Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.506
Cevap
785
Favori
6.094.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25782579258025812582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paket şans işi tamamen banada en iyi aduriz çıktı 15e yakın pack açtım sadece bu hafta. Squad battledan iki üç hafta önce kimmich çıkmıştı 86 tamamen şans işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naletcix

muhtemelen eski pesçilerdensin. alıştık 2013 öncesi x+r1 ile defans yapmaya şuan taktiksel savunma yapamıyorum ben de. görüyorum rakip nereye nasıl pas verecek ama diğer adamı çekip o bölgeye götüremiyorum işte. beyin hem top takibi hem oyuncu takibi yapmaya kapatmış kendisini. alışkanlık bırakılmıyor.

• ozyun86 O kullanıcısına yanıt
    Bu yöntemi hiç duymamıştım. Araştıracağım, paylaşım için teşekkürler.

Buna ilaveten EA'in sitesindeki DNS ayarlarını yapın arkadaşlar. Ben bunları yaparak 2-3 diş olan eleme ve WL bağlantımı 4 dişe çıkardım. Gerçekten işe yarıyormuş.
  • Sane süper kart olmuş yapmamak için zor tutuyorum kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Sane süper kart olmuş yapmamak için zor tutuyorum kendimi

Bir kanat oyuncusu için değer mi bilemiyorum, pace değerinde değişiklik yok, şutları ve pasları iyileştirilmiş, coinsi bol olan için güzel de kısıtlı olan arkadaşlara tavsiyem değmez.
  • Fefe F kullanıcısına yanıt
    Normalide var If.de her ikisini de kullandım ama IF daha farklı daha iyi.
  • arkadaslar yeni icon sbcleri ne zaman gelir bileniniz var mı? bir de takip edebileceğimiz fifa ile alakalı hangi yabancı forumlar var söyleyebilir misiniz?
  • 6 rakipten 8 tanesinde BpL var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orası öyle hocam. Can yakar ama bu hissediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

6 rakipten 8 tanesinde BpL var

10unda da 4-1-2-1-2

• İf ghoulam manolas sokratis piszcek var defte araya her atılan top geçiyo sizce def kötümü o kadar

• Black Friday için hiçbir şey olmayacak herhalde markette boşa beklentiye girdik

• enabest E kullanıcısına yanıt
    dnsleri yazar mısın ? yada ea daki linki atar mısın ?
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    büyük bir ülkenin takımı gelecek bu sefer diyorlar ama bakalım. bende merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_eren

Black Friday için hiçbir şey olmayacak herhalde markette boşa beklentiye girdik

Daha 1 hafta var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fefe

Otw olarak, Aurier'e yatırım yapılır mı sizce beyler ?

Ben normaliyle gayet memnunum ama ligdeki performansını takip edemiyorum. Bilgisi olan var mı ?

Toplu almayacaksan bir oyuncu alip kadrondada oynatacaksan al ama sag bekten yatirim olmaz sag bekinde asist veya gol atip haftanin kadrosuna girmesi tamamen sans

• Eriksenin fiyatı neden bu kadar düştü? 240'a aldığım adam şu an 90 civarında geziyor şaka gibi. Aynı düşüş De Bruyne ve Hazardda yok mesela. Bir de Agüero almayı düşünüyorum fakat aynı fiyata Icon tavsiye ediyor musunuz? Agüero oynayan memnun mu? De Bruyne'un önünde oynatacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozyun86

Kaleci Neuer'i kullanıp da memnun kalmayan var mı beyler? Fahrmann vardı uzun süredir kalede. Artık Neuer alayım dedim ama oynadığım son maçlarda çok garip goller yiyor gibime geliyor. Kafasının dibinden geçen topa saçma sapan zıplıyor golü yiyor. Fahrmann 84 ov ama daha etkiliydi gibi. Kart falan basmak çözüm olur mu bilemedim

Reddit bugün bir konuda gördüm; "Neuer 60lık oyuncu gibi oyunda" yazmış eleman. Tabi ben Neuer'le hiç oynamadım bir şey diyemeyeceğim.
  • Yeminle kendimi dunya savaslarindaki Almanya gibi hissediyorum. Almanya kadrom var rakipler hep BPL kadrosu

Martial jesus sane gormekten biktim ispanya kadrosu gorsem kendi kaleme gol aticam

• Black Friday mevzusunu merak edenler için bir kaç bilgi vermek isterim. FIFA marketi özelinde Black Friday'e girdik aslında. Bu pazar/pazartesi WL bitişiyle beraber en düşük fiyatları görürüz. Ayın 24'ünde yani Black Friday başladığında fiyatlar düşmeyecek tam aksine kademeli olarak artacak ve bir hafta sonrasında en pahalı noktaya gelecek. Geçen seneki senaryo şu şekildeydi:

Pogba BF günü 468k, 5 gün öncesinde 440k, BF'den 1 hafta sonra 580k

Messi BF günü 713k, 5 gün öncesinde 677k, BF'den 1 hafta sonra 820k

Sergio Ramos BF günü 100k, 5 gün öncesinde 88k, BF'den 1 hafta sonra 115k

IF Kante BF günü 199k, 5 gün öncesinde 167k, BF'den 1 hafta sonra 264k

Boateng BF günü 170k, 5 gün öncesinde 156k, BF'den 1 hafta sonra 195k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeonist -- 17 Kasım 2017; 17:40:26 >
  • 
Sayfa: önceki 25782579258025812582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.