Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25742575257625772578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pogba yı kullanıyorum hocam adam sahanın her yerine ayak basıyor
    Oyunda varlığını hissediyorsunuz biraz hantal ama boy, fizik şut pas herşey var adamda
    Ben memnunum kısacası, kadrom aşağıda oyun içinde fabinho ile yer değiştiriyorum genelde

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulocanxxx -- 17 Kasım 2017; 2:13:57 >
  • wc otw rodrigo

....................................

özel kart statüsünde değil wc otw leri, o yüzden aratırken fiyat daraltmasıyla bulun

günümüz 4-4-2 sini çok iyi uyarlayan bir takım valencia

zaza çok formda

rodrigo çok formda

ben rodrigodan birşeyler bekliyorum, totw olacaktır

23 bandında teklifle toplanabilinir

orta vade yatırımdır , çok risklidir

bu sene valencia formasıyla 12 maça çıkmış 8 gol 3 asist yapmış

o kadar yabancı forumları okuyorum hiç yazan denk gelmedim bence fiyatı o yüzden artmadı

10-20 coin ile coinlerini katlamak isteyenler almasın , sabırlı insanlara tavsiyemdir rodrigo
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

wc otw rodrigo

özel kart statüsünde değil wc otw leri, o yüzden aratırken fiyat daraltmasıyla bulun

zaza çok formda

rodrigo çok formda

o kadar yabancı forumları okuyorum hiç yazan denk gelmedim bence fiyatı o yüzden artmadı

10-20 coin ile coinlerini katlamak isteyenler almasın , sabırlı insanlara tavsiyemdir rodrigo

Bir sonraki lig tahminlerin nedir hocam? Bana Pro Lig (Belçika) ve MLS gelecek gibi geliyor.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    telefonda ya webappda yaparken sbc kimya misal 90 istiyor senin kimya 88 sbc kısmından transfer kısmına geç o kimya otomatik olarak yükseliyor o yüzden failed veriyor
  • Oyunda türk türk’ü görünce garip oluyor. Bütün gol tekrarlarını izletenler var. Niye böyleyiz biz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Oyunda türk türk’ü görünce garip oluyor. Bütün gol tekrarlarını izletenler var. Niye böyleyiz biz ?

Türkler le oynamamaya gayret ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyunda türk türk’ü görünce garip oluyor. Bütün gol tekrarlarını izletenler var. Niye böyleyiz biz ?

Herkes karşısındakini ‘bir şeyci’ yerine koyuyor.

Senelerdir hesap soramadığı bütün adaletsizliğin hesabını, maçta karşısına gelen ‘diğer’ Türk’ten soruyor.

Ülkedeki kutuplaşmanın farkında olmak bu kadar basit aslında.

• Son kadrom bu şekilde. Rui Costa gerçekten bi harika. Bu kadroya Buffon, Alaba, Vidal ve Bale aldıktan sonra hiçbir eksiği kalmıyor.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Lunamina L kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığın ve sbc vs gibi işler de işine yarama ihtimali olmayan oyuncuları elinden çıkarman en iyisi olur.
  • loopusait kullanıcısına yanıt
    Keane pek hoşuma gitmedi Rüdiger aldım hocam bi de kazma Barkley'i kenara çekip Lanzini'yi koydum hemen farkını koydu dribblingleriyle. Şimdi hedef Bakayoko

Edit: Kaleye de Ederson aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivan_drago -- 17 Kasım 2017; 8:7:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cankurt21 kullanıcısına yanıt
    Çok online oynaiyorum ama oynadigimda gol atıyorsam Türk varsa karşımda r1+0+0 yapıyorum sevinmiyorum diye. Galatasaraylı olarak Fenerliyse Gomis yürüyüşü yapıyorum sadece

