Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26102611261226132614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    senle şuan birebir aynı durumdayım kardeşim 75 galibiyet var 22 galibiyete elite 3 olucam geçen ay seçkin 2 yi 1 maçla kaçırıp bayaa üzülmüştüm elite 3 pack indende aylıkta en iyi icardi çıkmıştı bu ay inşallah güzel bi aylık açarızda kadroya monte edebiliriz herkese şimdiden wl de bolşans
  • henry, hagi, ferdinand
  • Bu görevleri yan hedapdan da yapmak istiyorum da arkadaşlar aktarımı nasıl yaparız yapan var mı 😄

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hagi hedefimde. Gelirse kesin yaparım :) Beyler paket açma işinde telefondan mı yoksa makinadan mı yapıyorsunuz? Şans olarak hangisi daha ağır basıyor sizde? Ben telefondan yaptığımda daha şanslı oluyorum her nedense
  • WLde girince 18-22 galibiyet alıyorum ama turnuva elemelerini geçeceğim diye canım çıkıyor bu nasıl bir dengesizlik anlamadım.

• Bu WL ye bi türlü giremiyorum hep finale kadar geliyorum finalde noluyorsa takım saçmalıyor kaybediyorum kafayı yedirtti artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ozyun86

Hagi hedefimde. Gelirse kesin yaparım :) Beyler paket açma işinde telefondan mı yoksa makinadan mı yapıyorsunuz? Şans olarak hangisi daha ağır basıyor sizde? Ben telefondan yaptığımda daha şanslı oluyorum her nedense

Önceden duymuştum mobilden paket açıldığını fakat şans faktörüne etki edeceğini pek düşünmemiştim.Var mı acaba öyle bir durum. :) Ve nasıl oluyor mobilden paket açma işi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

WLde girince 18-22 galibiyet alıyorum ama turnuva elemelerini geçeceğim diye canım çıkıyor bu nasıl bir dengesizlik anlamadım.

18-22 Win alınca zaten otomatik katılım veriyor, sonra tekrar neden uğraşıyorsunuz ki ?
  • Div 1 e çık daha kolay

• Henuz piyasada bulunmayan 91'lik Hagi kartinin 1.1 milyona alinip, 1.5 milyona satildigi konusuluyor. Muhtemelen ea insider bilgilerle.

Aksama icon sbc'si gelir umuduyla galatasaray, brescia ve romen futbolcu toplayacagim biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG_jr

quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

WLde girince 18-22 galibiyet alıyorum ama turnuva elemelerini geçeceğim diye canım çıkıyor bu nasıl bir dengesizlik anlamadım.

18-22 Win alınca zaten otomatik katılım veriyor, sonra tekrar neden uğraşıyorsunuz ki ?

18 aldım 2 onceki hafta vermedi hocam. 22 alınca vermisti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 23 Kasım 2017; 10:47:3 >
  • beyler selam. bazı youtuberlar iki-üç-dört hesap fln var diyorlar. bunu nasıl yapıyolar ? atıyorum 5 tane psn hesabı alıp her birine fifa 18 mi alıyolar yoksa tek bir psn hesabında 4-5 tane fifa hesabı mı açıyolar ? bilmediğimden soruyorum ve nasıl yapılıyor biri biliyorsa bana da anlatabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

Div 1 e çık daha kolay

Fifa 13 14te 2 defa div 1 title almama rağmen bu oyunda div4 üstünü göremedim rakipler hep zor geliyor.

• Bu fifa inform konusunda yine eski cimriliğine geri dönmüş. Icardinin 2.informunun 1.informuna göre farkı +1 hız +1 şut +3 dribling +3 fizik. Ya tamam şutu zaten yüksek +1 e eyvallah ama kardeşim bari hızını ve driblingini yükseltseniz ya. 80 hız iken 81 olmuş bu kimin ilgisini çeker ki? Icardinin zaten normal kartının bile hızının 84, driblinginin 83 felan olması lazım. Geçen yıl oyuncular iyi upgrade alırlardı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

bu arada reddit’te akşama prime henry gelebilir diyorlar sizce kim gelir ? burdanda bi arkadaş lev yashin gelecek diyordu

Reddit'te hangi başlığı takip ediyorsunuz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

beyler selam. bazı youtuberlar iki-üç-dört hesap fln var diyorlar. bunu nasıl yapıyolar ? atıyorum 5 tane psn hesabı alıp her birine fifa 18 mi alıyolar yoksa tek bir psn hesabında 4-5 tane fifa hesabı mı açıyolar ? bilmediğimden soruyorum ve nasıl yapılıyor biri biliyorsa bana da anlatabilir mi ?

Oyun kutulu ise ayrı psn hesapları açılabilir.

Oyun dijital ise primary hesap ise ana hesap olarak etkinleştirilir. Secondary ise DS4 yöntemi ile yine farklı hesaba geçiş yapılabilir.

Primary Secondary veya DS4 yöntemlerinin ne olduğunu forumda bulabilirsiniz.
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    stp pozisyonunda azpilicueta'yı denemenizi öneririm. ben baily ile onu kullanıyorum çok memnun kaldım.

bu arada bpl için kaleci önerir misin? (de gea dışında)

• Modality kullanıcısına yanıt
    Farkı yok hocam makinadan. Telefon uygulamasından bihaber misiniz bilmem ama Fut mobil uygulamasından gün içinde zaten yapılıyor işlemler. Oradan da kart alıp satabilirsiniz. Sbc yapabilirsiniz. Paket de açabilirsiniz. Valla bugüne kadar makinadan açtığımda en iyi adam 84'lük Bailly. Mobilden açtıklarımda 87 Verratti ve bir haftanın takımından bir eleman çıkmıştı.
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Lloris fiyatı dip yapmışken al derim. her hafta paketlerden illaki kaleci poziyon antraman kartı çıkar. Antreaman kartını kullan önemli gördüğün maçlarda. Yada WL 'de nasıl oluyor bilmiyorum ama bence DeGea'dan sonra oyunda ki en iyi kaleci. Azpi çok düşündüm ama ıf olanı efsane ama Nif kartı biraz güçsüz fizik olarak. Hızlı oyuncu ama benim bekler zaten hızlı Baily zaten tartışmasız çok iyi. Ama belki yarın yedeklere alırım dönüşümlü kullanabilirim. Paketler açıldıkça belkide içlerinden çıkar şuan yedeklerde Van Dijk var Monalas var defans olarak.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Arkadaşlar hesabımı telefon programına uyguladım ancak böyle bir hata alıyorum bilen varmı

• 
Sayfa: önceki 26102611261226132614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.