Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 25792580258125822583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de almanya kadrosu kuracağım. Memnun musun hocam ? Bide takımın nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yeminle kendimi dunya savaslarindaki Almanya gibi hissediyorum. Almanya kadrom var rakipler hep BPL kadrosu

Martial jesus sane gormekten biktim ispanya kadrosu gorsem kendi kaleme gol aticam

hocam bende vardı bugün sattım bütün ispanyayı, demekki insanların bir bildiği varki ispanya kurmuyorlar dedim. zararın neresinden dönersem kardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Ben de almanya kadrosu kuracağım. Memnun musun hocam ? Bide takımın nasıl ?

Leno - Sif kimmich - sokratis - toprak - brosinski - vidal - keita - goretzka - rodriguez - if aranguiz - lewandowski

4-2-3-1 oynuyorum

Valla memnunum da hep Bpl gelince benim kanatlar yavas kaliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fut oynamaya başladım coins kasmak için öneriniz ne para biriktirmek baya zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeonist

Black Friday mevzusunu merak edenler için bir kaç bilgi vermek isterim. FIFA marketi özelinde Black Friday'e girdik aslında. Bu pazar/pazartesi WL bitişiyle beraber en düşük fiyatları görürüz. Ayın 24'ünde yani Black Friday başladığında fiyatlar düşmeyecek tam aksine kademeli olarak artacak ve bir hafta sonrasında en pahalı noktaya gelecek. Geçen seneki senaryo şu şekildeydi:

Pogba BF günü 468k, 5 gün öncesinde 440k, BF'den 1 hafta sonra 580k

Messi BF günü 713k, 5 gün öncesinde 677k, BF'den 1 hafta sonra 820k

Sergio Ramos BF günü 100k, 5 gün öncesinde 88k, BF'den 1 hafta sonra 115k

IF Kante BF günü 199k, 5 gün öncesinde 167k, BF'den 1 hafta sonra 264k

Boateng BF günü 170k, 5 gün öncesinde 156k, BF'den 1 hafta sonra 195k

Tahminen söylüyorum. Nainggolan bf öncesi 185lere alınabilir.
    BF sonrası minimum 235-240 olur.
    50k kar. %20. Belki çok iyi değil ama bilinmezlik içindeyken tercih edilebilir sanki

• RapX kullanıcısına yanıt
    Yazına ek olarak şmaykıl görevini yaptım 400-500 k param gitti...yediği golleri koysam kimse yapmaz şmaykil görevini yapmasında uzak durun...yabancı sitelerdende çok şikayet varmış dedi bir forum üyesi arkadaş...bin pişman oldum 92 reflex 92 pozisyon alma vs hikâye...yassin diye 96 lik bir arkadaş varmis onun görevinde icon isteyecekmis artık o görevi 4 gözle bekliyorum şimi'yi satmak için

• wl başlayalı 8 saat olmuş daha kimse momentumdan bahsetmemiş hayırdır herkes 10da 10 falan gidiyor heralde.Birde haftasonları sb ile wl olmuyor zorlamaya gerek yok ps başından hiç kalkmadan oynamak gerek ikisini yürütebilmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rimnir -- 17 Kasım 2017; 18:19:46 >
  • Çok acayip şeyler olmazsa eğer evet 40-50k oynar. Geçen seneden Vidal denk bir örnek olur buna. 20 kasımda PS4'te 125k'ya, XB1'da 95k'ya düşmüş, 10 gün sonra PS4'te 177k'ya, XB1'da 135k'ya yükselmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeonist -- 17 Kasım 2017; 18:24:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: pasa_eren

Black Friday için hiçbir şey olmayacak herhalde markette boşa beklentiye girdik

Daha 1 hafta var ?

anaa hakikaten 24'üydü ben bu cuma sandım
  • Arkadaşlar wl katıldım ama kalan maç 25 yazıyor bu wl 40 maç değil miydi pc de oynuyorum

• loopusait kullanıcısına yanıt
    https://help.ea.com/en-us/help/fifa/fifa-18/online-ports-for-fifa-18/

Burda port ayrlari mevcut. Modeminizde portlarin nasil acildigina youtube dan bakbilirsiniz

• enabest E kullanıcısına yanıt
    Benim baglanti sorunuma cozum olmadi bu portlar hala ayni 2 dis geliyor rakipler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

Arkadaşlar wl katıldım ama kalan maç 25 yazıyor bu wl 40 maç değil miydi pc de oynuyorum

Pc de 25 maç.

• Vay be bu sefer de Hero Mane geldi upgrade'den.
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    PS4 acilip kapandiginda ip bazen degisiyor. O ip yi elle tekrar ayarlayip portta girdiginiz ip olarak duzeltirseniz problem cozulur muhtemelen.

O konuda youtube da epey video var bir goz atin derim

• Monaco sbc sinden alex sandro geldi kullanan arkadaşlar var mı italya ligi oynuyorum sol bek de lukaku var ondan da baya memnunum satsam mı kullansam mı bilemedim forvete mertens istiyodum higuainin yanına satıp onu da alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergen

Monaco sbc sinden alex sandro geldi kullanan arkadaşlar var mı italya ligi oynuyorum sol bek de lukaku var ondan da baya memnunum satsam mı kullansam mı bilemedim forvete mertens istiyodum higuainin yanına satıp onu da alabilirim.

iconlar dahil oyunun en iyi sol beki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 17 Kasım 2017; 19:28:40 >
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Yeniyim hocam sbc ne

• Çok kararsız bıraktınız beni onu feda edip nainggolan da zorlayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergen

Monaco sbc sinden alex sandro geldi kullanan arkadaşlar var mı italya ligi oynuyorum sol bek de lukaku var ondan da baya memnunum satsam mı kullansam mı bilemedim forvete mertens istiyodum higuainin yanına satıp onu da alabilirim.

iconlar dahil oyunun en iyi sol beki .

Yavaşşş!
  • 
Sayfa: önceki 25792580258125822583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.