• İf son deneyen oldu mu ? strength ve yüksek fiyatı dışında guzel kart gibi . alacaklar bi not düşerse çok makbule geçer. wl deki gözlemleriniz de olur. Ps4 bozuldu bf kadar kadroya katmayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: edito81

merhabalar,
    ronaldo edition aldım, bu her hafta jumbo pack veriyormuş bunu nasıl alırım acaba?
    online üyeliğim yok yani online oynayamıyorum, acaba bu yüzden alamama durumum olabilir mi jumboyu?
    teşekkürler

paketi yeni aldıysanız kart verme yok artık oyun çıktığındaydı o
    size 7-8 bin civarı fifa points verecek siz istediğiniz gibi harcarsınız onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

wc otw rodrigo

zaza çok formda

rodrigo çok formda

Bir sonraki lig tahminlerin nedir hocam? Bana Pro Lig (Belçika) ve MLS gelecek gibi geliyor.

lig hangisi gelir bilmiyorum da sürprizlere hazır olun

yakın zamanda prime ronaldo,pele,maradona veya gullit gelebilir

2 hafta sonra mls mvp oyuncusu seçilecek , özel sbc si gelebilir

mls liginden discard veya discarda yakın oyunculardan birer tane alıp atmak gerekir kulube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarro4 -- 17 Kasım 2017; 8:48:21 >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hep legendary oynadım 1 maçı internet yok diye attı kalanı yendim en son elite 1 e 2 bin kalmıştı seçkinde çok zor hocam ilk 10 dk 3 tane yiyorum

• quote:

Karakter sorunu kardeşim karakter. Başka açıklaması yok. Adama üç tane gol atıyorum birini bile izlemiyorum. Adam bir gol atıyor kıytırık golünü izletiyor. Karakteri bozuk olmasa yapmaz bunu işte. Ne desen anlamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Pogba yı kullanıyorum hocam adam sahanın her yerine ayak basıyor
    Oyunda varlığını hissediyorsunuz biraz hantal ama boy, fizik şut pas herşey var adamda
    Ben memnunum kısacası, kadrom aşağıda oyun içinde fabinho ile yer değiştiriyorum genelde

Bu kadro ile 82 rating nasıl oluyor yav :D

• Arkadaşlar bu yeşil kartlı oyuncuların aynı özelliklerde gold kartlisi arasındaki farkı biri anlatabilir mi ? Neden yeşil asansio 50-60 k goldu 5-6 k. Koşu ,pas özellikleri aynı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat54

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Uzun zamandır yatırım önerisi okuyamadım forumda.

Kimsenin fikri olmadığı için mi durum böyle yoksa konuşuldu atladım mı?

Geçen yıl yatırımlar ile kısa sürede çok ciddi coinler kazanılmıştı. Şu anda oturup bekliyoruz sanki MM'ler de iyi değil bu sene yatırım açısından diye sanırım

Kimseden bir ses yok madem ortaya karisik bir zehir atayim :) otw oyuncularini riskli bulurum ozellikle 200 k ustu olanlari ama otw douglas costa 90-120 k arasi satiliyodu suan fiyati 70k civarinda yilbasina kadar juventusun 45 gunde 9 maci var illaki birinden birinde gol ve asistler olabilir tabi sakatlanmazsa :) 15tane aldim eger uygun fiyattan yakalarsam 5 tane daha alacagim

Ayrica Onumuzdeki hafta ne var black friday otw lerin rengi nedir siyah o zaman otw yada siyah kart isteyen sbc gelebilir :)

Douglas Costa bir maç yedek, diğer maç oyundan alınmış, diğer maç 90 dk. oynamış şeklinde dalgalı bir performans sergilemiş. O sebepten otw'si düşmüş.

genellikle kolay maçlarda ilk 11 başlamış. bu 45 gündeki maç durumuna da bakmak lazım. dediğiniz gibi akıllı bir yatırım olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fefe F kullanıcısına yanıt
    De Bruyne aldım 1 ay önce çok memnunum. CAM olarak oynatıyorum. Adam efsane cidden. Yayın ordan finense Shot'ı kullan ve top kaleye girmeden sevinöeye başla.. pogba'yı bilmiyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25742575257625772578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.