Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu , ismailzumbul Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
172.625
Cevap
784
Favori
6.098.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Prime icon sbc si geldiğinde ya da yüksek rating sbc geldiğinde talepten dolayı if thauvin artar. Şu an en düşük 84 if mandanda o da 25 k aralığında. Oralara rahat çıkar, ligi ve milleti nedeniyle de 30 ları zorlar. Ötesi tamamen talebe göre şekillenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antoine07

Kayseri to Istanbul Sbc

Pastırma + mantı min: 3

Kesin bilgi yayalım 😂😂😂

Ve bu sbc için coins harcamıyorsunuz çünkü Kayseri'den ötürü, fifa points almak zorundasınız. ıh ıhh!
  • Mustafa Pektemek sbc

min:10 gold healing

team chem: min:30

• quote:

Orijinalden alıntı: antoine07

Bence kenara 2-3 tane quick sell fiyatına alman if atın ne olur ne olmaz

Sane mi De Bruyne mı diye soruyordum kendi kendime, Sane PTG geldiğinde anladım ki De Bruyne gelecek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Prime icon sbc si geldiğinde ya da yüksek rating sbc geldiğinde talepten dolayı if thauvin artar. Şu an en düşük 84 if mandanda o da 25 k aralığında. Oralara rahat çıkar, ligi ve milleti nedeniyle de 30 ları zorlar. Ötesi tamamen talebe göre şekillenir

84 lük finlandiyalı kaleci en ucuz olan
  • Hahah ve bu sbc yüzünden fifa points fiyatları artar. Kayserili effect 😂

• Ptg potmda motmda yukselecek mi diye milletin kafasi soru isaretleriyle dolu.Bence Potm sane cikarip her seyin cevabini verecek ea

• wl packleri ne zaman aktif oluyor arkadaşlar ?
  • Var mı beyler diziliş oyuncu önerisi ? ben resimdeki
    gibi oynuyorum genelde ama varsa daha etkili olur dediğiniz tavsiye alabiirim

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorgun şair -- 16 Kasım 2017; 19:56:8 >
  • Topladım 7-8 tane thauvin bakalım ne olacak
    Bi ara bi arkadaş kramaric demişti, baya kar yapmıştım ondan hatta şimdi bakıyorum 50k olmuş, 20k iken denmişti
  • mustalation kullanıcısına yanıt
    Dostum sağolasin sayende girdik weekendlige.cok teşekkürler.sabah son hakkım vardı el için.gene finale çıkıp 2-0 öndeyken 3-2 yenildim.birakmistim artık ama sayende dondum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    21

• if fekir deneyen var mı ?
    Değer mi o paraya ?
  • Wl ödüllerinden, satmalı mı kullanmalı mı arkadaşlar hazard ile hiç oynamadım

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Futbindeki oyunculara göremi yaptın hocam

• Yine haftanın takımı paketinden 10 k etmeyen adamlar geldi. Oyunun başından itibaren sürekli bu paketten bana 10 k lık oyuncu çıkıyor. Bırak 300 k lık adamları 50k eden adam bile gelmiyor. Şimdi canlı chate bağlanıp bir güzel muhabbet edicem harika firma EA ile. Bu haftada vericem kuzenime o oynasın boşuna 32-33 win alıyorum. 18 win alsın yeter zaten bişey farketmiyor. Yemin ederim böyle çıkacağını bilsem zaten oynamam. Bu verdiğin oyuncuları...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogurtcanavari

if fekir deneyen var mı ?
    Değer mi o paraya ?

Bende alacağım hocam. Kullanan varsa bilgi verirseniz sevinirim

• 3-4 tane Hero var yahu nasil oluyor da en ucuzu en dandigi isvecli 85 li stoper geliyor paketten.

• oyun hızına ne olmuş son patchten sonra. Adamlar resmen uçuyorlar.
  • Telefondan ve Webapp'ten Son SBC yi tamamladığım halde yollarken failed yazıyor. Başkasında da var mı bu problem ?
  • 
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.