Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mavidensonra Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
172.516
Cevap
785
Favori
6.094.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 25962597259825992600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende calcio a oynuyorum. Sag bek olayini bir türlü cozemedim. Oraya zanetti alacagim biraz biriktirip. Ondan sonra tek eksik naingolan kalacak muhtemelen. Kadro şuan bu sekilde

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enabest

Naingolan gerçekten efsane, tavsiye ederim.

Dediğiniz kadar var gerçekten naingolan ama hamsik den memnun kalamadım nedense

• fatii_32 kullanıcısına yanıt
    Stoperde Rüdiger-Sokratis ikilisini kullanıyorum genelde. Mustafi ve Ömer Toprak yedek. Rüdiger zaten çok iyi. Sokratis yerine Boatenfg hedefimde yakında. Sokratis'in kornerden attığı kafa golü 10'dan fazla. O yüzden ondan da vazgeçemiyorum:) Sol bek Alaba söylemeye gerek yok. Sağ'da ise Piszcek ve Kimmich dönüşümlü kullanıyorum. Valla ben memnunum Alman kadrosundan. Sadece forvet sorun. Orda da en iyi Aubameyang. Kimyaya bakmaksızın Vardy ve Jesus da oynatıyorum mecburen. Çok fark etmiyor gibi. Memnunum onlardan da şahsen.

• xano22 X kullanıcısına yanıt
    Banada 2 veya 3 hafta önce 500 points geldi nerden geldi?neden geldi bilmiyorum.burayada sordum kimse cvp vermedi.bende paket açıp kullandım.keske bidaha gelse tekrar acsam

• ozyun86 O kullanıcısına yanıt
    Ben de de defans sorun alaba ve boateng benim de hedefim de Sokratis gerçekten iyi forvet de werner aubameyang dan da memnunun şuan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aguero-Hazard-Kante süper olmuş. Daha yeni oynamaya başladım. İtalyanlardan sonra prime seviyeye geçtik hissediyorum.
  • ersind3 kullanıcısına yanıt
    Benimde böyle if lichtsteiner var bekte kesici kartıyla bayagı iş görüyor

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Beyler olmuyor ya. Fut championsa giremiyorum. Sezonda 6-7 galibyet üst üste alabiliyoken fut champions elemesinde ilk maçı bile önde olmama rağmen kazanamıyorum. Bana bir akıl verin

• sizce boateng-vidal-alaba mı , manolas-naingollan-alex sandro mu daha iyi 4-3-2-1 in sol alt tarafı için
  • byrock6 B kullanıcısına yanıt
    Boateng Vidal alaba

• Özel taktiklerdeki pres ve agresiflik değerleriniz neler?
  • Bu hafta bugün itibarıyla fiyatların kademeli düşmesi beklenirken yükselmeye başladı. Bence EA el atıyor bu işe. Fiyatların düşmesine izin vermiyor bir şekilde müdahale edip

• cankurt21 kullanıcısına yanıt
    Aşırı atak saldırgan oynamayın defans oyuncularıyla saldırmayın paldır kültür gol atmak değil gol yememek odaklı oynayın sakin paslaşarak. Ayrıca taktiğiniz nedir bilmiyorum defans 4 lü ise sağ sol bekleri atağa çıkarken defansta kal komutu verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceokapo -- 20 Kasım 2017; 23:51:46 >
  • ceokapo kullanıcısına yanıt
    4-1-4-1 oynuyorum hocam. Tamamdır bi de sakin kalarak deneyelim

• Böyle bi oyunda sakin kalmak sabırlı olmak ne kadar kolay tartısılır.. ben 4-3-3 (2) dizilişiyle oynuyorum daha atak sizinkinden ama dediğim gibi defans bekleri ve ön libero atakta defansta kal talimatıyla geride adam bırakmak ilerde top kaptırınca gerisini bi nebze rahatlatıyor

• Pazar düşecek dedikçe artmaya başladı alişveriş yapsak mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceokapo

Böyle bi oyunda sakin kalmak sabırlı olmak ne kadar kolay tartısılır.. ben 4-3-3 (2) dizilişiyle oynuyorum daha atak sizinkinden ama dediğim gibi defans bekleri ve ön libero atakta defansta kal talimatıyla geride adam bırakmak ilerde top kaptırınca gerisini bi nebze rahatlatıyor

Pres ve agresiflik değerleri de önemli, dar alanda pas oyunu yaparak oynuyorum. Özel taktiklerden pek anlamam var mı tavsiyen?
  • Özel taktiklerden anlayan arkadaşlar kadroma özel taktik yapar mısınız?

https://www.futbin.com//18/squad/1607113
  • bir çılgınlık yapıp süper lig kadrosu kurdum. anderson talisca'nın siyah kartını ST pozisyonda oynatıyorum, yok böyle bir şey her vurduğu gol oluyor nerdeyse ayrıca kafa toplarında da çok iyi.

gel gelelim gerisi çöp... belki wagner love'ın da siyah kartı iş görüyor diyebilirim...

dağıtıp ingiltere kurmayı düşünüyorum, bakalım.

aklımda bir kaç şey var da şu vize sınavlarının bitmesini bekliyorum.

• Oluyo yavaş yavaş oluyo

• 
Sayfa: önceki 25962597259825992600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.