi.

Istiyorum ki dengim kadrolar gelsin kotude gelmesin ben tam cekismeli mac istiyorum ama bu sekilde haksizlik artik. Kim daha yetenekli derden bilcez ? benim kadro 100 k max adamin kadro 12 milyon fln. Bide top ceviriyo son dakkalarda.

Millet gibi full gumus kadro mu kurayim momentim icin ?

Bütçen ne kadar? Ona göre sana öneririm gümüş bir kadro. Hagi yerine Yusuf'u koy oyna Başka lig istersende fikirlerimi söyleyebilirim. Hatta çok iyi oynamıyorum kalbu üstü oyuncuyum diyorsan ( ben pek Online beceremiyorum) psn:mbahadiraydin . Ekle hocam kur kadronu online oldukça yaparız. Bende böyle gümüş bronze'larla keyif alan kişileri ekleyip dostluk sezonu gibi yapıyoruz maçları zevkli geçiyor.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 
Sayfa: önceki 30343035303630373038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.